Dekorasyon

Beton Yorganı İle Yaşam Kalitenizi Arttırın

Beton yorganı kullanıldığı tüm alanlarda ısı izolasyonu sağlayan ürünlerden biridir. Brandalar arasına sıkıştırılma yapılarak üretilen bu ürünler, brandaların sahip olduğu özellikleri de bünyesinde barındırır. Ayrıca üretim aşamasında kullanılan izolasyon malzemeleri arasında cam yünü, hava kabarcıklı alüminyum folyo ve silikon elyaf yer alır. Ayrıca beton yorganı – 8 oC ile + 30 oC arasındaki sıcaklıklarda izocamlı alyaflı şekilde üretilir. Yaz ve kış aylarında kullanıldığı her alanda gerekli olan izolasyonu sağlar. Kış aylarında ortamda bulunan sıcak havanın dengede kalmasını sağlarken, yaz aylarında ise ortamın serin olmasına önemli ölçüde katkıda bulunur.

Diğer yandan beton yorganı ısı izolasyonu sayesinde inşaat sektöründe çok sık kullanılan ürünler arasında yer alır. Kış aylarında olumsuz hava koşullarına karşı betonun kurumasına yardımcı olur. Aynı şekilde altta yer alan betonun sıcak kalmasına olanak sağlar ve bu şekilde kış aylarında oldukça etkili bir izolasyon ürünü olarak karşımıza çıkar. Ayrıca inşaat alanlarında bazı duvarların sıcak kalmasını sağlamak için de yine beton yorganı tercih edilir.

Beton Yorganı Her Mevsim Avantaj Sağlıyor

Beton yorganı, pek çok avantajı ile oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Yalıtım konusunda oldukça başarılı sonuçlar ortaya koyar. Hem yaz hem de kış aylarında ortam ısısının dengede kalmasına yardımcı olur. Ayrıca kış aylarında donmaya bağlı olarak çatlayan betonların kurtarıcısı da yine beton yorganıdır. Bu ürün ile gelen avantajlar ile genel olarak aşağıdaki gibidir;

  • İzolasyon ürünü olması nedeniyle yaz ve kış aylarında ortam ısısının dengede kalmasına yardımcı olur.
  • İnşaat sektöründe olumsuz hava koşullarına karşı beton çatlamalarını önler.
  • Kullanıldığı her alanda beton kalitesini artırır ve bu şekilde kullanışlı bir yapı sağlar.
  • Ayrıca inşaatlarda betonların daha hızlı bir şekilde kurumasına yardımcı olur.
  • Kullanıldığı her alanda beton sorunlarını minimum seviyeye indirir ve seri bir işgücü oluşturarak inşaatlar sektöründe zamanda tasarruf edilmesine olanak sağlar.
beton yorganı fiyatları

Beton Yorganı Çeşitleri Her İhtiyaca Cevap Veriyor

Beton yorganı, çift kat branda arasına izolasyon sağlayan maddelerin yerleştirilmesi nedeniyle 3 katmanda oluşan bir üründür. Farkı kullanım alanlarına sahip olmasının yanında genel olarak inşaat sektöründe çok fazla tercih edilir. Ayrıca kullanım alanlarına göre farklılık gösteren beton yorganı çeşitleri aşağıdaki gibidir;

  • Şilte beton yorganı
  • Elyaf beton yorganı
  • Sünger beton yorganı
  • Termofleks izolasyon beton yorganı
  • Cam yünü beton yorganı

Beton yorganları aynı zamanda beton kurtarıcısı olarak tanımlanır. Şantiye ve inşaat alanlarında kullanılabilecek özelliklere sahiptir. Ayrıca betonların dengeli bir şekilde kurumasına yardımcı olur. Beton çatlaklarının önüne geçme konusunda oldukça önemli bir konumda yer alır. Ayrıca müşteri isteklerine bağlı olarak özel ölçü ve ebatlarda üretilebilir.

Beton Yorganı Beton Kalitesini Arttırıyor

İnşaat sektöründe kaliteli beton üretimi için tercih edilen ürünlerden biri de beton yorganıdır. Beton yorganları, betonları kış şartlarına karşı koruma altına aldığı gibi yaz sıcaklarında oluşabilecek deformasyona karşı da korur. Çünkü genel olarak betonların geç kuruması kaliteyi önemli ölçüde düşürür. Çok erken kuruması ise daha kaliteli bir beton elde edilmesine olanak sağlar. Bu nedenle yaz aylarının kavurucu sıcaklıklarında erken kurmaya bağlı çatlaklara ve kış aylarında betonun geç kurumasına da yine beton yorganı ile çözüm getirilir.

Beton Yorganı Sipariş Verirken

Beton yorganı ihtiyaçlarınızda kaliteli ve profesyonel bir hizmet almak için beklentilerinize uygun bir firma araştırması yapmanızda fayda vardır. Beton yorganı hizmeti veren üretim ve uygulama aşamalarında hızlı ve güvenilir çözümleri sunmaları gerekir. Bu nedenle daha sonradan istenmedik sorunlar yaşamak istemiyorsanız, sektör bünyesinde alanında uzman ve deneyimli ekibi ile hizmet veren firmalardan birini seçmenizde fayda vardır. Satın aldığınız ürünlerde daha sonradan sorun yaşamamak adına seçim yapacağınız firmanın ürünlerini detaylı bir şekilde incelemeniz ve hizmet kalitesine daha yakından göz atmanızda fayda vardır.

Her İhtiyaca Özel Beton Yorganı Fiyatları

Beton yorganı fiyatları öncelikle üretim aşamasında kullanılan malzemelere, beton yorganının büyüklüğüne ve çeşidine göre değişiklik gösterir. Bu yüzden fiyatlar konusunda daha net bilgiler edinmek için öncelikle beton yorganı çeşidine ve ürünü boyutlarına karar vermek ya da belirlemek gerekir. Bunun ardından ortalama bir fiyat bilgisi elde etmek mümkün olur.

DEVAMI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu