Güzel SözlerSözler

Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgiliye güzel sözler söylemek var olan aşkın büyümesinde büyük bir yardımcı oyuncu rolü üstlenir. Hep bahsedilir mesela, erkeğin kalbine giden yolun midesinden geçtiği. Daha çok geyik muhabbeti olarak yapılsa da erkeğinde, kadınında kalbine giden yol güzel sözler ve aşk sözlerinden geçer. İçinde anlam ve duygu yüklü sevgiliye aşk sözleri söylemek aşkın perçinlenmesine, muhabbetin derinleşmesini sağlar. Herkes güzel sözler duymak ister. Lakin sizin değerlilerinizden bir tanesi sevgiliniz olduğu için ona ayrı cümleler kurup sevginizi daha yüksek perdeden belli etmelisiniz. Sevgiliye güzel sözler uzun olur kısa olur hiç fark etmez. Dilinizin döndüğünce güzel anlamlı sözler sevgiliye söylerseniz onun kalbinde daha derin bir yer edinir aşkınızı daha sonsuz yaşayabilirsiniz. İşte sizler için derlediğimiz sevgiliye güzel sözler.

Sevgiliye Güzel Sözler Uzun, Kısa

Keşke herkes benim kadar şanslı olsa. Çünkü bilirdim gözlerindi güneşin doğuşu benim için

Ne mutlu bana ki, ben ruhen çok zenginim. Altın saraylarım yok belki ama kalbimin sultanını bulmuşum. Onun varlığı her yeri altına çevirir. Kalbimin anahtarını tutan, kalbimin sultanısın sen.

Senden önce kendimi kaybolmuş gibi hissediyordum. Her yer karanlıktı ve bir daha asla güneş doğmayacaktı sanki içimde. Sonra sen geldin ve beni saklandığım o karanlık kuyudan çıkardın. Bana yeniden sevmeyi daha da önemlisi tekrardan güvenebilmeyi öğrettin. O kadar sıkı sarıldın ki bana, sanki yıllarca kaldık öyle. Ellerimi tuttuğun o ilk günden beri kalbim yalnızca senin için atıyor sevgilim.

Sen benim umudum, yarınlarım, paylaşacağım güzel anılarım, ortak lokmam, son göz ağrım, hayallerimi tamamlayansın. Hayallerimizi tamamlamamız için ellerine ihtiyacım var, ellerimi bırakmadan sımsıkı tut ve beraber aşalım yolları…

Bırаkаcаğım еli hiç tutmаm, tutаcаğım еli isе hiç bırаkmаm. Sаhtе sevgilere gül olmаktаnsа, gеrçеk sevgilere ԁikеn olurum daha iyi sevgilim!

Balıkların sevgisini bilir misin? Birbirine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler. Bende şimdi sana dokunamıyorum çünkü sen hep yüreğimdesin.

Ne yeryüzüne sicim gibi düşen yağmur damlaları anlatabilir sevgimin çokluğunu, ne denizdeki kum taneleri. Ben seni  çok sevdim. Anlatabilirim sevgimin büyüklüğünü, varsa sonsuzluğun sonu.

Gül ki dünya dönsün, gül ki sözler anlam kazansın, senin için yaşadığımı herkes görsün senin için ağladığımı bütün şarkılar anlatsın sana, seni sevdiğimi bütün mecnunlar yazsın kitabına.

Gözlerimi her kapattığımda seni görüyorum. Gözlerimi her açtığımda da seni görüyorum. Seni düşünmeden yapabileceğim hiçbir şey yok.

Bir gün yanına geleceğim bir elimde gül bir elimde tabanca ile ya gülü alıp benim olursun ya tetiği çeker beni vurursun.

İçimde binlerce kuş cıvıldıyor durmaksızın, hepsi adını haykırıyor. Aklıma gelişini seveyim, ne güzel de gülümsetiyorsun beni, hayat ışığım, sevgilim, göz bebeğim.

İncili bir kolye alan müşterimizin, sevdiği kişi için hediye notu: İnci sancı mahsulüdür; beşeren hep yanında olamasam da sevgi denen bu incinin ışıltısı hep seninle olsun. Yüreğinin gizli gücüyle, hayatındaki tüm pürüzlü kum taneciklerini; sana kuvvet veren, ümit ve ilham kaynağı olan değerli incilere dönüştürmen dileğiyle… İyi ki doğdun, iyi ki seni tanımışım beni en çok güldüren can dostum. Seviyorum seni en kocamanından.

Hayatımın en kötü gününü geçirdiğim zaman bile seni düşününce gülümsüyorum.

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık sevdada boğulur…

Nere baksam seni görüyorum. Aşağıda sen, yukarıda sen, sağda sen, solda sen! Bu durumu hiç garipsemiyorum çünkü biliyorum ki bunun adı aşk! Ve sana doğru savruluyorum. Sana korkmadan, aşık olmayı seviyorum.

Seviyorum seni çok seviyorum. Bunu heryerde her an söylüyorum. Gurur duyuyorum gönlüme düşmenden, huzurluyum her dem seni düşlemekten. Sen benim sadece ilk görüşte değil her görüşte aşık olduğum ilk ve son aşkımsın.

Sevmek Seninle Güzel Sevilmek Güzel Sözlerinle Güzel Sen bana O Güzel Tebessümünle Bak her zaman Bende Yaşamak için Savaşayım Bu Zalim Hayatta Sevgilim.

Susadım yeniden senin tatlı sözlerine. Ilık bir esintinin vücudumu titrettiği gibi girsin sesin yüreğimin derinliklerine.

Gözlerinden süzülen bir damla yas olmak isterdim. Gözlerinden doğup, yanaklarından süzülüp, dudaklarında ölmek için…

Sana yemin ederim. Sana söz veriyorum söz. Değmedi değemeyecek senden başka bana iki göz.

Sen Büyük Bir okyanusun içinde Gizemli Ve bir Okadarda Etkileyici Bir Adasın Sevgilim Seninle Yaşadığım için Mutluyum Sevgilim.

Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatırlar bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yani hissetmek isterler.

Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum.

sevgiliye güzel sözler uzun

Yarı dalgalı olmamalı deniz. Ya tam dalgalanmalı ya da tam kudurmalı. Ya ümit vermemeli sevgiliye ya da tam sevmeli. Ya da çekip gitmeli.

Görücü usulü ile evlenmeye seni görene kadar karşıydım. Ancak seni gördükçe sevdim ve şimdi görücü usulü sevgiye ve aşka inanır oldum.

Seni bekleyen tüm sorunları çözmek ve ellerini ellerimden ayırmamak için hep yanında olmak istiyorum.

Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım. Daha nice mutlu sevgililer gününe Tüm sevenlerin sevgililer günü kutlu olsun

Sen benim gökyüzümsün mavisi sonsuzluk, güneşi aydınlık olan ve başımı nereye çevirsem kalbimi titreten gökyüzüm…

Şimdi sen uyuyorsun ya, rüyalarına girmek isterdim. Çocuklar gibi çıplak ayakla koşalım çimlerin üzerinde, tartışmalar olmasın aramızda, mutlulukla şarkılar söyleyelim, dudağından defalarca öpeyim seni, uyandığında yalnız ben kalayım aklında.

Bir gün yanına geleceğim bir elimde gül bir elimde tabanca ile ya gülü alıp benim olursun ya tetiği çeker beni vurursun.

Günün her dakikasını seninle geçirebilirim, ama inan bana seninle 24 saat bile yetersiz.

Gece midir insanı hüzünlendiren Yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren, yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?

Tüm ömrümü, bir tek gülüşüne feda ederim ey sevdiğim. Hayallerimde, düşlerimde gördüğüm. Şimdi ise en büyük gerçeğim. Bedenim bir gün toprak olsa bile, ruhumla severim. Seni candan öte seviyorum, benim güzel meleğim.

Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek. Gündüzleri yıldızları görmek marifet, aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmek marifet.

Sеni bаğrımа dеğil, bаğrımı vе bаşımı аyаğının аltınа bаstım. Yüzüm, gözüm toprаk olаcаk, аmа gönlüm ԁаimа senin aşkınla kokаcаk.

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim?

Kocaman gülümsüyorum dünyaya, arkasında sen varsın gülücüklerimin. Varsın diye cümlelerim aşk dolu, varsın diye günaydınlarım şenlikli ve varsın diye düşüncelerim gökkuşağı barındırıyor.

Birine verilecek değer uğruna feda edilebileceklerle ölçülebiliyorsa aç gözlerini etrafına bak. Gördüğün her şeyi feda edebilirim. Ama sakın aynaya bakma.

güzel sözler sevgiliye

Her sabah, seni severek yeni güne başlamanın verdiği mutluluk tarif edilemez sevgilim. Sanki yeni doğmuş bir bebek gibi hayata en başından başladım. Senden öncesi öylesine eksik ve manasız ki. Sensiz geçen senelerin acısını çıkarırcasına gözlerine dalıp, saatlerce güzel bir manzarayı izler gibi seyretmek istiyorum güzel yüzünü

Sen gördüğüm en güzel kadınsın. Gece film izlerken göğsümde uyuyakalmanı, yaptığım şakalar komik olmasa bile gülmeni, sana her halükarda güvenebilmeyi seviyorum. Hayatımın aşkı olduğun için teşekkürler!.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana.

Mutluluğun her zaman M ile başladığını düşünürdüm, ama şimdi S (sevgilinizin baş harfi) ile başladığını görüyorum.

Burası benim cennetim; bu kahkahalar cennetimin ırmaklarından geliyor, bu gözler cennetimin gökyüzü, bu eller cennetin yasak elması dokunsam cehenneme düşüp buz tutacağız sanki.

Tüm kitapları koltuğumun altına topladım. Sana güzel aşk sözleri yazmak için. Tüm kitapları bir bir okudum. Ama bulamadım sana olan aşkımı tam olarak anlatabilecek bir söz. Sonra tek bir şey yapmaya karar verdim. O da “Seni Çok Seviyorum.” demek oldu. Çünkü bu sihirli sözü senden başkasına asla söyleyemem!

Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı güneş asla doğmazdı. Ben sana aşığım, ben sana tutsağım, uğruna ölecek tek aşkımsın.

Gün ortası bir şarkı çalınırsa kulağına, bil ki notalarında sesim, sözlerinde sana olan aşkım vardır, seni çok seviyorum.

Kimileri seviyorum der, çünkü ezberlemiştir. Kimileri diyemez, çünkü gerçekten çok sevmiştir. Can Yücel

Gözlerin gözlerime değdiğinde kalbimin atışını hep parmak uçlarımda hissediyorum sevgili, ellerini tutmaya korkuyorum kalp atışlarım narin bedenini sarsacak diye.

Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın.

Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim…

Uğruna öleceğim bir gül seviyorum adı bende saklı o benim her şeyim, bir tanem uğruna öleceğim, tek aşkım sevdiğim, seni çok seviyorum

Hayatın üzücü gerçeği şudur: İnsanlar hayatlarımıza gelir ve gider. Ancak, şu an sana hiçbir zaman bir yere gitmeyeceğim konusunda söz veriyorum! Bana ihtiyacın olduğun her an seni desteklemek için burada olacağım. Seni seviyorum sevgilim!

Halime bakıp bu ne deliliktir derler. Bilmezler ki sana olan aşkımda akla ihtiyaç yoktur

Gökyüzü sen ol bir tanem. Güneş hep seni aydınlatsın. Akşamları yıldızlar seni süslesin. Ve ben her daim güzelliğini seyre dalayım. İşte seni böyle hayaller ile seviyorum. Seni sevmek bile beni mutlu ediyor.

Seninle olmadığımda seni çok özlüyorum. Seninle olmadığım zaman tek yaptığım şey seni düşünmek. Seni düşündüğümde ise, sadece senin yanında olmak istiyorum. Seninleyken, tüm hayallerim gerçek oluyor. Seni çok seviyorum!

güzel anlamlı sözler sevgiliye

Senin gibi elleri olan başka bir kadın daha var mıdır bu dünyada? Beni saran, seven, sayan, bana tapan… Senin sevgin gibi bir sevgi daha doğmuş mudur ana rahminden? Beni bilen, beni dinleyen ve benden hiç vazgeçmeyen.

Bir deniz düşün susuz, bir insan düşün mutsuz, bir gece düşün uykusuz. Bir yürek düşün sevgisiz, bir bahar düşün çiçeksiz, bir de beni düşün sensiz.

Herkesin bir umudu vardır, bir savaşı, bir kaybedişi, bir acısı, bir yalnızlığı, bir hüznü, çünkü; Herkesin bir gideni vardır, içinden bir türlü uğurlayamadığı.

Ben seninle sevmeyi öğrendim sevgilim, sen girmeden önce hayatıma yalanlar içinde kaybolmuşum yeni vardım farkına seviyorum seni unutma bunu da.

Hani bir keIebek yakaIarѕın avucunun içinde, bakmak istersin yaşıyor mu, diye? Baksan kaçacak, sımsıkı tutsan can verecek. İşte böyIe bir şey seni sevmek.

Seni ilk gördüğüm anda kalbimin kapasını aralandı. Sert olan o kalbim eridi bitti. Geceleri uyuyamıyorum şimdi. Tek düşüncem sen oldun. Sendeki tılsıma o güzelliğindeki büyüye engel olamıyorum.

Ömrümün sonuna kadar mühürleyebilirim dudaklarımı dudaklarına. Ben ki bu dudaklardan ayrı kalmaya yorgun, bu dudaklar olmadan ölüme mahkum.

Bırаkаcаğım еli hiç tutmаm, tutаcаğım еli isе hiç bırаkmаm. Sаhtе sevgilere gül olmаktаnsа, gеrçеk sevgilere ԁikеn olurum daha iyi sevgilim!

Bir günümü sensiz geçirmek çok ağır geliyor inan bana sevgilim seninle her saniyenin değerini biliyorum ama saniyeler senin değerini hala bilmiyor bebeğim.

Bu meѕajı silersen benden hoşlanıуorsun, silmezѕen beni istiyorsun, cevap verirѕen beni seviyorsun, vermezsen bensiz yapamıуorsun. Şimdi bakalım, ne yapacaksın?

Alaca karanlığı sevmem ben, ya gündüz olmalı ya gece. Kurşun ya alnından vurmalı ya da namluda kalmalı. Yar dediğin ya senin gibi olmalı ya da hiç olmamalı.

Sеni bаğrımа dеğil, bаğrımı vе bаşımı аyаğının аltınа bаstım. Yüzüm, gözüm toprаk olаcаk, аmа gönlüm ԁаimа senin aşkınla kokаcаk.

Yalnızlık üşümekse yalnızım üşüyorum, sensizlik uçurumsa tut kolumdan düşüyorum, soru sorma cevabını bilmiyorum tek bildiğim bir şey var seni çok ama çok özlüyorum.

Dün doktora gittim. Neyin var dedi. Kalbim ağrıyor dedim. Muayene etti. Kalbinde aşırı doz aşk var dedi. Bunu azaltman lazım yoksa ölürsün dedi. Şimdi doktor sana olan sevgimi azaltmamı söylüyor. Hayat mı sen mi diye tercih yapacağımı mı sandın. Ben ilk tercihimi gözlerine bakarak çoktan yaptım.

sevgiliye güzel sözler kısa

Sen hiç denizlerin dibine bakınca yemyeşil ormanları gördün mü? İmkânsız deme! Çünkü ben senin gözlerine bakınca ölülerin bile şahit olmadığı o cenneti gördüm.

Geceleri tek başıma uyumanın verdiği bir yılgınlık var üzerimde. Ağır gelir bu duygu da taşıyamam bedenimde. Sen sevgili ne zaman gelsen benim yatağıma, sürsen elini tenime o gecelere sıkışasım gelir de bir türlü beceremem.

Aşk nedir, diye sordukların cevap bulamıyorum. Ama kesin olarak bildiğim bir şey var: Birini gerçekten seviyorsan, bu kişiyi her koşulda seveceksin. Canım, seni güçlüyken ve zayıf olduğunda, sağlıklı olduğunda ve hasta olduğunda, mutlu olduğunda ve üzgün olduğunda, her halinle seviyorum. Ve bu asla değişmeyecek!

Uğruna öleceğim bir gül seviyorum adı bende saklı o benim her şeyim, bir tanem uğruna öleceğim, tek aşkım sevdiğim, seni çok seviyorum.

Diyorsun ki; Bеn sаnа gönlümü vеrdim. İyi ԁе gönül ԁеԁiğin nеԁir ki еy sevgilim. Bеn sаnа hiç gönlümü vеrir miyim? Çünkü gönül ԁеԁiğin toprаğа girincе toz olur, toprаk olur. Bеn sаnа ruhumu vеririm. Çünkü ruhum sеnԁе sonsuzluk olur!

Sen benim kutup yıldızım gibisin. Ne zaman yolumu şaşırsam gökyüzüne bakıp da yönümü bulur gibi kalbimdeki sana bakarak doğru yola gidiyorum. Ne zaman kötü bir düşünce gelse aklıma hemen seni düşünüyorum. Birlikte geçireceğimiz o güzel hayatı, yenilerini ekleyeceğimiz eşsiz anılarımızı. Hayatımda olduğun sürece asla kaybolmayacağımı bilmek çok güzel bir his sevgilim.

Sevgiliye güzel sözler söylemek için durmayın. Artık birçok söze sahipsiniz, hemen birkaç tanesini seçin ve sevgilinize gönderin. Onun kalbinde daha derin bir yer edinip aşkınızı koyulaştırın. Aynı zamanda en güzel aşk sözleri ve en güzel sevgi sözleri içeriklerimizi de okuyabilir sevgilinizin kalbine giden yolda kestirmeden geçebilirsiniz.

DEVAMI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu