Yaşam

10 Maddede Kadınları Etkilemenin Yolları

Çoğumuz hayatımızda uzaktan veya yakından birisine aşık olmuşuzdur. Bunu itiraf etmek için gereken özgüveni gösteren erkekler hep bir adım öndedir. Ancak özgüven her zaman bir kadının kalbine girmeye yetmez. İşte kadınları etkilemenin bir takım altın kuralları.

1- Konuşurken Göz Teması Kurmak Kadınları Etkileyecektir

kadınları etkileme yolları

Birinci madde göz göze gelmek. Ona inandığınızı, değer verdiğinizi ve dikkate aldığınızı göstermenin en basit yolu göz teması kurmaktır. Göz teması ayrıca siz konuşurken onunda sizi dinlemesini sağlayacaktır. Etkilemek istediğiniz kadın ile göz göze gelmekten kaçınmayın. Bu yöntem size ilgi duyan ve duymasını istediğiniz kadınları etkileyecektir.

2- Kasmayın, Kendiniz Olun

kadınları etkileme yolları

Bir kadını etkilemek için önemli kurallardan ikincisi kendinizi özellikle onun yanındayken kasmayın. Olduğunuz kişiden başka biri olmayı denemeyin. Bu karşı tarafa itici gelecektir. Kendiniz olun ve ona kendi kişiliğinizi gösterin.

3- İltifat Ederek Kadınları Etkileyin

kadınları etkileme yolları

Kadınları mutlu eden şeylerin başında iltifat gelir. Güzelliği olabilir, taktığı yüzüğü, kolyesi, giyimi… Herhangi bir konuda ona dozunu kaçırmadan iltifat etmekten çekinmeyin. Bu yöntem sevdiğiniz kadını etkilemenizde size yardımcı olacaktır.

4- Zeki Olduğunuzu Hissettirin

Bunu yaparken sakın kendinizi övmeyin. Zeki olduğunuzu karşı tarafa söyleyerek değil bunu hissettirerek göstermeniz gerek. Akıllıca yapılan sade ama öz espriler zekanızı gösterebilir. Fazlaca zeki olduğunuzu gösterebileceğiniz alan çözüm üretilmesi gereken bir konuda olayı parlak bir fikir ile çözmek olacaktır. Unutmayın zeka çoğu kadına göre karizma ve güzellikten önce gelir ve kadınları etkilemenin en doğal yollarından bir tanesidir.

5- Bakımlı Olmak Her Kadını Etkiler

kadınları etkileme yolları

Yakışıklı veya tipsiz olmanız değil. Bu ikisi zaten göreceli kavramlar. Birisi sizi çok yakışıklı bulabilirken diğer birisi sizi itici veya tipsiz bulabilir. Lakin bakımlı veya bakımsız olmak nesneldir. O yüzden hayatınızda altın kural haline getirebileceğiniz maddelerden bir tanesi bakımlı olmak. Kadınları etkilemenin yolu özellikle bakımlı bir erkek olmaktan geçer.

Okumak için tıklayınız; Bakımlı Bir Erkek Olmanın 5 Altın Kuralı

6- Gizemli Olun

Bunu dediysek suspus olmayın. Her şeyinizi anlatmayın sadece. Sizi zamanla keşfetsin. Ve bırakın o keşfetsin. Zaten sizin kendinizi anlatmanızı değil, kendisinin sizi anlamasını isteyecektir. O yüzden kendinizi bir ada parçası ve sevdiğiniz kadını da bu adaya ilk kez ayak basan bir maceracı gibi düşünün. Bırakın tüm zenginliklerinizi o keşfetsin.

7- Önemsediğinizi Hissettirerek Kadınları Etkileyin

Seviyorsanız zaten önemsiyorsunuzdur ancak bu hissi karşı tarafa geçiremezseniz bu hiçbir işe yaramayacaktır. Bu yüzden onu önemsediğinizi hissettirin, korumacı olun. Tabi bunu yaparken onun babası gibi davranmayın. Mesela uzun bir yolculuğa çıkmış ise çok sık olmayacak şekilde onu merak ettiğinizi söyleyin. Tabi her şeyin olduğu gibi bununda fazlası zarar olacaktır. O yüzden dengeyi iyi koruyun. Kendinizden usandırmayın ve ona koruyuculuğunuzu hissettirin.

8- Yetenek Kadınları Etkiler

kadınları etkileme yolları

Yetenek sizin için hem bir imaj hem de üzerine konuşulabilecek konu görevi görecektir. Mesela enstrüman çalıyor olabilmeniz, kara kalem veya başka tarzda resim yapmanız, şiir yazmanı sizi diğer hemcinslerinizden bir adım öne çıkaracaktır. Unutmayın yetenek her kadını etkiler. Tabi aynı zamanda etkilemek istediğiniz kişinin bir kadın olması zorunlu değil. Bir iş görüşmesi hayal edin, yeteneklerinizden bahsetmeniz karşı tarafı belli düzeyde etkileyecektir.

9- İmkanınız Varsa Evcil Hayvanınız Olsun

kadınları etkileme yolları

Kadınların çoğu evcil hayvanlara ilgi duyarlar. Bunun için sizin de onlara ilgi duyuyor olmanız onun sizinle bir ortaklık kurmasına sebebiyet verebilir. Tabi iki konu önemli… Siz hayvan sevmiyorsanız bu maddeyi atlayın hayvanlara yazık olur, kadın hayvan sevmiyor ise şansınızı yitirmemek için denemeyin. Kadınları etkilemek demek her şeyi göze almak değildir bunu unutmayın.

10- Mutfağı Bilmeniz Kadınları Etkilemenizde Size Yardımcı Olabilir

kadınları etkileme yolları

Kadınları etkilemek için verebileceğimiz son yöntem yemek yapmak. Yemek yapmayı bilmekte sizinle sevdiğiniz kadın arasında bir bağ kurabilir. Özellikle tatlı ve pasta tarzı mutfak ürünleri üzerinde maharetiniz olması ve bunu onun için yapmak sureti ile özelliğinizi göstermeniz itici bir güç olacaktır.

Ve arkadaşlar ona ilk başta sevdiğinizi söylemeyin, önce bunu hissettirin sonrasında doğru zamanın geldiğini kendinizde hissedeceksiniz zaten. Kadınları etkilemek basit değildir ancak yöntemlerini öğrenip bakımlı ve davranış kurallarını bir beyefendi olduğunuzda önünüzde hiçbir engel kalmayacak.

DEVAMI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu