Sözler

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Uzun Kısa 2022

Sevgiliye doğum günü mesajları söylemek en az hediye varmak kadar değerli ve önemlidir. Aslında doğrusunu söylemek gerekirse bir tutam anlamlı doğum günü mesajı bence pahalı hediyelerden daha paha biçilmezdir. Zira sözler, anlamlı sözler her şeyden daha değerlidir. İçerisinde sevgi taşır, belki özlem, belki hasret taşır.

Tabi doğum günlerinin olmazsa olmazı hediyedir, çiçektir. Sevgilinize en sevdiği çiçeklerden oluşan çok güzel bir demet yaptırırsınız. Tabi en az çiçekler kadar önemli olanda çiçek üzerine yazılacak notlar ve anlamlarıdır. Öncelikle hediyenize göre bir söz seçmek yerine sizi, ilişkinizi en iyi anlatan sözü seçmeye dikkat edin. Hayatınızda ki kırılma anlarından, beraber yaşadığınız, geçirdiğiniz olay ve hatıralardan bir film şeridi sunacak sözler seçin. Eğer söz kendinizden, ilişkinizden kopuk olursa anlamını yitirebilir.

Sevgiliye doğum günü mesajları uzun kısa hiç fark etmez. Bir üst satırda da bahsettiğim gibi, önemli olan anlamlı olması ve sizin samimiyetinizin ortaya çıkmasıdır. İster bu sözü çiçek üzerinde not olarak kullanın isterseniz sevgiliye doğum günü mesajı olarak atın isterseniz de sesli olarak okuyun. Her birinde ortak yapmanız gereken şey samimi olmak, içten olmak ve kendiniz olmaktır. Bizde sizlere daha fazla yardımcı olmak için birçok söz hazırladık. Uzaktaki sevgiliye doğum günü mesajları ile başlayan içeriğimizde aşağıya indikçe kendinize en uygun olan sözü bulacağınıza eminiz. Hadi hiç vakit kaybetmeyin, sevdiğinizin doğum günü bitmeden ona bir çift güzel söz ile dünyanın en güzel hediyesini verin.

Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Seni tanıdığım için kendimi dünyanın en şanslı insanı olarak hissediyorum. Seninle birlikte geçirdiğimiz günler benim için her zaman. Bugün ise senin en özel günün. Doğum günün kutlu nice mutlu yıllara…

Güzel sevgilim doğum gününde seninle olmak bana en büyük armağan. Daima beraber olacağımız, nice apaydınlık yıllara… Mis kokan bir buket çiçekle karşına çıkıp seni kollarıma alacağım anı düşleyerek sabretmeye çabalıyorum. Seni çok özledim.

Yeni yaşın umuyorum sana mutluluk getirecek. Belki de ilerdedir yaşanacak günlerin en güzelleri. Doğum günün kutlu olsun!

anlamlı doğum günü mesajları

Üzgünüm, belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle beraber kutluyorum. Yakında görüşmek üzere, nice yaşlara.

Sen Ömrümde olmadığına inandığım değerlere rastladığımsın… Sen… Bulduğuma hala inanamadığımsın… Sen Gülücüklere herkesten fazla layık olduğuna inandığımsın. Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim…

İyi ki doğdun, iyi ki vermiş yaradan seni bizlere. Yıldırım gibi çaktın, güneş gibi açtın üstümüze. Söz oldun, mani oldun, saz oldun bestemize. Kutlu olsun doğum günün, nice mutlu senelere.

Seninle yaşlanmak ve her an yanı başında olmak bana en büyük armağan. Bugün senin günün, mutluluksa sayende her gün benim. Baharda uyanan doğa gibi, ırmaklar ve deniz suyu gibi, güneşin ısıttığı papatya dolu kırlar gibi enerji dolu bir yaş seni bekliyor. Doğum günün kutlu olsun bebeğim. İyi ki varsın. İyi ki sıcacık duygular getiriyorsun hayatıma.

sevgiliye doğum günü sözleri

Sen benim hoşgörümsün, en zorda kaldığım anda bile düşünceme izinsiz girip, tüm kötü düşünceleri temizleyen ve yerlerine umut eken hoşgörümsün. Benim için aldığım her nefesi anlamlı kılan hayallerimsin, seni yaşamak soğuktan donmak üzereyken, son anda hayata tutunmak gibi değerli. İyi ki doğdun sevdiğim, ruhumun ikizi, sevdanın en temizi.

Sana benimle çıkar mısın dedim, sen sevgilim oldun. Hayat arkadaşım olur musun dedim. Sen her şeyim, biricik eşim oldun. Ben ise senin kusursuz aşkınla ve sadakatinle yeniden küllerimden doğdum. Her şeyi, yaşadığım her güzel duyguyu sadece sana borçluyum. İyi ki doğdun hayatımın aşkı.


Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Mutlu yaşlar.

doğum günü mesajları facebook

Bir yaşam boyu seninle olmak ve seninle yeni anlar biriktirmek istiyorum. Sen başıma gelen en güzel mucizesin. Mutlu yıllar hayatım.

Yeni yaşında kalbinin olabildiği kadar sevmem ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

Bu Dünya’da eşsiz bir güzellik varsa, o da kalbindedir. Hayatının bundan sonra ki günleri de kalbin kadar güzel olsun! İyi ki varsın, iyi ki doğdun Bitanem… 

Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Doğum günün kutlu olsun biriciğim.

duygusal doğum günü mesajları

Erkek Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Sen yokken eksik olduğumu anladım. Sana vurgun, sana hasret, sana muhtaç olan bu virane aşığın yaralarına gel de derman ol sevgilim. İyi ki doğdun.


Bazen insanlar güzeldir. Sadece görünüşleriyle değil. Sadece söyledikleriyle değil. Olduklarıyla. Varlığın hayatıma anlam katıyor. İyi ki doğdun, iyi ki varsın..

En güzel dualarımda her zaman sen varsın aşkım. Bu hayatta bana verilen en güzel armağansın. İyi ki doğdun bitanem.

Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Ben sana mecbur değil mecnunun sevgilim. İyi ki varsın mutlu yıllar.

Her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

komik doğum günü mesajları

İyi ki doğdun, iyi ki sevgilimsin yaşama sebebim. Mutlu yıllar aşkım.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, arkadaşların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dileriz. Doğum günün kutlu olsun.

Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi. Bir insanın bir tanesi olmalı, o da senin gibi. Doğum günün kutlu olsun canım.

Elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için, hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun.

Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha güzelini verirmiş. Ben hayata ne verdiğimi bilmiyorum ama bana hiç beklemediğim kadar güzel olan seni verdi. İyi ki doğdun, iyi ki birlikteyiz. Seni çok seviyorum canım sevgilim.

Senin ne kadar değerli olduğunu ifade etmek için doğru kelimeyi bulmak belki de dünyadaki en zor şey ama iyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu güzel yıllara…

Hayatım aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum. Nice doğum günlerde birlikte olmak dileğiyle…

Seni tanıdığım için kendimi dünyanın en şanslı insanı olarak hissediyorum. Seninle birlikte geçirdiğimiz günler benim için her zaman. Bugün ise senin en özel günün. Doğum günün kutlu nice mutlu yıllara…

romantik doğum günü mesajları

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Uzun

Seninle bir ömür geçirmek ve her an seninle olmak bana en büyük hediye. Bugün senin en özel günün. Mutluluk da sayende her gün benim. Baharda yeniden doğan doğa gibi, güneşin ısıttığı papatya dolu kırlar gibi enerji dolu bir yaş seni bekliyor. Doğum günün kutlu olsun sevgilim. İyi ki varsın. İyi ki sıcacık duygular getiriyorsun hayatıma

Varoluşumun sembolü diye ekledim bugünü takvime. Sen doğdun ve ben var oldum. Sen ilk kez ağladın, ben seni bulduğum için güldüm. Oksijen ciğerlerini yaktı ilk defa, bense nefes aldığıma mutlu oldum. İyi ki doğdun, iyi ki varlığınla benim varlığımın sembolü oldun. Seni seviyorum, doğum günün kutlu olsun.

Sevgilim, bazı şeyler sadece sana yakışır ve senle alımlıdır. Gülmek gibi, gecede yıldız gibi ve günde güneş gibi… Ve anladım ki bütün güzelliklerin yolu sendendir ve seninle var olur. Yüreğin hepsine de kılavuzdur. Öyleyse şaşırmıyorum ömrümün bütün yollarının hep sana çıkmasına. Sen bana da ebediyen değişmez rota oldun. Bunu anladığım ve hissettiğim andan beri hep düşündüğüm gibi haykıracağım bu çok özel günde de: İyi ki doğmuşsun sevgilim!

sevgiliye doğum günü mesajları kısa

Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama bizimki gibi büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp, yangını güçlendirdiği gibi… Bizim de sevgimiz hep var olacak ve aşk ateşimizle daha da güçlenecek. Nice günlerde yalnızca seninle birlikte olmak dileğiyle…

Çok mutluyum çünkü hayatımda sen varsın! Çok mutluyum çünkü her zaman hayatımdasın. Çok mutluyum çünkü bugün SEN doğmuşsun… İyi ki doğdun, iyi ki hayatımdasın. Doğum Günün Kutlu Olsun Hayatımın En Büyük Anlamı…

Hayatım aşkla kal hep ömrümde seni en içten kalbimle seviyorum iyi kilerimin vazgeçilmezi. Benim gökyüzüm mavi artık ışıl ışıl sen varsın bulutlarında, gölgeme güneş, yağmuruma güzellik katan, yıldızı parlatan gecenin en karanlığında ki ışık, günlerim aylarım senelerim senin etrafında rüzgârgülü gibi dönsün, dönsün ki dönüp dolaşacağı yer sen olsun, yaş aksın kalbime damla damla sen dolsun. Doğum günün kutlu olsun canım sevgilim iyi ki doğdun iyi ki varsın

uzaktaki sevgiliye doğum günü mesajı

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Kısa

Hatıralara değer biçemem fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

Sen… Bulduğuma hala inanamadığım, gülücüklere herkesten fazla layık olduğuna inandığım, günümü aydınlığa çeviren sevgilim… İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun.

 Hatıralara değer biçemem fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. Mutlu yıllar!

sevgiliye doğum günü mesajları tumblr

Hazinelere değişmeyeceğim anılarımıza yenilerini ekleyelim sevgilim. İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin. Mutlu yıllar aşkım.

Tüm mevsimleri tek güne, tüm yılları tek mevsime sığdırmaya razıyım. Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi ki doğmuşsun sevgilim.

Canım sevgilim, varlığınla hayatıma renk katıyorsun. Seninle dolu dolu geçen  zamanlarda bunu daha da iyi anlıyorum. Şimdi uzanıp sana dokunur gibi, kelimelerimle yanındayım. İyi ki doğdun, seni çok seviyorum.

Yeni yaşın kutlu olsun. Umarım yeni yaşında musmutlu günler seninle olur. Birlikte geçireceğimiz nice güzel yıllara. Her zaman pastanın büyük tarafını sen alabilirsin.

sevgiliye doğum günü mesajları uzun

En güzel dualarımda sen varsın ve sen, Rabbimin bana en özel armağanısın. İyi ki doğdun yaşama sebebim.

Hayatının geri kalanında tüm kötülükler senden uzak olsun. Üzüntüler sana yasak mutluluklar yanında olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatımda ne aradıysam bil ki sende buldum. Senden öncesi yoktu benim için, seninle yeniden var oldum. Sende bütün ümitler, sende bütün gelecek. Ben artık sen olmuşum. Doğum günün kutlu olsun canımın içi sevgilim, seni çok seviyorum.

Doğum günleri, insanların hayatındaki en özel gün olurmuş. Benim için en özel günün senin doğum günün. Nice mutlu, güzel yıllara. Umarım sonsuza kadar her gün beraber oluruz.

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

sevgiliye doğum günü mesajları whatsapp

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Tumblr

Bugün canımdan bir parça olan sevgilimin, senin doğum günü(n)! Ve ben çoook uzaktayım. Ama bu kadar büyük sevdaya bütün çoklar az ve bütün mesafeler minnacıktır; çünkü sevda uzaklıkları kolayca ve hızlıca yener ve aşar. Hadi sevgilim, o zaman, şu anda gökyüzünün en yüksek noktasına bakalım bir an. Bakışlarımız o zirvede buluşup birleşsin böylece şimdi. Evet, işte bak, sevda her engeli aşar kolayca gerçekten sevdaysa… Ve aşk her yeri bizim kılar! Bugün senin doğum günün! Ve ben çok yakındayım! İyi ki doğmuşsun benim güzel büyücüm!

Senden önce ben bir boşluk gibiydim. Yani yalnız bir insandım. Issız, kimsesiz ve çaresiz. Sen geldin hayatıma baharı getirdin. Hayatım anlam buldu. Anladım ki sen olmadan ben kocaman bir hiçtim. İyi ki geldin hayatıma ve iyi ki doğdun hayata sevgilim.

Evet! Sevgiliye hediye notu ya da cep telefonu mesajı ile gönderilebilecek ilk kutlama mesajımız ile başlayalım! Yukarıdaki mesaj biraz felsefik içerikli! Ancak, sevginin ve aşkın değerini göstermesi açısından güzel bir doğum günü mesajı! 

Benim için yaptığın şeyler için seni seviyorum. Kötü hissettiğimde beni cesaretlendirdin, kendimle ilgili iyi hissetmemi sağladın. Beni güldürdün, bana  birçok yönden aşkı gösterdin. Mutlu yıllar aşkım ve arkadaşım!

sevgiliye resimli doğum günü mesajları

İyi ki varsın canım. Nice mutlu yaşlarını, diz dize yaşamak arzusuyla, seni ne kadar sevdiğimi söylemek istedim. Kavuşmak için sabırsızlanırken hatıralarımızla avunuyorum. Aşkın giderek büyüyüp kocaman bir ateş olduğu, karanlıkları aydınlattığı iki kişilik evrenimizde bugün her şey seni söylüyor.

Gülümsemen güzel gözlerinin, yıldızlar karanlık gökyüzünün, mutluluk her daim seninle olsun. Öyle çok mutlu ol ki, bir gün gözyaşı dökeceksen olursan eğer, bu sadece mutluluktan dolayı olsun. Bu en güzel günün, doğum günün kutlu olsun.

Yaşanacak güzellikler gözlerindeki ışık gibi umut verici, umutların kalbin gibi temiz olsun. Umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın, iyi ki yanımdasın…

Bu sabah güneş senin için doğdu. Bugün hep hayal kuruyorum, düşlerimde hep sen… Şimdi seninle birlikte, huzurla ve mutlulukla geçecek daha nice yıllarımızın hayalini kuruyorum. Bir tanem, doğum günün kutlu olsun.

Hayatın boyunca doğum günü mumlarını her üflediğinde yanında olmak istiyorum. Yüzündeki o güzel gülümsemenin silinmeyeceği bir yıl olsun. Nice güzel yaşlara.

Hayatta dilediğim tek dilek hep sen yine sen. İyi ki varsın sevgilim iyi ki doğdun ve hayat seni çıkardı karşıma.

etkileyici doğum günü mesajları

Yeni yaşın kutlu olsun. Umarım yeni yaşında musmutlu günler seninle olur. Birlikte geçireceğimiz nice güzel yıllara. Her zaman pastanın büyük tarafını sen alabilirsin.

Bugünüm de yarınım da sensin ve sen eşi bulunmayan bir meleksin. İyi ki hayat seni çıkardı karşıma. Nice mutlu yaşlara canım sevgilim…

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun. Çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara…

İyi ki doğdun ve iyi ki yanımdasın sevgilim. Hayatım boyunca yaşama sebebim olacaksın. Nice doğum günlerde birlikte olmak dileğiyle.

Her mum hayatının ışığıdır, pastanda ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın hayırlı, doğum günün kutlu olsun…

Sana bu cümleleri bu özel gününde gönderiyorum. Çünkü bir kere daha söylemek istiyorum: Seni çok seviyorum. Birbirimizden uzaktayız ama biliyoruz ki biz bu dünyada birbirine en yakın olan iki kişiyiz. Bu aşkımızın da güvenimizin de ve özlemimizin de asıl nedenidir. Öyleyse varlığıyla bütün uzaklıkları yok eden sevgilime nice mutlu doğum günleri ve nice seneler diliyorum.

Sen çatlayan dudağımda bir damla su, içimdeki yaşama tutkusu, avuçlarıma düşen kar tanesi. Sen! Sevgilim, sevdiğim, taptığım, her şeyimsin. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Sen bu hayata ne verirsen, hayat da sana onu verirmiş! Ben bu hayata ne verdim bilmiyorum ama bana hayal edemeyeceğim kadar değerli olan şeyi, yani Seni verdi. İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin! Seni çok seviyorum Her şeyim! 

Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? Sevdiğim doğum günün kutlu olsun.

Dünyada eşi benzeri olmayan bir güzellik varsa o da sensin. Kalbinden geçen ne varsa yeni yaşında seninle gelsin. İyi ki benimlesin Sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

Sevgiliye doğum günü mesajları içeriğimizin sonuna geldik. Umarım yukarıdaki birçok söz içerisinden sizi ve sevginizi en iyi anlatan sözü seçmeyi başarabilmişsinizdir. Eğer kararsız kalmışsanız aşağıdaki içeriklerimizi inceleyerek diğer birçok söze Genç Klavye farkı ile ulaşabilirsiniz.

Sevgiliye Aşk Şiirleri

Romantik Sözler

Sevgiliye Güzel Sözler

Anlamlı Sözler

Seni Seviyorum Sözleri

DEVAMI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu