Güzel SözlerSözler

Tebrik Mesajları

İnsanoğlunun bazı kişisel davranışları ve bu davranışlara verdiği tepkiler vardır. En güzel tepkilerden bir tanesini tebrik mesajlarını aldığında verir bence. Doğamız gereği övgüye mazhar olduğumuz durumlara seviniriz. Çünkü biliriz ki bir işi başarmışız veya bir işin üstesinden gelmişiz. Bunun için tebrik edilmek insana pozitif bir hava katabilir. Bizde bu yazımızda sevdiğiniz kişilerin terfilerini kutlamak için iş tebrik mesajlarını derledik.

Bir arkadaşınız, ailenizden birisi veya bir dostunuz işinde terfi almış ise veya güzel bir başarı elde etmiş ise kısa tebrik mesajları gönderip onun gelişimine katkı sağlamak sizin bile mutlu olmanızı sağlayacaktır. Ayrıca yazımızın içerisinde düğün tebrik mesajları ve başarı tebrik mesajları da bulunmaktadır. Siz hangisini hangi konuda kullanmak isterseniz seçebilir ve sevdiklerinizin başarısına ortak olabilirsiniz.

İş Tebrik Mesajları

Okul yıllarında hedeflediğin noktaya gelebilmen bizleri çok sevindiriyor. Umarım durmak diye bir şey bilmez bu başarılarını devam ettirirsin.

Her zorluğun üstesinden gelmenin kalbinden geçtiğini unutmaman dileğiyle. Başarılar seninle olsun!

Her adımında başarıyı da peşinden sürükleyeceğine olan inancım sonsuz. Yeni işinde başarıdan başarıya koşmanı diliyorum canım arkadaşım.

Her yeni iş farklı tecrübeler, farklı heyecanlar anlamına gelir. Yeni işinde sana mutluluklar dilerim. Umarım kariyerindeki hedeflere hızlıca ulaşırsın ve her şey istediğin gibi gider.

Bu güzel haberi aldığımdan beri içim içime sığmıyor. Tebrik ederim canım arkadaşım seni!

Bir ask gülümsemeyle başlar, öpücükle devam eder ve bir nikâhla ölümsüzleşir. Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, aşkınızın hep ilk günkü gibi taze kalmasını ve mutlu olmanızı diliyorum. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın!

Birlikte el ele başlayıp, el ele sonlandırmayı planladığınız bu yolda, en mutlu şekilde ve ilk günkü gibi kalmanızı temenni ediyorum, mutluluğunuzun bir ömür boyu sürmesi dileğiyle.

İnsan hem ev hem iş hayatında huzurlu ve mutlu olmalı ki hayattan zevk alabilsin. Umarım yeni işinde mutlu olursun, tebrik ederim.

başarı tebrik mesajları kısa

Yeni görevinizin hayırlı olmasını diler, başarılar temenni ederiz.

Bir bütün oIuşturduğunuz bugün birIesen eIIeriniz ve kaIpIeriniz birbirinden hiç ayrıImasın ve her zaman sevgi doIu baksın gözIeriniz birbirine. Zaman çok kısa, yasam boyu birIikteIiğe adım attığınız su andan itibaren birbirinizin kaIbini kırmamaya ve hep sevgi doIu oImaya özen gösterin. Bir hayati tüm güzeIIikIeriyIe payIaşmanız diIeğimIe? MutIuIukIar!

Bir umut serpilsin yüreğine, bin mutluluk doğsun günlerine, her şey kendin gibi ve gözlerin kadar güzel olsun. hep mutlu kal emi.

Yeni işyerinizde huzurlu ve keyifli günleriniz, BOL kazançlı işleriniz olsun. Sevgilerimle

Hаberinizi yeni аldım, çok mutlu ettiniz beni. Yаkındа yаnınızdаyım. Minik oğluşumа iyi bаkın cаnlаrım benim.

Yeni başladığın bu işte çok mutlu ve başarılı olmanı diliyoruz. Hayatından mutlu anların hiç eksik olmasın. Yeni işini gönülden kutlarız.

Müdürlük görevinde makamının getirdiği sorumlulukları en iyi şekilde üstleneceğinden eminiz. Allah yardımcın olsun. Başarılar dileriz.

Zaferler, zafere sahip çıkanlarındır. Muvaffakiyet ise, muvaffak olacağına inananlarındır. İnanarak çıkıp başardığın bu yolda, çok daha önemli bir konumda olabilmen dileğimle..

Olumlu bir üslup kullanmanız önemlidir. Aynı zamanda içten olduğunuz karşı tarafa hissettirmelisiniz.

Emeklerinin karşılığını sonuna kadar alacağın, çok sevdiğin ve çok sevildiğin bir çalışma yaşantın olmasını diliyorum, başarıların daim olsun.

Yeni işinde huzurlu ve mutlu anlar geçirmeni diliyorum. Umarım çok daha iyi yerlere gelirsin, hayırlı olsun.

Gözlerini dünyаmızа ilk kez аçаn bebeğinize Allаh’tаn uzun ömür, siz değerli аnа ve bаbаsınа dа hаyırlı bir evlаt olmаsını niyаz ederim.

Canımız (İSİM)’miz, Dokunduğun herşey gibi, bu muhteşem işi de güzelleştireceğine sonsuz inanıyoruz. Başarı ve mutluluk hep seninle olsun.. We love you lots!

Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kalmaması dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dileriz.

Bir bütün oImak için birIesen eIIeriniz ve kaIpIeriniz bir daha hiç ayrıImasın ve her zaman sevgi doIu baksın gözIeriniz? Hayat boyu birIikte iIerIemeye karar verdiğiniz yoIda, güneş hep önünüzde oIsun ki göIgeIer ardınızda kaIsın. ömür boyu mutIuIukIar?

Mücadele gücün ve azmin konusunda hiçbir engelin sana mani olabileceğini sanmıyorum. Senin için başarı dün vardı ve bir hedefi. Bugünde var… Yarın ise başarı senin için bir alışkanlık olacak… Hayırlı olsun canım…

Çok seviyorum dediğin işinden ayrıldığın için üzülmüştüm. Fakat yeni işini de çok seveceğine inanıyorum, başarılar dilerim.

Dünyaya getirdiğiniz bu güzel bebekle birlikte sizin de ömrünüzün ve mutluluğunuzun daim olmasını diliyorum. Allah analı babalı büyütsün.

Nikâhınıza gelemiyorum. Ama mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta değilim. Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın. Mutluluklar dilerim.

yeni iş tebrik mesajları

Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağIanarak geçsin. Hayat boyu mutIu ve huzurIu yasayın! Yuvanızdan sevgi eksik oImasın!

Günün büyük bir bölümünü geçireceğin yeni iş yerinde mutluluklar seninle olsun. İş yerinde yaşayacağın güzel anlar hayatına neşe katması dileğiyle, yeni işinde başarılar.”

Ailemizin küçük kızı büyümüş de iş hayatına atılmış. Bu inatçılıkla tuttuğunu koparacağını biliyoruz. İş dünyası yeni bir yıldız kazandı. Seni her zaman destekleyen ailenden sevgiler…

Umulmadık anlarda, umulmadık işlerin sana zafer yolundan dönmesi dileğiyle, başarılar!

Bir insan bir iş yapabiliyorsa, bütün insanlar o işi yapabilir. Üşenme, vazgeçme, erteleme.. Başarı ben başaracağım diyenlerindir. Güzellikler hep sizinle olsun.

Hayatında yaptıklarının her zaman seni ileriye taşımasını umut ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Emeklerinin karşılığını sonuna kadar alacağın, çok sevdiğin ve çok sevildiğin bir çalışma yaşantın olmasını diliyorum, başarıların daim olsun.

Senin kadar eğlenceli, pozitif ve hayata karşı her zaman sıcak bir insanla çalışacakları için yeni iş arkadaşlarını kıskanıyor olsam da, senin için en güzeli olmasını diliyorum. Hayatının yeni sayfasını umarım en güzel anılarla doldurursun. Başarılar.

Uzun zaman bu anı bekledik durduk ve sonunda bunu başardın. Seninle gurur duyuyoruz. Tebrikler canım.

Yaşam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın! Mutluluklar.

Bu güzel başarının sizi ömür boyu birlik kılması dileğimle… Başarılarınızın devamını diliyorum.

Her işi başaracak kapasitede bir insansın, bu işinde hakkını vereceksin, hayırlı işler diliyorum.

Aramızdan ayrıldığın için üzgünüz, ama dünyanın senin başarılarına ihtiyacı var

BirIikte güIebiImek, gezebiImek, mutIu oIabiImek, şaşkınIıkIar ve sevinçIer yasayabiImek için, en önemIisi de birbirinizi hep sevebiImek için boIca ‘zaman’ınız oImasını diIiyorum? EIIeriniz ve gözIeriniz birbirinden hiç ayrıImasın! MutIuIukIar?

evlilik tebrik mesajları

Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yasayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın.

Hak ettikIerinin şans değiI emekIerinin karşıIığı oIduğunu unutma, yeni iş hayatında başarıIar diIerim.

Kıymetli аrkаdаşım, uzun zаmаndır duymаyı heyecаnlа beklediğimiz hаberi bizlere nihаyet verdin. İsimleriyle yаşаsınlаr, seni ve eşini kutluyorum, sаğlıklı ve huzurlu bir yаşаmı Cenаbı Allаh’tаn niyаz ediyorum.

İş hayatında çok başarılı ve mutlu olmanı diliyorum. Azim ve sabırla çok daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Başarılar.

Bugünün tarihini bir köşeye atın bugün yeni bir iş adamının hayat öyküsünün başlangıç günü bugün dünyaya nam salacak insanın işe giriş günüdür. Yeni işin hayırlı olsun.

Hayatta hiç kimse, başarıya tırmanan merdivenleri elleri cebindeyken tırmanamaz. Şayet şuan ki konuma ulaşmış isen, belirli başarıları sağlamış ve çok çalışmış olmanın bir neticesidir. Yeni görevinde seni bütün kalbimle tebrik eder, çok daha büyük başarıların üstesinden geleceğine inandığımı belirtmek isterim.

Yeni umutlar ve hayaller ile girdiğin bu yolda başarılı olmanı istiyorum. Çok güzel yerlere yükselerek bütün hayallerini gerçekleştirmen dileği ile yeni iş hayatında başarılar dilerim.

Yeni işinde Allah yardımcın olsun. Sana başarı, kolaylık ve mutluluk versin. Yeni işin sana ve ailene huzur katsın.

Gözlerinden süzülen yaşların kıymetini bilin arkadaşım. Yavrunuzun dünyaya gelişini gözyaşlarınızla kutladınız, onun büyümesini göreceksiniz ve torun sahibi olduğunuzda aynı gözyaşlarını akıtacaksınız. Mutluluk sizin ve bebeğinizin adı olsun, ömrünüz sağlık ve huzur bulsun.

Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!

Diplomalı işsizler olarak sonunda seni de iş dünyasına kazandırdık dostum. Yeni işinin kalıcı olmasını ve hayır getirmesini temenni ediyorum.

Atacağınız bu ilk önemli adımda yanınızda olamadığım için ne kadar üzgün olduğumu bilemezsiniz. Gönüller bir olsun demiş büyüklerimiz. Gönlüm sizlerle canım arkadaşlarım. Sizi çok içten kutluyorum ve düğününüz için adıma gönderilmiş güzel bir davetiye bekliyorum.

Yaşantınızı birleştirmek yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbimle sizinleyim. Şu andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle.

Aptal insan ıvır zıvır konularla uğraşır. Kısa zamanda onları bile beceremeyip vazgeçer. Yüce insansa zorlu işlere atılır ve azimle çalışarak bunların üstesinden gelir. Yeni hayatında başarılar.

Şansla değil, akıttığın alın teri ve emekle kazandığın yeni görevini tebrik ederim. Harcadığın emeklerin karşılığını umarım hayat boyunca fazlasıyla alırsın. Başarılarının daim olmasını dilerim.

Her sabah yataktan mutlulukla çıkıp koşarak işe gittiğin bir çalışma hayatın olsun. Yeni işin sana mutluluk, huzur ve bol ikramiye getirsin.

Hayallerinin gücünü hayatının her anında hissetmen dileğiyle. Başarı senden eksik olmasın.

nişan tebrik mesajları

Kalk düştüğün yerden, bir nefes al derinden, sil intikam ve nefretini. Yürü, hep ileri yürü. Alnın açık, yüreğin pak olsun. Hırsını düştüğün yere bırak. Şimdiden başardın bile bak!

İnancının en büyük zaferi olan başarılarının daimi, yanaklarından süzülen her damla yaşın sebebiyse mutluluk olması dileğiyle…

İlk işinin heyecanı hiçbirine benzemez. Üstesinden başarı ile geleceğinden eminim. İş hayatın boyunca aynı heyecan ve heves ile çalışmaya devam etmeni diliyorum güzel kızım, ailen seninle gurur duyuyor.

Ufak bir çocukken bile yönetici olabileceğini biliyordum. Grubu domine eden ve her zaman bizi yönlendiren bir kişiydin. Seninle birlikte çalışacak insanlara şansını bir dönem ben de yakalamak isterim. Yeni işinde mutlu olup başarı basamaklarını bir bir çıkman dileğiyle.”

Nikahtan önce bulutlarda uçanlar nikahtan sonra paraşütsüz yere inerler” derler; ama siz birbirinizi ömür boyu kollayın. Tebrikler!

Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dileriz. Yaşamınız boyunca güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Omur boyu mutluluklar dilerim?

Senelerce yılmadan devam ettiğiniz, birbirinizi kırıp dökmeden birbirinizi sevdiğiniz ve evliliğe karar kıldığınız bu güzel birlikteliğinizin bozulmamasını temenni ediyor ve sizi canı gönülden tebrik ediyorum. Bir yastıkta kocayın.

Sadece para için değil, tutkuyla seve seve çalışacağın bir iş olmasını umuyor, hayırlı işler ve bol kazançlar diliyorum.

Dokuz ay çekilen çile sona erdi nihayet. Çok zorlu bir hamileliğin ardında, minik bebeğinizi elinize almak kısmet oldu. İnşallah emeklediği, yürüdüğü ve koşarak size geldiği günleri de görmek nasip olur. Tebrik ediyorum canlarım.

Bu işi şans eseri değil başarın ile buldun. Kaderinde yazılı olan bu başarını çok daha iyi yerlere götürmen dileği ile nice mutlu iş hayatına.

Yeni işinin sana ve ekip arkadaşlarına hayırlı olmasını diliyorum. Zira başları biraz belada! Şaka bir yana senin gibi harika bir ekip arkadaşı kazandıkları için çok şanslılar. Umarım farkındadırlar…

Eylem olmadan vizyon belirlemek, başarı yerine başarısızlıklar getirir. Vizyonu olmayanın yapacağı eylemler ise, boş yere vakit geçirmektir. Eğer ki eyleme dayalı bir vizyona sahip isen, dünyayı bile değiştirecek güç ve kudreti kendinde bulabilirsin. Disiplinli bir çalışma ile elde ettiğin başarını tebrik eder, yeni başarılara ulaşmanı dilerim.

Başarı ve azim ile kat ettiğin bu yolda önüne çıkan bu işte mutlu olmanı temenni ediyorum. Her şey senin için güzel olacak. Başarılarının devamını diliyorum.

Bir insanı işinde yücelten başarısı ve azmidir. Bunların ikisi de sende var ve çok daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Başarılar yeni iş hayatında mutluluklar dilerim.

Bu zamana kadar hangi işe el attıysan, hep başarılı oldun ve o işi en iyi şekilde yaptın. Yeni işinin de kolaylıkla üstesinden geleceğine inanıyor ve başarılı olmanı diliyorum.

iş tebrik mesajları

Birbirinize hep gülen gözlerle bakmanızı dilerim. El ele geçirdiğiniz gün sayıları sonsuz olsun ve mutluluğunuz hiçbir şekilde bozulmasın. Allah’tan mutluluk huzur ve sağlık diliyorum. Tebrikler.

Zaman çok kısa, yasam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar.

Bu yazımızda siz sevdiklerinizin başarısını kutlayın diye tebrik mesajlarını bir araya getirdik. Sizin de yukarıdakilerin haricinde hoşunuza giden bir söz varsa aşağıda belirtebilirsiniz. Daha fazlası için takipte kalmaya devam edin.

DEVAMI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu