İletişim

Gencklavye.com 2019 yılından bu yana; Bilim ve Teknoloji, Sanat, Sağlık, Eğlence, Seyahat ve Gezi, Anne ve Bebek, Öğrenci, Yaşam gibi kategoriler dahil olmak üzere pek çok alanda kendime ait yazılarımla devam ettirdiğim bir blog sitesidir. Kurulduğu günden bu yana çok hızlı bir şekilde yükselmiş ve popüler bir blog sitesi haline gelmiştir. Blogun kurulumunu gerçekleştirdiğim ilk günlerden bu yana her daim bilgilendirici ve yardım odaklı yazdığım konularımla yayın hayatını devam ettirmektedir. SEO çalışmalarımla da yürüttüğüm blogumun bazı istatiski verileri aşağıda sunulmuştur;

Aylık Tekil Hit: 180 – 200 K

Aylık Oturum: 210 – 220 K

Sayfa Görüntüleme Sayısı: 140 -155 K

İletişim Maili: [email protected]

Whatsapp için tıklayınız.

Daha çok Bilim – Teknoloji, Kişisel gelişim, Oyun ve WordPress hedef kitle alanlarındaki kitleler tarafından takip edilen Gencklavye.com’da reklam, tanıtım yazıları ve farklı kampanyalar gerçekleştirilmektedir. Sitenin; sunucu, alan adı, dizayn, SEO ve diğer reklam masrafları, alınan reklam ve tanıtımlarla karşılanmakta olup, geriye kalan site gelirleri kullanıcılar arasında farklı çekiliş organizasyonlarınca kullanılmaktadır.

Gencklavye.Com’a reklam – tanıtım – bağış şeklinde destek olabilirsiniz. Bunun yanı sıra ürün inceleme – ürün gönderimi gibi değişik organizasyonlarla da iletişim talebinde bulunabilirsiniz.

Gencklavye.Com’un güncel değerlerini edinebilmek için (Page Rank, Alexa Değeri Google İndeks değeri vb) SEO analiz sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

İletişim için doğrudan [email protected] adresini kullanarak mail atabilir veya Whatsapp yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

NOT: İlgili yazılar ya da reklam uygulamaları, alınan ödemenin ardından işleme alınmaktadır. Tanıtım yazılarınız, ürün incelemeleriniz, reklamlarınız için yazılan tutarlara KDV dahildir. Şahsınıza ya da firmanıza fatura kesilebilmektedir.

Başa dön tuşu