Eğlence

Sevgiliye Hediye Önerileri

Çok sevdiğiniz hayatınızın anlamını yüklediğiniz bir sevgiliniz var ve ona bu anlamı hissettiren hediyeler almakta zorlanıyor musunuz? O zaman bu yazımız tam size göre. Sevgiliye hediye edilebilecekler listesini okuyup hemen sevdiğiniz kadına hediyenizi alabilirsiniz.

Çiçek

Sevgiliye hediye denildiğinde çiçek basit gelebilir ancak ona bir anlam yüklediğiniz zaman diğer tüm hediyeler gibi değer kazanır. Mesela çiçeklerin bir anlam taşıdığını biliyor muydunuz? Bilmiyor ve öğrenmek istiyorsanız, En Güzel Çiçeklerin Anlamı adlı içeriği okuyabilirsiniz. Sevginizi, pişmanlığınızı, özleminizi çiçekler üzerinden çok basit ve etkili bir şekilde gösterebilirsiniz.

erkek sevgiliye hediye fikirleri

Kitap

Sadece sevdiğiniz birisine değil, her hangi birisine kitap hediye etmek ona bir dünya hediye etmektir. Ama hedefimiz her hangi birisi değil, sevgiliye hediye. O yüzden aynı yukarıda çiçek başlığında da söylediğimiz gibi sevdiğiniz kadına gelişi güzel hediyeler değil, üzerine kafa yorulmuş hediyeler alın. Hediye edeceğiniz kitaplarda ki karakterler ile sizin içinde bulunduğunuz durumun örtüşmesi hediyeye çok daha farklı bir anlam katacaktır.

Kara Kalem Tablo

Sevgiliye hediye almak gerçekten üzerine düşünülmesi gereken bir konudur. Çünkü sevdiğiniz insan değer verdiğiniz birisidir ve bu değeri hissetsin istersiniz. Kara kalem resim çalışması sevgiliye hediye edilebilecek ve değerini gösterebilecek nadide hediye türlerindendir. Kendi yeteneğinizin olup sizin emeğinizden dökülmesi bambaşka bir seviye yaratacaktır ancak herkes çok başarılı bir çizer olacak diye bir kural yok. Ama bu işi gerçekten iyi yapan isimler var. Özellikle sosyal medyada satış ve pazarlama işlerinin yoğunlaşması ile bu sektörde oraya atıldı. Kolaylıkla sipariş alan bir çizer bulabilirsiniz. Belki biraz masraflı olacaktır ancak bu hediyenin de diğerleri gibi bir anlamı olacak içinde. O da emek.

Sevgili Tişörtleri Veya Saatleri

Son zamanlarda popüler olan bir diğer sevgiliye hediye edilebilecek ürün ise sevgili tişörtleri ve saatleri… İnternet ortamında birçok sitede bu tür ürünlere ulaşmanız mümkün. Zaten sevgiliye hediye edilebilecek eşyalar üzerine kurulu bir sosyal medyaya dayalı satış sektörü yükseliyor. Butik adı altında birçok hediyelik eşya satan sayfa bulabilirsiniz.

sevgiliye ne hediye alınır

El Yapımı Hediyeler

Belki de sevgiliye hediye edilebilecek en güzel şeyler sizin ellerinizden çıkan hediyelerdir. Ne yapabilirsiniz mesela? Bir oyuncak bebek dikebilirsiniz veya üst düzey bir origami tatlı birer hediye olabilir. Mesele hediyenin büyüklüğü de değil aslında, taşıdığı değer. Siz ona verdiğiniz değeri hissettiremediğiniz sürece aldığınız hiçbir hediyenin önemi kalmayacaktır. Yani sevgiliye hediye ararken en çok ona değer verdiğinizi hissettirmeye çalışın. Değerden kastımız tabi ki maddiyat değil, maneviyat.

Fotoğraf Albümü

Beraber yaşadığınız onlarca anı… Ve bunları telefon gibi dijital ve soğuk bir ekrandan değil de bir albümden görmesi. İnanın psikolojik olarak bile insana huzur verir telefondan değil de klasik bir albümden fotoğraf incelemek. Sevgiliye hediye edilebilecek en retro, en klasik ve en hoş ürünlerden bir tanesidir fotoğraf albümü.

Son olarak sevgiliye hediye alırken hediyenin pahalı, lüks olmasına gerek yok. Zaten gerçekten seven birisi sevdiğinden pahalı eşyalar, pahalı hediyeler değil; anlam taşıyan değerli hediyeler bekler. Sizde hediye almadan önce bu hususa dikkat edin. Herkesin hayatını biz bilemeyiz muhakkak kimsenin bilmediği sizin için anlamı olan bir şeyler vardır. O değerli anları hatırlatın, değer verin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu