Çevre

Kalite Odaklı Metal Ürünler Aben Çelik’te!

Aben Çelik olarak 2000 yılında kurulmuş firmamız küçük bir atölye ile faaliyete geçmiştir. Her geçen yıl uzman kadrosunu ve üretim ağını genişleterek ilerlemeye devam etmekle kalmamış aynı zamanda dünyanın pek çok ülkesine ihracat yapmayı başarmıştır. Türk Malı markası olarak tescillediğimiz Aben Çelik’in merkezi İstanbul – Beyoğlu’dur. Çelik eşya sektöründeki faaliyeti modern çağın gerekliliklerine uygun olarak devam eden Aben Çelik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi olarak hizmet hayatını başarıyla sürdürmektedir. Evrensel standartları baz alarak üretim yapmakta ve gerekli sertifikalara sahip olarak üstün kaliteli üretim aşamalarını takip etmekteyiz.

Aben Çelik, ofis, oteller, kafeteryalar, salonlar, açık alan aksesuarları ve park aksesuarları alanında hem kaliteli hem de üstün işçilik sınıfıyla ön plana çıkarak hizmet etmektedir. Türkiye dahil dünyanın birçok ülkesi için üretimlerine devam eden firmamız, en çok talep gören çelik eşya markası olarak göz önüne çıkmayı başarmıştır. Özel tasarım ürünlerimiz modern dünyayı temsil etmekte ve ihtiyaçlara göre planlanarak üretilmektedir. Zengin dizayn seçeneklerine sahip olan materyallerle geliştirilen eşyaların her biri çevreye duyarlı – doğa dostu malzemelerle elde edilmektedir. Üretim aşamalarının her bir adımında kaliteden ödün vermeden hizmet sunmaktayız.

Ahşaplı Park ve Bahçe Grubu

TSEK, İSO 9001:2008 uluslar arası standardizasyon sertifikalarının ilgili yönergeleriyle üretilen materyallerimizin tamamında olduğu gibi Ahşaplı Park ve Bahçe Grubu eşyalarımızla aksesuarlarımız da aynı kalitede üretilmektedir. Hem iç mekan hem de dış mekan için birbirinden farklı özel tasarımlara sahip olan bu ürünler doğa dostu materyallerle üretilmektedir. Hali hazırda 19 adet özel dizayn eşya seçeneklerine sahip olan bu grubumuz gelecek taleplere göre kuruma özel tasarımlarla da üretilebilmektedir. Ayaklı, ayaksız, ahşap, metal, oval, kare, düz, küllüklü, küllüksüz, paslanmaz yapılarda üretilen materyallerimizin her biri özel ebat seçenekleri ve standartlara sahiptir. İstenilen renklere boyanabilen bu ürünlerin her biri özel yükseklik ve en seçeneklerine sahip olup işletmenizin ihtiyaçlarına göre ek şekillendirme yönergeleriyle tekrar elden geçirilmekte ve işletmenize özel üretilebilmektedir.

ahşaplı park bahçe grubu

Ayaklı Küllükler

Uluslar arası standartlara uygun olarak üretilen 37 adet özel tasarım ayaklı küllüklerimiz hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanılabilir yapıda üretilmektedir. Paslanmaz yapıda elde edilen küllükler işletmelerin genel ihtiyaçları ve kullanım alanlarına göre özel olarak tasarlanmaktadır. Metalik renkten siyah renge, altın renkten bronz renge kadar özel renk seçeneklerine sahip olup işletmeye özel boyanabilmekte, tasarlanabilmekte, isteğe göre logo ve amblemler yerleştirilebilmektedir. Ayaklı kare küllüklerden kumlu küllüklere, direğe asılabilen top türü küllüklerden pirinç küllüklere dek pek çok küllük çeşidimiz mevcut olup her biri doğa dostu materyaller kullanılarak geliştirilmiştir. İç mekanlara ayrı, dış mekanlara ayrı olarak tasarlanmakta ve yapı malzemeleri ihtiyaca uygun olarak değiştirilmektedir.

ayaklı küllük

Çiçeklikler

Aben Çelik olarak hali hazırda 5 ayrı boyut ve tasarımda çiçekliklerimiz mevcut olup detaylı incelemeler için resmi web sitemize girebilirsiniz. Özel tasarım çiçekliklerimiz dışında işletmelerinize özel çiçeklikler tasarlıyoruz, işletmenize özel logolar ve amblemlerle süsleyerek gönderiyoruz. Oval, dikdörtgeni kare, ahşaplı – ahşapsız çiçekliklerimizin her biri paslanmaz yapılara sahiptir. Çevre dostu malzemeler kullanılarak üretilmekte ve sulama yapıldığında dışa su vermemektedir. Diğer eşya ve aksesuarlarımızda olduğu gibi çiçekliklerimiz de çoklu alıma göre özel fiyatlarla satışa sunulmuştur. İşletmenize özgü özel tasarım çiçekliklerle firmamız tarafından kısa sürede üretilebilmekte ve adresinize kadar kısa sürede ulaştırılabilmektedir.

Deri Kaplı Çöp Kovaları

Ev, ofis, hastane, büro, otel ve pek çok işletmeler için tasarlanmış 19 farklı deri kaplı çöp kovamız mevcut olup tüm örnekleri Aben Çelik resmi web sitesinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Gerekli standartlara uygun olarak üretilen ve tasarlanan deri kaplı çöp kovalarımız işletmeye özgü tasarımlarla da geliştirilebilmektedir. İç mekanlar için özel olarak üretilen bu ürünlerin her biri çevre dostu materyallerde üretilmektedir. Deri kaplamaları istenilen her renge sahip olabilmektedir. Siyahtan kahverengiye, maviden kırmızıya, metalik – deri alaşımlarının ortaklığından tekil üretim yapısına dek pek çok seçeneğe sahiptir. İç mekanlarda oldukça şık duran deri kaplı çöp kovalarımız adeta tamamlayıcı birer dekor ürünü gibidir.

deri kaplı çöp kovası

Dış Mekan Çöp Kovaları

Dış mekanlara özel olarak tasarlanmış 15 farklı modelimizin her biri paslanmaz yapıda olup kolay kullanıma hizmet etmek üzere dizayn edilmiştir. Battal boy dış mekan çöp kovalarından ayaklı guflet çöp kovalarına, çizgili çöp kovalarından top şeklindeki çöp kutularına dek pek çok çöp kutusu seçeneği ile karşınızdayız. Farklı renklerde ve ebatlarda üretilen bu ürünlerimiz çevre dostu materyallerle üretilmiştir.

dış mekan çöp kovaları

El Dezenfektan Stantları ve Hijyen Atık Kutuları

20 ayrı tasarıma sahip dezenfektan stantlarımız ve hijyen atık kutularımız işletmelerinizin sağlığı için özel olarak geliştirilmiştir. İnox cosmos dezenfektan stantlarından Dispenseri stantlarına, ayaklı dezenfektan stantlarından pedallı atık kutularına dek pek çok seçenekle üretime devam etmekteyiz. Ofis, otel, büro gibi işletmelere özel ve ihtiyaçlara özel olarak geliştirilen modern stantlarımızın, modern atık kutularımızın tamamı doğa dostudur. Atık maske ve atık eldivenler için geliştirilen hijyen atık setlerden, atık pil kutularına, tıbbi atık stantlarından döner kapaklı hijyen atık kutularına kadar tüm ürünlerimiz uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

el dezenfekte standı

https://www.abencelik.com/

DEVAMI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu