Uncategorized

Günlük ve Haftalık Villa Kiralama

İnternet üzerinden villa kiralamaya ilişkin aramaların sıklaştığı zamanları yaşarken, konuya dair araştırmamızı sizler için derlemeye çalıştık. Bilgilendirmelerimizi dikkate alarak daha güvenilir villa kiralama deneyimlerinizi yaşayabilirsiniz. Son zamanlarda pek çok birey kiraladıkları villadan ya da hizmet sözleşmesinden muzdarip olmuştur. Günlük kiralık villa, müstakil tatil evleri, havuzlu villa kiralık ilanları, ucuz villa kiralama, muhafazakar villa gibi villa kiralama hizmetlerinden yararlanmadan önce ticaret gerçekleştireceğiniz firmanın sahip olduğu özellikleri iyi tanımalısınız. Yeterli araştırma yapmadan ya da güvenilir kuruluşları kullanarak yapılmayan haftalık ve günlük villa kiralama ile tatilinizin zehir olmaması için hazırladığımız yazımız hakkında detaylara geçecek olursak..

TÜRSAB Belgesine Dikkat

İster günlük, ister birkaç günlük, haftalık hatta aylık veya sezonluk villa kiralamalarınız için; villa kiralama hizmeti sunan kuruluşun TÜRSAB belgesine sahip olup olmadığına dikkat ediniz. Birebirvilla.Com olarak villa kiralama hizmetimizi sunarken gerekli yasal belgelere sahip olduğumuzu hatırlatırız. Seyahat acentaları aracılığı ile kiralama yapacak olursanız mutlaka bu belgenin varlığını sormanızı öneririz. Böylece güven içerisinde ticaretinizi gerçekleştirebilir ve herhangi bir aksilik durumunda gerekli mercilere başvuruda bulunabilirsiniz.

haftalık villa kiralama

Hizmet Açıklamalarını İnceleyiniz

Birebirvilla.com olarak sunduğumuz haftalık – günlük – aylık – sezonluk villa kiralama hizmetlerimiz sırasında detaylandırılmış villa açıklamalarını siz değerli tatilciler için özel olarak hazırladık. Her ilanda yer alan villa açıklamasında yer alan bilgilerden örnekler şu şekilde dizayn edilmiştir;

 • Oda sayısı
 • Havuz bilgileri
 • Konaklamaya müsait maksimum kişi sayısı
 • Villanın her katında olan odalara özel detaylı bilgiler
 • Hangi il – ilçe – bölgede konumlandığı
 • Detaylı ulaşım bilgileri

Depozito ve Ücretler

Kiralık villalara yönelik sunduğumuz hizmetleri sağlarken, her bir villa ilanına özel ayrı ayrı açıklamalarımız bulunmaktadır. Bunlardan biri de varsa depozito ve ek ücretler bölgesidir. Bu alanda o ilana özel; minumum kiralama gün sayısı, hasar depozito oranı ve net miktarı, villa kiralama işleminin adınıza kayıt edilmesi için minumum ödeyeceğiniz tutar gibi veriler yer almaktadır. Birebirvilla.Com üzerinden detaylı inceleme yaparak bütçenize ve tercih edeceğiniz ilçeye yönelik ilanları görebilirsiniz.

havuzlu villa kiralama

Yüzme Havuzu Bilgileri

İnternet sitemiz üzerinden sunulan bir diğer bilgilendirme de kiralama yapmak istediğiniz villaların havuzlarına yönelik açıklamalardır. Her ilanda villanın sahip olduğu havuzun şekil bilgilerinden derinlik bilgilerine, havuzun toplam genişlik oranından havuz tipinin ne olduğuna, havuzun toplam uzunluğundan villanın hangi kısmında yer aldığına kadar pek çok detaylı havuz verisi yer almaktadır.

Villanın Genel Özellikleri

Tatile heyecanınızı sekteye uğratmamak, villa kiralama deneyiminizi en üst düzeyde tutabilmek adına sunduğumuz bir diğer sekme de kiralama yapmak istediğiniz villaya dair genel özellikler bölgesidir. Unutmayınız ki her ilanda yer alan villanın genel özellikleri birbirinden farklıdır. Kiralama işleminden sonra herhangi bir sürprizle karşılaşmamanız için detaylandırılmış genel özellikler sunulmuştur. Bu alanda günlük ya da haftalık kiralama yapacağınız villanın sahip olduğu verilerden bazıları aşağıdaki şekildedir;

 • Uydu yayını
 • Çamaşır – Bulaşık Makineleri
 • Mobilyalar
 • Kaç katlı olduğu
 • Otopark bilgileri
 • Beyaz eşyalar hakkında bilgiler
 • İnternet – Wifi
 • Temizlik sıklığı
 • Mutfak eşya – araç – gereçleri
Fiyat Sürprizi Olmamalı!

Villa kiralama hizmeti sunan bazı firmalarda olan sürpriz fiyatlar Birebirvilla.Com’da yoktur. Bu nedenle her ilana özel sezon fiyatları detaylı olarak sunulmuştur. Her ayın fiyatları farklı olup gerektiğinde fiyat güncellemesi yapmaktayız. Sunduğumuz villa kiralama hizmetlerinin tamamında; elektrik – doğalgaz kullanımı, internet kullanımı, su kullanımı, 7/24 açık danışma hattımız, haftalık ücretsiz temizlik hizmetimiz sözleşme gereği ücretsizdir. Villanıza müşteri temsilciniz tarafından götürülecek, sözlü ve yazılı bilgilendirme yapılarak tatilinize başlayacağınızı hatırlatarak keyifli bir tatil süreci geçirebilmeniz için gerekli yardımlaşma da sağlanacaktır. Şimdiden mutlu tatiller dileriz.

DEVAMI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu