Fiyatlar

Güncel Cin Fiyatları 2022

Cin Fiyatları Güncel Fiyat Listesi

35 lik Ada Cin : 68,00 TL
70 lik Ada Cin : 118,00 TL
35 lik Gilbey’s Cin : 68,00 TL
70 lik Gilbey’s Cin : 118,50 TL
100 lük Gilbey‘s Cin : 164,50 TL
35 lik Maestro Cin : 68,00 TL
70 lik Maestro Cin : 95,50 TL
35 lik Tekel Cin  : 68,00 TL
70 lik Tekel Cin : 118,00 TL
35 lik Gordon’s Dry Cin : 75,50 TL
70 lik Gordon’s Dry Cin : 139,00 TL
70 lik Gordon’s Elderflower Cin : 105,00 TL
70 lik Gordon’s Pink Cin : 139,00 TL
70 lik Tanqueray Cin : 190,00 TL
70 lik Tanqueray No 10 Cin : 315,00 TL
100 lük Bombay Sapphire Cin : 240,00 TL

Güncel cin fiyatları günümüzde sıklıkla araştırılan konulardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bilindiği gibi cin içkisi Türkiye’de sıklıkla tüketilen içkilerden birisidir. Kendine has lezzeti ve yaratığı avrosuyla oldukça dikkat çekmektedir. Cin üretimin kullanılan ve cin içkisinin alkol oranı oluşturan mısır, arpa ve çavdar gibi tahıllardan elde edilen şeker kamışlarından elde edilmektedir. En beğenilen içkilerden birisi olmasının yanı sıra eşsiz bir lezzete de sahiptir. Günümüzde cin üretiminde portakal, limon kabuğu, badem ve kişniş tohumu da kullanılmaktadır.

Cin içkisinin Türkiye’de de oldukça yüksek tüketicisinin olmasından kaynaklı birçok kişi cin fiyatları hakkında araştırmalar yapmaktadır. Yapılan araştırmalar sayesinde de alışveriş esnasında herhangi bir sürprizin yaşanmaması niyetlendiği söyleyebiliriz. İlk olarak günümüzdeki cin fiyatları gün geçtikçe farklı durumlara tabi olmasından kaynaklı olarak fiyat yükselmesi yaşanmaktadır. Bu yüzden sabit bir cin fiyatı bulunmamaktadır.

Cin Fiyatlarına Zam Gelecek Mi?

Cin fiyatlarına zam gelip, gelmeyeceği günümüzde birçok kişinin merak ettiği konulardan birisidir. Bilindiği gibi düzenli olarak eklenen vergiler ve enflasyonun yükselmesinden kaynaklı olarak cin fiyatlarında da değişiklik olmaktadır. Önümüzdeki dönemde alkollere ekstra vergilerin tabi tutulacağı gibi bilgilerin bulunmadığını söyleyebiliriz. Herhangi bir resmi açıklama bulunmuyor. Keza son süreçlerde de cin fiyatları stabil bir noktada seyir ediyordu.

Cin fiyatlarında olası bir fiyat güncellemesinin olması durumunda da fiyatlarda köklü değişikliklerin olacağını düşünmüyoruz. Örneğin 80 TL olan bir içki gerçekleşecek olan güncellemenin oranına göre 85 TL veya 87 TL olabilmektedir. Ancak 100 TL veya daha fazla olması beklenmemektedir. Sizlerde cin fiyatlarında olası bir fiyat değişikliğinden haberdar olmak istiyorsanız, platformumuzu ziyaret edebilirsiniz. Düzenli olarak güncel cin fiyatları hakkında bilgilendirmeleri ve detaylandırmaları kullanıcılarımız ile paylaşıyoruz.

Cin Fiyatları Ne Kadardır?

Cin fiyatları günümüzde düzenli olarak güncellenmektedir. Bundan kaynaklı stabil bir fiyatın oluşmadığını söyleyebiliriz.  Keza satıcıların da üzerine fiyat eklenmesi gibi detaylar bulunmaktadır. Son dönemlerde hemen, hemen tüm alkollere eklenen Katma Değer Vergisi ve Özel Tüketim Vergisi’nden kaynaklı olarak fiyatlar üzerinden yine değişiklikler oluşmuştur. Sizlerde güncel cin fiyatlarını takip etmek ve buna göre hareket etmek istiyorsanız; platformumuzu takip edebilirsiniz. Oluşabilecek tüm fiyat değişikliğinde sizlere doğru ve eksiksiz bilgi akışını sağlamaktayız. Bu sayede alışveriş işlemleriniz için herhangi bir sürpriz yaşamamış olursunuz.

En Kaliteli Cin Markaları

Günümüzde cin içkisinin üretici sayısı oldukça fazladır. Birçok kişinin tercih ettiği cin, kendine has lezzeti ve doygunluğu olan bir içkidir. Ancak kalitesiz bir içkide bu durumları yaşayıp, yaşamayacağınız pek bilinmez. Lezzetli, kaliteli ve güzel bir şekilde cin içkisini içmek istiyorsanız aşağıdaki markaları tercih edebilirsiniz:

 • Beefeater
 • Hendrick’s 
 • Bombay Sapphire 
 • Aviation
 • Bloom
 • Boomsma
 • Caorunn
 • Genevieve

Yukarıda paylaşılan cin markaları sadece öneri listesinden ibarettir. Net bir bilgi içeren, kesinlik içeren detaylar olmadığını bilmenizde fayda var. Genel dijital yorumlar baz alınınca bu markalar oldukça ön  plana çıkmaktadır.

En Uygun Fiyatlı Cin Markaları Nelerdir?

Günümüzde cin fiyatlarının yüksek olmasından kaynaklı olarak birçok kişi uygun fiyatlı cin markalarını tercih etmeye başlamıştır. Bilindiği gibi piyasada birçok cin markası bulunmaktadır. Bu markaların bir kısmı oldukça kaliteli olmaktadır, bir kısmı da pahalı olmasına rağmen lezzet sorunu yaşamaktadır. Elbette bunların yanı sıra tüm markaların alkol oranları da farklıdır. Aşağıda paylaştığımız cin listesinde en uygun fiyatlı olan cinler hakkında bilgi veriyoruz. İşte piyasada satılan en uygun fiyatlı cin markaları:

 • Maestro Cin 
 • Gilbey’s Cin 
 • Ada Cin 
 • Tekel Cin
 • Gordon’s Dry Cin
 • Tanqueray Cin

Piyasada bulunan en uygun fiyatlı cin markalarını bu şekilde listeleyebiliriz. Elbette bu fiyatlarda baki değildir. Sürekli değişmektedir. Bu değişimi takip etmek ve alışveriş esnasında sürpriz yaşamamak için güncel cin fiyat listesini takip edebilirsiniz.

NOT: Alkol dostunuz değildir. Düzenli alkol almak sağlınızda geri kazanamayacağınız kayıplar vermenize sebep olacaktır. Psikolojik ve fiziksel olarak ağır hasarlara sahip olabilirsiniz. Düzenli alkol kullanımı karaciğer, kalp ve böbrek yetmezliğine sebep olabilmektedir. Çevrenize ve kendinize zarar vermemek için düzenli olarak alkol tüketilmemesi önerilir.

DEVAMI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu