Güzel SözlerSözler

Seni Seviyorum Sözleri, Seni Seviyorum Mesajları 2022

Bu yazımızda en güzel seni seviyorum sözleri ve seni seviyorum sözlerini derledik. Sevdiğinize sevginizi en güzel cümleler ile anlatmak ve onu güzel sözler ile mutlu etmek için aşağıdaki birbirinden güzel, etkileyici sözleri kullanabilirsiniz.

En güzel Seni Seviyorum Sözleri

Seni seviyorum sözlerini kullanırken umarız istediğiniz karşılığı alır ve mutlu bir yolun başlangıcını yapmış olursunuz.

Gel bak aşkına hala aynı yerinde asılı duruyor kalbimin. Seni sensiz bekleyen günlerimin hatrına kal sevgili. Seni seven bu kalbin en sağlam yerini kırma, orası benim yaşam merkezim. Sen onları bırak, ben seni herkesten daha çok severim.

Her şey biliyor her şey, sen biliyor musun bakalım seni nice sevdiğimi? Üstüne titrediğimi? Geldiğimi? Gittiğimi…

Ne mutlu şimdi yanında olanlara sana dokunup sesini duyanlara seni tanımadan yanından geçenlere… Hepsi sana yakın ama hiç biri kokuna hasret değil…

Şiir gibisin. Okudukça okuyasım geliyor. Her kıtası ayrı özel. Ne güzelsin yüzün gibi sözlerinde öyle. İşte seni şiir gibi olduğun için çok seviyorum.

Bazen sevginin savaşmaya değip değmeyeceğini merak ediyorum, ama sonra o güzel yüzünü hatırlıyorum ve savaşa hazır olmamak için hiçbir neden göremiyorum. Tüm bunları neden yapıyorum biliyor musun? Çünkü seni çok seviyorum aşkım!

Sen gökyüzünde ki yıldızları iste ben senin için tek tek toplayayım. Sen gülümse ben seni güldürmek için şekilden şekile gireyim. Sen var olan ve ben mutlu olayım.

Aşkımız, baharda çiçek açan bir gül gibi, zaman geçtikçe büyümeye devam ediyor. Seni çok seviyorum.

Öyle zamansız ve kapımı çalmadan girdin ki hayatıma, ben bile tahmin edemedim nasıl da işlediğini içime… Canımla sevdim seni, tüm ruhumla sevdim canım sevgilim…

Aynı şehir ya da dünyanın bir ucu olması fark etmiyor sevgin içim oldukça!

Yaşamak mı benimkisi söyle sevgili? Seni gördüğümden beri çekiyorum aşk derdini, sana söylemek istiyorum sevgimi cesaret edemiyorum utanıyorum belki ama iki kelime kurdum içimde seni seviyorum.

seni seviyorum mesajları

Bir kadın erkeğe “seni seviyorum” diyorsa, bu, “senin tasalarını gidermek istiyorum, seninle dünyanın öbür ucuna nasıl gidebileceğimizi tasarlıyorum, eğer sen cehenneme gideceksen ben de seninle cehenneme geleceğim” demektir. – Anton Çehov

Seni seviyorum çünkü kötü olduğum zamanlarda bile iyi olduğuma inanmak istiyorsun!

Seni sevmek bu hayatta bana verilen en büyük hediye. Senin sevgin benim kalbimi ısıtıyor, düşünmemi sağlıyor, işlerimi mükemmel bir şekilde yapmamı sağlıyor. İyi varsın ve ayrıca beni seviyorsun.

Onca kalbin arasında kalbim senin kalbini sevdi.

Uzaktan sevmek daha güzeldir bazen, ne incitir, ne acıtır, ne yaralar ne kanatır, gözlerinle görmediğin ama sesini duyduğun varlığıyla huzur bulduğun bir denizin, yakınında yürümek gibidir böyle sevmek.

Senin sevdiğin gibi topluyorum saçlarımı siyah kazağımı daha çok yakıştırıyorum kendime ve daha çok seviyorum limonlu çayı senin sevdiğin her şeyi seviyorum.

Bu sürgün bir gün bitecek ve sana kavuşmanın hazzını yaşayacağım. Gözlerine bakınca hayale daldığım, aşkı ile yoğrulup yana yana kül olduğum. Dilimde olan sevgi sözcükleri var. Sana söylemediğim daha çok niceleri var. Hepsini anlatmak için seni seviyorum kelimesine sığdırdıklarım var.

Seni Seviyorum Mesajları

Seninle tanışmadan önce, birini sevmenin ne demek olduğunu gerçekten bilmiyordum. Şimdi birlikteyiz, hayatın sensiz nasıl olacağını hayal dahi edemiyorum. Seni çok seviyorum!

Seni o kadar seviyorum ki her an yanımda ol istiyorum. Lütfen ömrümü ömrüne ikiz tutar mısın?

Her zaman aklımdasın ve her zaman seni düşünüyorum. Bana doğru yavaşça gel ve elimi tut, sonra asla bırakma. Hayatımı seninle geçirmek ve senin yanında yürümek istiyorum. Seni seviyorum çünkü tek istediğim hayatım boyunca seninle olmak.

Sana olan aşkım öyle kocaman ki sevgilim, kalbim ona küçük gelen bir pantolon gibi… Ne zaman yenisi alsam, aşkım hep boy atıyor sanki…

Süslü cümleler kuramam bilirsin beni. Çoğu zaman iki kelimeyi bir araya da getiremem. Ama şu dünyada seni en çok ben sevebilirim.

l love you sözleri

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen yağmur damlalarını tutmaya çalış, tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa benim sana olan sevgimdir. . .

Seni dünya kadar seviyorum, demeliyim, çünkü seni dünyadan nefret ettiğim kadar seviyorum.

Hayatımız boyunca sadece bir kere aşık olduğumuzu söylüyorlar, fakat bu kesinlikle yalan. Çünkü ben sana her baktığımda, tekrar tekrar aşık oluyorum. Seni seviyorum hayatımın aşkı!

Yüzüm kime dönük olursa olsun yüreğim hep sana dönük olacak. Ben senden başkasına kapı nasıl açılır bilmiyorum.

Bir şarkı tuttum, bir resim çizdim bize. Hangi şarkı dizesine bakarsan bak, hangi resimde figür olursan ol, seni her şekilde her halde yine en derinden ben seviyorum.

Seni bulmaktan önce aramak isterim, seni sevmekten önce anlamak isterim, seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep, hep yeniden başlamak isterim.

Hep kalanlara gidenleri kattım! Bir gün yerine geçemediler. O kalanlara gidenleri kattım yine de bir tane sen edemediler. Önceleri hasreti hiç tatmadım, yârimden hiç ayrı kalmadım, biter diye takvimlere baktım. Zor geldi ayrılık alışamadım.

Seni çok seviyorum kelimesini senden duyduğumda dünya öyle güzelleşiyor ki. Öyle bir his geliyor ki bununun tarifi yok yârim. Sen yârim olduğundan beri aşkı ifade bende farklı oldu. Seni tanımak seni sevmekmiş yaşamak.

Seninle ilgili tüm detayları çok seviyorum!

Seni bir avuç papatya kadar seviyorum. Öylesine masum öylesine delice.

Sen sadece gel sevgili, ben seni her defasında yeniden başka bir aşkla severim…

Hiç pes etmeden sevdim seni… Gecenin kör karanlığında beyaz atıyla gelen birini bekler gibi bekledim. Hep ellerimden tut ve beni de kendinle götür istedim. Sonunda geldin sevgilim ve beni de kendinle birlikte yaşattın. Seni çok seviyorum…

Bir çocuğun yüreğindeki saflıkla seviyorum seni.

Kaçmaya çalıştığın gerçek, bir gün karşına çıkacak. Ve işte o gün Kaçacak yerin olmayacak. Ben senin varlığını seviyorum, Yokluğunu seviyorum Sana ulaşamadığım dakikalarda.

Şimdi sen gelecek güzel günlere olan inancım, ileride olacak çocuklarımın babası, yazılmamış bir romanın en güzel karakterisin. Sen, dualarımın en derinden gelen amin’isin. Yaşayarak öğreneceğim seni, Kavuşacağız

DEVAMI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu