Genel

iPhone Sim Geçerli Değil Sorunu Çözümü Nedir?

İçerik Tablosu

iPhone SİM Kilit Sorunu Çözümü Nedir?

YENİ NESİL TAM OTOMATİK TAK ÇALIŞTIR KURULUMSUZ GEVEY

iPhone SİM GEÇERLİ DEĞİL yani iPhone SİM Kilit Sorununuzun ANINDA 10 Saniye’de Çözümü YENİ NESİL GEVEY’dir. Tak Çalıştır Özelliğindedir. Anında hiçbir işlem yapmadan anında çalışır. Ayar yok, seçim yok, menü yok, işlem yok. SİM Kartınızla birlikte takıp, daha önceden aktivasyon ekranında takıldığınız SİM GEÇERLİ DEĞİL ekranını bir daha görmeden SANKİ SİM KİLİTSİZ BİR iPhone GİBİ kullanır gibi cihazınızı aktif bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

SİM GEÇERLİ DEĞİL  |  iPHONE SİM KİLİT SORUNU | iPHONE SİM KARTI KABUL ETMEME SORUNU

iphone sim geçerli değil

iPhone SİM GEÇERLİ DEĞİL Sorununu %100 GARANTİLİ ÇÖZÜM:
iPHONE YENİ NESİL GEVEY

iPHONE YENİ NESİL TAM OTOMATİK GEVEY ÇEŞİTLERİ
iOS 14 / iOS13 / iOS12 Sürümleri Destekler

iPhone YENİ NESİL TAM OTOMATİK GEVEY Çeşitleri

iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Mini, iPhone 12, iPhone SE (2.Nesil), iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone Xr, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6S Plus, iPhone 6S, iPhone SE (1.Nesil), iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5S, iPhone 5C ve iPhone 5 ile TAM UYUMLU ÇALIŞIR.

Hem 3G eski sim kartlarla, hem de 5G, 4.5G, LTE yeni sim kartların tüm fonksiyonlarını çalıştırır. SON TEKNOLOJİ çip mimarisi ve yazılım kullanılmaktadır. iOS 14, iOS 13, iOS 12, iOS 11, iOS 10, iOS 9 ve iOS 8 tüm sürümlere özel olarak destekler. 2G (EDGE), 3G, 4.5G ve yeni çıkacak olan 5G Teknolojisiyle TAM UYUMLUDUR! Tüm ürünlerimiz TEST EDİLEREK kargolanmaktadır. Çalışmaması gibi bir durum yoktur! O nedenle de;
“Bugüne kadar açamadığımız iPhone YOK!”

iphone sim hatası

YENİ NESİL GEVEY Nedir? ❯ | Müşteri Yorumları ❯ | 10 Saniyede Çalıştırma Videosu ▷

Yeni Nesil GEVEY Artık %100 Türkçe | %100 Yerli

TÜRKİYE VE DÜNYA’DA BİR İLK!

Yine GEVEYbiz Ailesi olarak Türkiye ve Dünya’da bir ilki gerçekleştirdik. %100 Yerli %100 Türkçe Menülü GEVEY’lerimizi Yazılım Mühendislerimizin üstün çalışmalarıyla ürettik. Artık sizlerin iPhone’larını sorunsuz olarak çalıştıracak. Paramız yurtdışına gitmeyecek. Ülkemizin ekonomisine gücümüzün yettiğince katkı sağlamaya tam hızımızla devam ediyoruz.

 

Çok Çalıştık ve Sonunda Başardık, Artık

“YENİ NESİL TAM OTOMATİK GEVEY” TAMAMEN TÜRKÇE!

Kaliteli Çip |  Garantili Yazılım  |  %100 Türkçe  |  %100 Yerli

Artık yabancı markaların ürünlerini değil, tamamen kendi markamıza ait YENİ NESİL GEVEY’lerimizle hizmet veriyoruz. Yazılım Mühendislerimizin üstün hizmetleriyle çok çalışarak sonunda seri üretimle artık %100 Türkçe, %100 Yerli üretim yazılımımız ile en kaliteli, sorunsuz çalışan ve GARANTİLİ GEVEY’lerimizi siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduk.

iphone sim yok çözümü

GEVEY NEDİR?

GEVEY Ne İşe Yarıyor?

GEVEY; Yurtdışından Gelen iPhone’ların SİM Kilidini açan, yani iPhone SİM GEÇERLİ DEĞİL sorunu çözen bir aparattır.

GEVEY Ne İçin Kullanılır?

GEVEY Nedir? Ne için kullanılır sorusunun cevabı olarak; iPhone’unuz yurtdışında taahhütlü olarak tek bir operatörden SİM KİLİTLİ ise, Türkiye’de Türk Telekom, Turkcell veya Vodafone hatlarından birisini taktığınızda aşağıdaki gibi “SİM GEÇERLİ DEĞİL” ekranıyla karşılaşırsınız!

GEVEY; iCloud sorunu olan cihazları iCloud sorununu çözmez!
GEVEY; pasaport kaydı yapılması gereken cihazların SERVİS YOK sorununu çözmez!
GEVEY; klonlanmış cihazları açmaz!
GEVEY; tek hat ile pasaport kayıt işlemi yapılan ve o hat ile aktif kullanılabilen cihazlarda farklı hat ile kullanılması için kullanılmaz!

geçersiz sim hatası iphone

 

GEVEY Nedir; iPhone cihazlarda SİM GEÇERLİ DEĞİL sorununu çözen bir mikro çiptir. SİM GEÇERLİ DEĞİL uyarısı aldığınız iPhone’da, GEVEY’i SİM kartınızın altına koyarak takın; 10 SANİYE İÇİNDE SİM GEÇERLİ DEĞİL hatasını almamaya başlarsınız.

Şebekeniz gelir ve iPhone’unuz aktivasyon/etkinleştirme ekranında gelir, SÜRDÜR yapıp İLERİ yaparak iPhone’unuzun SİM KİLİT sorununuz çözülür ve ana menüsüne ulaşıp iPhone’unuzu GEVEY ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türkiye ve Dünya’da İlkleri Yapmaya Devam Ediyoruz!
Artık Türkçe Yerli Milli GEVEY’imiz Var!

GEVEY güncellenir mi dediler, güncellenebilir GEVEY yaptık. Eski GEVEY alınmaz dediler, ESKİ GEVEY’İ ALIP, YERİNE YENİ GEVEY’İ VERİYORUZ dedik. GEVEY’de garanti olmaz dediler, 3 YILA KADAR GEVEY GARANTİSİ verdik.
Şimdi de Türkiye’de yerli GEVEY yapılmaz diyorlardı: YAPTIK ve ELLERİNE VERDİK! Tamamen yerli, tamamen Türkçe ve son derece kaliteli ve sorunsuz.

Üstelik her ürünümüze en az 1 YIL GARANTİ veriyoruz. Neden mi? Çünkü biz SADECE GEVEY satıyoruz. Bu işi yapıyoruz. Yapmaya da devam edeceğiz.

gevey nedir

GEVEY Nedir? Ne İşe Yarar ve Nasıl Çalışır?

GEVEY Nedir? iPhone cihazlarda SİM GEÇERLİ DEĞİL sorununu çözen bir mikro çiptir. SİM GEÇERLİ DEĞİL hatası aldığınız iPhone’unuzun SİM kartın altına koyarak cihazınıza takmanız sonucunda YENİ NESİL GEVEY’lerimiz ile 10 SANİYE İÇİNDE SİM GEÇERLİ DEĞİL hatasını almamaya başlarsınız. Şebekeniz gelir ve iPhone’unuz aktivasyon/etkinleştirme ekranında kaldıysa SONRAKİ > SONRAKİ yaparak cihazınızın ana menüsüne ulaşıp iPhone’unuzu kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

BAYİLERİMİZ GARANTİLİ GEVEY’LERİ MÜŞTERİLERİNE GÜVENLE SATIYOR

Bayilerimiz Türkçe Garantili ve Kaliteli GEVEY’ler ile 10 Saniyede Takıp Çalıştırıyor

Bayilerimiz müşterilerine artık kaliteli ve sorunsuz hizmeti ulaştırsın diye, biz daha fazla çalışmaya devam ediyoruz.

Garantili sorunsuz çalışan piyasadaki en kaliteli çip set yapısına sahip GEVEY’lerimiz ile GARANTİ süresini 3 Yıla kadar çıkarttık. Böylelikle müşterilerimiz ve bayilerimiz GEVEY güncelleme dertleriyle uğraşmıyor. Apple’da iPhone SİM GEÇERLİ DEĞİL bununla ilgili diğer detaylı bilgilere buradan bakabilirsiniz.

DEVAMI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu