Güzel SözlerSözler

Sevgiliye Ayrılık Sözleri

Sizler için hazırladığımız sevgiliye ayrılık sözleri ve Sevgiliye ayrılık mesajları içeriğini aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrılık sözleri kısa, ayrılık sözleri uzun, duygusal ayrılık sözleri şeklinde sınıflandırdığımız yazımızda en damar ayrılık sözlerine yer verdik.

Ayrılık acısı çekenler bilir. Bu acıyı bazen kelimelere dökemeyiz. Kelimeler ile tarif edemeyiz. Ama ifade etmek isteriz. Bunun için aşağıdaki ayrılık sözlerine ihtiyacınız olabilir. Aş acısı çekenler, sevip de kavuşamayanlar…

Duygularınıza tercüman arıyorsanız tam da doğru yerdesiniz. Hemen paylaşmaya hazır ayrılık sözleri burada. İster Facebook da, ister Instagram da İster Twitter da, isterseniz de Whsatsapp da paylaşım yapabilirsiniz.

İyi okumalar…

duygusal ayrılık sözleri

En Sağlam Ayrılık Sözleri

Bırakma beni sevdiğim, gidişine dayanamam! Hasret gözyaşlarımla kendimi avutamam, dönerim dersin ama kadere inanamam, bıraktığın anılarla ben sensiz yaşayamam!

Sen kalmaya bir neden bulamadın ya, ben ölmeye ne bahaneler bulurum şimdi.

Araya koskoca yıllar girse de, kalbim seninle bu can seninle, koskoca dağlar girse de araya ben seni unutmam unutamam ki, ben sana kocaman bir can verdim sen bana sevgi dürüstlük verdin, ben seni nasıl unuturum ki sen bana bir can bir sevgi verdin..

Aramızdaki sorunları konuşmanın artık hiçbir şeyi çözmeyeceği apaçık ortada. Belki biraz ayrılık mantıklı düşünmemize yardımcı olur ve belki daha sonra tekrar bir araya gelebiliriz. Şimdilik hoşçakal…

Bugün küskün bir gün var masamda, bütün ayrılıklardan arta kalmış, ayrılık usulca büyür içimde, sonra usulca uzaklaşır.

Seni ne kadar çok sevsem de bitti! Artık yoIIarımız ayrı ve benim yoIum başka. Seni bekIetemem.

Göğüs kafesimin içinde bir kuş var anne; bazen kafesi delip uçmak istiyor buradan, bazen de hiç kanat çırpmıyor. Hem özgür olmak istiyor bu kuş, hem kafesine âşık davranıyor. Ben bu kuşu burada istediğimden emin değilim anne, kanat çırpsa da acıtıyor, çırpmasa da.

Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdan da kaç. Çünkü bulutların arkasında kaybolan aşkı için ağlayan benim.

Canım yanıyor. Seni sevmek istemiyorum ben. Seni her gördüğümde kalbimin yerinden çıkacakmış gibi atmasını istemiyorum. Rastgele bir insan ol benim için artık. Bir şey dile getirme. Benim için bir manaya gelme. Seni gördüğümde yanından rastgele biriymişsin gibi gidebileyim. Elim ayağım birbirine girmesin. Gözlerim dolmasın artık. Nefret ediyorum bu duygulardan … Seni gördüğümde kendime hakim olamamaktan nefret ediyorum. Çıkma karşıma terk et bu şehri ya da müsaade et unutayım seni.

Her gecenin güneşle gelen o ilk ışığı parlaklığı varsa elbet gidenin de bir gün mutlaka dönüşü olacaktır ama sabır.

Sadece sevmek yetmez körü körüne, saygı ve güven olmayan bir ilişkide sevgi eninde sonunda biter. Tıpkı biz de bittiği gibi. Kendine iyi bak.

Acıyı bal eyledim senin için anlamadın. Hayatımı serdim önüme üstüme bastın. Senin için her şeyi nankör olmana rağmen yaptım. Hata yapmışım. Şimdi o hatadan dönüyor ve seni terk ediyorum.

Senden uzak, Hayattan uzak, Her şeyden uzağım şimdi..

Ağlamak ve kahrolmak şu an elimdeki tek tutunacak dallar. Tek dalımdın ve hayalimdin. Yok olan hayallerimin geri gelmesi gibi bekleyeceğim seni.

Olur Ya Bana Dua Edesin Gelir. De Ki; ALLAHIM Onu Benim Kadar Kimsenin Üzmesine İzin Verme

Bu gebe yalnız kalmak ilk kez o korktuğum karanlıkla yoldaş hayallerimle sırdaş olama istedim. Unutmaya çalışmak hatırlamaya kapısını açtı. Elimde kalan sana duyduğum sevgi ve duygular karmaşası oldu.

Sen sigara dumanın altında yana yana en sonunda kül oldun, sen kibritin hiç yanmayan ucundan birinin hayatından geçmiş oldun!

Senin de sevdiğini sanmıştım. Ya da öyle olmasını istediğim için, kendimi buna inandırmıştım.

Ben elindekilerin değerini kaybedince değil, değer verdiği için kaybedenlerdenim..

Ayrılık asla tek tarafın hatasından kaynaklanmaz. Özellikle de bizim durumumuzda, ikimiz de suçluyuz. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışsak da, işe yaramadı. Bu yüzden hala konuşabilecek durumdayken, burada bitmemizin daha iyi olacağını düşünüyorum. Üzgünüm…

Umutsuzluğu ihraç eden birçok ülkenin herhangi bir şehrinde bıraktım seni, inzivaya çekilmiş bu hikayenin hüzün dolu tetiğini çoktan çektim, seni öldüreli çok oldu.

SevgiIimdin, canımdın, yarimdin her şeyimdin. Şimdi ise acıIarını özIediğim bir geçmişimsin. SenIe ayrıImak acı verici evet ama sana dönüş yoIIarı çakıI taşIarı iIe doIu, benim buna cesaretim yok.

Her şey ederi kadar olmamalı hayatta, bazen yeteri kadarıyla yetinmeli insan. Bir kedi yetiyor bazen; dostluğa da, yalnızlığa da.

Acının umutları yok ettiği anda, umutları yeşertecek bir sevgiye ihtiyaç duyarsan ben hep o bildiğin adresteyim.

Bedenimi saran yokluğun olmasaydı Kolların dururken Yanağını okşayan gözyaşlariım olmasaydı Soluğunun sıcaklığı varken Ellerim bomboş kalmasaydı Ellerin varken Seni seviyorum diye haykırdığım boş duvarlar olmasaydı Gözlerinin içi dururken Sevdamı anlattigim cansız bir resim olmasaydı Sen hala soluk alıyorken.

Elveda dercesine bakan gözlerine eyvallah dercesine çeker giderim be güzelim.

Benimle olduğun anların tadına nasıl doyamadıysan, yokluğumun acısına da asla alışamayacaksın sevgilim elveda.

Ruhu yanımda olmayanın bedenini ne yapayım. Sevmek kalp işidir, kalbin bende değilse, ait olduğu yere götür sevgili, elveda.

Bitti, ikimiz de kaybettik. Bize yeniden aşık oῘacak insanῘar kazandı.

sevgiliye ayrılık mesajları

Duygusal Ayrılık Sözleri

Aşk girdabı insanı sarhoş edip durur bir divane yollarda, ben ise mezhebi geniş küfürlerle anıyorum her gece seni sevdiğim uçsuz bucaksız sokaklarda.

Dünya unutursa dönmeyi, rüzgâr unutursa esmeyi, âşıklar unutursa sevmeyi belki unuturum seni.

Seni yüreğimin derinlerine attım. Üzerine çelik kapılar kapattım. Beni öyle incittin ki seninle olan iyi hatıraları (istediğim halde) bile hatırlayamıyorum. Sen cezanı kendi kendine verdin.

Gitmek istersin. Bazen gidemezsin. Her şey yolunda olsa bile. Her şeyin o olsa bile. Olmaz. Gitmen gerekse bile, Gidemezsin.

Adın ki en güzel kelimedir dağarcığımda ne zaman ansam; kelimelerim kendini asar darağacında

O ellerimi bıraktı ben her şeyi. Elvedalar bazen bu kadar kolay…

Şu anda döktüğüm tüm gözyaşları gelecekteki ilişkilerimde bana daha dikkatli olmam gerektiğini gösteriyor. Beni incitebileceğini düşündüğümden çok daha fazla incittin. Seni sevmek bana artık acıdan başka bir şey vermiyor. Hoşçakal!

Ben Sensizdim! Akşamın yaklaştığı saatlerde kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı.

Hayattan ayrıImak mı senden ayrıImak deseIer hayatı tercih ederdim. Hayatım bitsin senIe yaşamaya devam edeyim derdim. Şimdi sen yoksun ve aIdığım nefes var. AIdığım nefesi verirken acıyan canım, bitmeyecek hüzünIerim var.

Sokaklara dökülen yapraklar gibi döküldü benim içim. Her vuruşunda rüzgârın, her damlayışında yağmurun, her yağışında karın ve her yok oluşunda baharın. Döküldüm, savruldum, yere düşüp kırıldım ve ben artık çok yoruldum.

Görmeden varlığına inandığım ve içimde yaşattığım sadece Allah var, gidersen unutulursun o kadar.

Benden gidiyorsun sevgilim! Yüreğimde yaşatırım sanmıştım seni. Oysa şimdi durduramıyorum, Azalışını izliyorum benden. Var olduğun tüm benliğimi kapladığın bu yürekte yok oluyorsun. Elimden bir şey gelmiyor. “Zaman çoğu şeyin ilacıydı belki Ama bizim katilimiz oldu.

Gidiyorum hayatından, gözlerinin buğusunu, yüreğinin kokusunu aldım gidiyorum.

Ben seni kendimden bile kıskanır ve kendimden çok severken, sen sadece kendini sevip, gününü gün ediyormuşsun. Senin de benim gibi canın yansın.

Sevmenin erdemi, aşkın görkemi, mutluluğun gözleri ve seni özlemenin hazzını yaşattın sevgili, yolun açık olsun.

Ben sabrediyorum, sabır ama yıpranmıyor da değiῘim. Vazgeçmeyi öğrenmeῘiyim

Dolar gözlerim seni görünce, her geçtiğimiz sokakta senin hayalinle konuşmak iyi gelse de aslında var olmayışının nedenini ihanetine bağlıyorum sevgili.

Esip saçlarını tarumar eden rüzgarda sana isyan dolu mesaj benden dinle şaheserim. Gönlünce yaşayıp hoyratça gülerken çekilmez hasretinle uzakta ağlayan biri var, gülme şaheserim

Beni terk edince yeni bir meyhane buldum mezarlığın tam karsısında. Bir gün beni ararsan ya o meyhanedeyim ya da tam karşısında.

Şimdi yalnız yürüme zamanı. Unut gitsin her güzel anı. Ben sararım yalnız yaramı, sen git yaşlarım akmadan.

ayrılık sözleri damar

Damar Ayrılık Sözleri

İşte gidiyorum, bir şey demeden, arkamı dönmeden, şikâyet etmeden. Hiç bir şey almadan, bir şey vermeden, yol ayrılmış, görmeden gidiyorum. Ne küslük var, ne pişmanlık kalbimde, yürüyorum sanki senin yanında, sesin uzaklaşır her bir adımda, ayak izim kalmadan gidiyorum.

Ağlıyorsundur belki sormam sebebini gülüyorsundur belki hatırlamazsın güzel günleri, elveda diyen unutur gider günleri ağlayan ise elvedayla kalır baş başa anlatır derdini, sen bana elveda dedin gül hayata şimdi ağlayacaksın sonunda!

Kalbimde senin için kötü hisler barındırmıyorum ama yaşadığımız kötü deneyimlerden sonra bence yeni bir başlangıç için birbirimizi özgür bırakmalıyız.

Sen gittin artık yoksun ve boşuna yağıyor yağmur. Birlikte ıslanamayacağız ki.

Ben senin yaşadığın sakIı bir serüvenim, anIatıImaz bir roman, kapanmaz bir yarayım, sığındığın IimanIar unutturamaz beni, ben senin yüreğinde en büyük fırtınayım.

Üzerimdeki sokak lambası bile yetmiyordu içimi aydınlatmaya. Gökyüzü kasvetli, bir o kadar da kaçıyordu gözlerimin içine bakmaya. Bakanın canı yanıyordu, kime baksam çürüyordu, saniyeler önce yanıp gözlerime değince ışığını kaybeden sokak lambası gibi tıpkı. Ben bir ah’ım bu Dünya’ya; çek gözlerini üstümden, bakışlarınla dokunma bana.

Şunu bilmelisin ki ben hava soğuyunca değil, senden soğuyunca üşüdüm. Elveda.

Acının umutları yok ettiği anda, umutları yeşertecek bir sevgiye ihtiyaç duyarsan ben hep o bildiğin adresteyim.

Ölümün bir gerçek olduğu bu fani hayatta, her gün sevdiklerine sarılabilmeni diliyorum. Hoşça kal sevdiğim.

Sevdik de ne oldu? Yine yalnız sozlervadisi.com kalmadık mı? Yine sırtımızda bir bıçak yarasıyla hayata tutunmadık mı? Sevmek güzel ama hak edene vereceksin hak etmeyene ne desen boş!

Ben sabrediyorum, sabır ama yıpranmıyor da değiῘim. Vazgeçmeyi öğrenmeῘiyim

Gözleri bahar gibi, kokusu cennet, bakışı deniz gibi yanakları pamuk gibi canımdan çok seviyorum seni ama zor günümde bırakıp gitmek oldu mu be ama kendime bir not bırakıyorum 10 sene sonraya inşallah sevdiğim kişiyle birlikte uyanıyorumdur

Ardımda bırakıp gül çağrısını, ayrılık anı bu sisli şarkıyı, ırmaklar gibi akıp uzun uzun terk ediyorum bu kenti ah, ölüler gibi.

Gittin mi büyük gideceksin küçük hanım, öyle yalanların arkasına saklanıp ta söylenmeyeceksin. Gidişlerinde en az senin kadar gururlu olmalı bunu başarabilirsen ne ala.

Sizler için derlediğimiz en güzel sevgiliye ayrılık sözleri içeriğimizi umarız beğenmişsinizdir. Daha önce hazırlamış olduğumuz En damar sözler ve Duygusal hasret sözleri içeriklerini de okuyabilirsiniz.

DEVAMI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu