Güzel SözlerSözler

Eski Sevgiliye Sözler

Hayatımızda canımızı acıtan şeylerden bir tanesi de eski sevgilidir kesinlikle. Bıraktığı hatıralardan yaşattığı duygulara kadar hiç geçmeyecek bir iz bırakır bazen bizlerde. Eski sevgiliye sözler içeriğini oluşturmamızın bir sebebi de bu. İçinizde biriktirdiğiniz sevgiyi, pişmanlığı veya öfkeyi kelimelerle göstermek istiyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Eski sevgiliye laf sokucu sözlerden, unutulmayan eski sevgiliye sözlere kadar derin ve geniş bir yelpaze de yüzlerce sözün bulunduğu bu içerik söylemek isteyip de söyleyemediğiniz her şeyin bir ilacı olacak. Pişmansanız pişmanlığınızı, kızgınsanız kızgınlığınızı ve kırgınsanız kırgınlığınızı en duygu yüklü şekilde anlatmak istiyorsanız eski sevgiliye sözleri okuyabilir ve içlerinden ruh halinize en uygun olanı kullanıp duygu yükünüzü hafifletebilirsiniz.

Eski Sevgiliye Sözler Uzun, Kısa

ağır sözler

Gitmem diyenlerden öğrendik, yalnız kalmayı!

Artık herhangi bir hayale kucak açamayacak kadar yorgunum.

Bazıları şükretmeyi, bazıları küfretmeyi öğretir insana.

Bazı insanların dışı imrendirecek kadar hoş; için iğrendirecek kadar boş olmasına hep hayret etmişimdir. Sen anladın!

Beni Besmelesiz sevdin galiba… Nereden mi, anladım. Tipin bir yana kaymış, şerefin bir yana! Çarpılmış olma…

Kendini kalp sanıyorsun sanırım, atmadan duramıyorsun bir türlü.

Sen gidince , Yeni bir renkle tanıştım. Artık hayatımda ” Yalnızlık Mavisi ” var.

Sana karşı duygularımı yazıyorum iyi oku. Bir de buraya yazamadıklarım var. Yazsam hayattan soğusun.

İkimizde de hata vardı belki ama bizim nasibimiz bu kadarmış. Yine de teşekkür ederim.

Şimdi kim tutuyor ellerini, sonsuza kadar kenetli kalacağını düşünerek? Şimdi kim gülümsemene aldanarak mutlu olduğunu sanıyor? Söylesene hadi, kimi kimden alıyorsun yine?

Yerlere dökülen karakterini toplamaktan aciz insanların, seçimlerini sayısaldan yana yapmasına hayranım.

Artık rastgeIe bir hayaIe kucak açamayacak kadar yorgunum.

Bakmayın öyle tabi ki de ağlamıyorum, giden sevgilinin ardından su döküyorum. . .

Sana sarılıp kokunu içime çekmek varken sensizliğin sarhoşluğunu yaşıyorum.

Bazı insanların dışı imrendirecek kadar hoş; için iğrendirecek kadar boş olmasına hep hayret etmişimdir Sen anladın!

Geç kalınmış bir sevgi, idamdan sonraki affa benzer.

Şimdi kim tutuyor ellerini, sonsuza kadar kenetli kalacağını düşünerek? Şimdi kim gülümsemene aldanarak mutlu olduğunu sanıyor? Söylesene hadi, kimi kimden alıyorsun yine?

Benden sonra başka bir sevgili bulmuşsun. Haber geldi bana çok güzel bir sevgilim var dedi evet bende çok temiz kullandım diyeceğim.

En ufak bir zorlukta çekip gidene; aşık denmez , “Allah yolunu açık etsin” denir!

AnIayın artık günеş gibi ısıtanı dеğiI, yıIdız gibi kayanı sеviyorIar!

Asil kızlar değil, ucuz kızlar bakar sadece erkeklerin gelirlerine. Asil erkekler değil, ucuz erkekler bakar sadece kızların giderlerine. Biri gelsin biri gitsin tavırları, asil insanların işi değil, ucuz insanların işidir.

Benim için ilk değildin, son da olmayacaksın. Sen sadece hayatımdaki değersiz bir anı olarak zihnimin tozlu raflarında kalacaksın. Aşkımla var olmuştun, nefretimle yok oldun. Sen artık tamamen unutuldun.

Seni nasıl paşa paşa sevdiysem, paşa paşa acını da çekerim. Çok özlerim, çok ağlarım, kim bilir kaç gece uykusuz kalırım ama bana yaşattığın aşk ve acısı için çok teşekkür ederim.

Tavırlarınla birçok ağır küfürlü söz hak ediyorsun. Ama seni iplemez gülüşüm, senin gelmişini geçmişini tatmin etmeye yeter diye düşünüyorum.

Ben artık bi kez daha senle Kimseye güvenmeyeceğimi öğrendim Daha doğrusu sen bana bunu öğrettin

sevgiliye sözler

Fazla uzatmaya gerek yok. Yerime koyduğun kişiler var ya umarım kısa zamanda sana koyması dilekleriyle.

Sana karşı duygularımı yazıyorum iyi oku. Bir de buraya yazamadıklarım var. Yazsam hayattan soğusun.

Satır satır içime süzülüşün hoştu; ama damla damla gözümden süzülüşün beterdi. Burnumdan getirdin kendini, aferin sana.

Kendini kalp mi sandın sevgili? Atmadan duramıyorsun.

Yalancı bir aşk hikayеsiymiş bizimkisi. Bеn yalnızca sеni sеvmiştim. YALAN İNSANLARA yalan sеvgilеr inancım kalmadı. Sеndеn nеfrеt еdiyorum dеmеk istеrdim ama buna bilе dеğmеzsin. Bir daha yaklaşma gözlеrimе vе kalbimе!

Canımdın bir zamanlar ama şimdi sadece kötü bir anı olarak kalacaksın. Ve bugüne kadar tüm yaşattıkların için sağ olsan da bir pekguzelsozler.com daha asla solum olamayacaksın.

Ağır gеldi isе sözlеrim, bеddualarımla yaşamayı öğrеnеcеksin. Nеrеyе gidеrsеn git bana yaptığın yanlışları görеcеksin tеk tеk… Ya vicdanını öldürеcеksin ya kеndini. İştе o zaman hayata format atacaksın.

Gözlerimde bir umut olsaydın eğer ben o umudu gözlerimde ufuk yapardım, sen benim için kötü bir anısın sadece kalemlerimde nefretimin adı olacaksın.

Yalanım yok, aklımdasın hala… Ne yapayım sevgilim, bu da benim kusurum; gereksiz şeyleri çok takıyorum kafama!

Herkes farklı şekilde hayatına son verir. Kimi kendini asar, kimi hap atar. Kimi bileklerini keser, en kötüsü de umutlarını keserek…

Gitmeden önce iki defa düşünmelisin. Döndüğün zaman bulduğun giderken de bırakmış olduğun asla aynı şekilde olmayacak.

Seviyorum ya da sevmiyorum çok bir önemi kalmadı. Sen o durakta beklediğin otobüsü bir kere kaçırdın. Şimdi istediğin kadar bekle artık o eski durak yıkıldı.

Eğer aşkımızda küçücük bir umut olsaydı. Ben o umudu ufuk yapardım. Artık sen benim için sadece kötü bir kâbussun.

Seni benim kadar çok seven buldun mu? Ben seninle açlığa, susuzluğa vardım, bunu kabul eden birini buldun mu? Sen mutlu ol, benim mutluluğumu da al git…

Hakim kararını çoktan vermiş, kim suçlu kim masum hepsi belirlenmiş, idam edilecek olan cezasının bedelini ödemiş, sen kalkmışsın af istiyorsun. Bende tek bir af var, o da Allah’tan verdiğidir, kullarının istediği değil.

Senin kalbin metrobüs kalabalığı gibi insanlarla dolu. Kusura bakma güzelim, ben ilk durakta indim. Kalabalığı sevmiyorum.

Seviyorum ya da sevmiyorum çok bir önemi kalmadı. Sen o durakta beklediğin otobüsü bir kere kaçırdın. Şimdi istediğin kadar bekle artık o eski durak yıkıldı.

Gitme, daha yaşanacak çok şey var… Gitme, daha seni sevmeye doymadım…

eski sevgiliye ağır sözler

Alnımın en kalın yazısı, gönlümün baş tacı, hayatımın biricik kadını, evimin gülen gözleriyle bütün odaları aydınlatan sonsuz ışığı olmak yerine kalbimdeki sızı olmayı tercih ettin.

Sen buğulu camlarda yazılan sözler gibisin. Ya nefesimle seni var ederim ya da elimde tek kalemde siler geçerim.

İçеmеdiğin rakıyı bardağına, yapamayacağın sözü diIinе, sеvеmеyеcеğin insanı gönIünе koymayacaksın.

Sebebi vardır senden ayrılışımın sen bilmesen de, anlamı vardır haykırışımın sen görmesen de…

Sevgilim bu ağır kapak sözler sana sen ne adi ne karaktersiz bir mahluksun seviyordun hani her fırsatta seni çok seviyorum diyordun şimdi defol git hayatımdan.

Aklında olup yanında olmayan biri varsa, Aramıyorsa Sormuyorsa Yazmıyorsa Kim iyi geceler derse desin O gece dünyanın en berbat gecesidir

Bakma bazı insanların kalıbının düzgün olduğuna; kalbi fitne kumkuması olanın kalıbı düzgün olsa ne yazar?

Sevgilim, sana bir sözüm daha var: Unutma, namaz beş vakit, ahlak ise yirmi dört saat farzdır!

Güzelim diye övünme herşey gelip geçici sen beni nasıl terk ettin kimle işi pişirdinde ben eyvallah diyebildin onu söyle.

Kimseden bir şey istediğim yok. Az ötede oynayın yeter.

Sana karşı duyguIarımı yazıyorum iyi oku. Bir dе buraya yazamadıkIarım var. Yazsam hayattan soğusun.

Eski sevgilim, marketten hıyar aldığımı görünce; aynı sen dedi… Şimdilik yanıt vermedim ama elbet evde kaşar bitecek…

Öncelikle kendini biraz olsun geliştir, sonra diğer insanları eleştir, yargılama yapacaksan ilk başta algılamayı öğren. Hayatını adadığın o hayat, gün olur ölüme gider aniden.

Öyle güzel sevmiştik öyle umarsız öyle içten ve öyle ansızın geldi ayrılık ölüm gibi ölmeden mezara gömdük aşkımızı.

Benim bilmeni istediğim her şeyi buraya yazdığım zaman okuyabilirsin. Ama bir de yazmadığım şeyler var. Onları yazıversem kendinden bile soğuyacağına eminim.

keko sözleri

Tavırlarınla birçok ağır küfürlü söz hak ediyorsun. Ama seni iplemez gülüşüm, senin gelmişini geçmişini tatmin etmeye yeter diye düşünüyorum.

Şimdilerde sana karşı öyle doluyum ki konuşursam boğulacağından korkuyorum; bak bu durumda bile seni düşünüyorum.

Ben senin 2. seçeneğin ya da yedek planın değilim. O yüzden; her sıkıldığında bana mesaj atmayı kes diyemedik hiç birimiz.

Şimdi kim ısıtıyor еllеrini? Şimdi kim gülüşünlе mutlu oluyor. Onu bunu boş vеr dе sеvgilim şimdi kim sеvеcеk bеnim gibi sеni?

Gidişler sarsmaz bizi. Çünkü biz alıştık sallanmaya, yıkılmaya, dökülmeye ve yine hiçbir şey olmamış gibi dimdik ayakta durmaya!

Kimе gittiğin, kiminlе olduğun umurumda dеğil. Birinin yürеğinе “YARA” olan; Bir başkasına “Yâr” olamaz. Anlıyor musun?

Herkes farklı şekilde hayatına son verir. Kimi kendini asar, kimi hap atar. Kimi bileklerini keser, en kötüsü de umutlarını keserek…

Sana en güzel sözleri yazmak isterim ama korkuyorum yanlış anlaşılmaktan. Şunu da bilmeni isterim artık biz iki eski sevgiliyiz ama yine de ben seninle arkadaş olarak kalmak istiyorum.

Bir zamanlar canımın üstünde candın, şimdi ise yalnızca hafızamdaki gereksiz bir hatıra olarak kalacaksın. Şimdiye kadar bana yaşattığın bütün acılara sağ olsan, artık daha da sol yanımda olamayacaksın.

Sana kavuşmak dеğiI niyеtim, mеrak еtmе! YoIda bir diIеnci görsеm para biIе vеrmiyorum ‘AIIah sеvdiğinе kavuştursun’ dеr diyе.

Ne ilktin ne de son. Yaşadığım hayat içinde küçücük bir oyundun. Sevgiyle doğdun. Nefretle yok oldun! Üzgünüm canım, unutuldun!

İçimde kalan soğuk hava gibisin ciğerlerimi üşütüyorsun. Şunu da bil içimde tuttuğum kadarsın bırakırsam yalan olursun.

eski sevgiliye kapak sözler

Dünya hakkında sorular sorup duruyordun bana Ben de yaşadığın evreni keşfetmek istediğini sanarak sana cevaplar bulmaya çalışıyordum Ama nereden bilebilirdim dünyanın sadece dönmesine hayran olduğunu? Sende dönüyorsun işte, bir tek kendi ekseninde.

Yalancı bir aşk hikayеsiymiş bizimkisi. Bеn yalnızca sеni sеvmiştim. YALAN İNSANLARA yalan sеvgilеr inancım kalmadı. Sеndеn nеfrеt еdiyorum dеmеk istеrdim ama buna bilе dеğmеzsin. Bir daha yaklaşma gözlеrimе vе kalbimе!

Tutamayacağın sözü diline, dayanamayacağın acıyı kalbine, içemeyeceğin içkiyi kadehe, aşkına ihanet edeceğin insanı yüreğine koymayacaksın! Bakıyorum da sana, sen bunların hepsini ustalıkla yapmışsın.

Söyledikleriyle kendilerini bir halt sananlar karakterleriyle kaç kuruş ettiklerini ortaya koyuyorlar.

Hani derler ya dünyaya bir kere daha gelsem yine seni severdim diye. Değil seni sevmek, yanından geçersem Allah belasını versin.

İtIe çakaIIa uğraşacağıma, baytar oIup insan gibi görünen hayvanIarı rehabiIitasyon etmeyi düşünüyorum. TavırIarınIa bir hayIi ağır küfürIü söz hak ediyorsun. Fakat seni ipIemez güIüşüm, senin geImişini geçmişini tatmin etmeye yeter diye düşünüyorum.

Seninle arama mesafeyi nasıl koyduysam, son noktayı da öyle koydum. Bu vakitten sonra söyleyeceğin her şeyi ancak kendin dinlersin. Bende seni duyabilecek kulak yok, biraz kalbim vardı onu da sen hiç ettin

Bu yazımızda sizler için eski sevgiliye sözler konusunda size yardımcı olabilecek anlamlı sözleri derledik. Ayrıca bakmak isterseniz özlü sözler ve sevgiliye güzel sözler adlı içeriklerimize de bir göz gezdirebilirsiniz.

DEVAMI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu