Güzel SözlerSözler

Ayrılık Sözleri Uzun, Kısa 2022

Ayrılık dünyanın en dayanılmaz ve acı duygularından bir tanesi olabilir. Ayrılık sözleri de yine bu duygunun tuzu biberi oluyor. Tabi ki sadece bunu sevgiliden ayrılmak veya eşten ayrılmak gibi algılamayın. Her şeyden ayrılmak zordur. Mesela yıllarca beslediğiniz büyüttüğünüz evcil hayvanınızdan ayrılmak zordur. Yıllarca yaşadığınız semtlerden ayrılmak zordur. İçinde bir yuva kurduğunuz evlerden ayrılmak zordur. Bu vedalarda en içten ayrılık sözleri gerekir bazen. Durumu sadece onlar anlatabilir.

Erkeğe ayrılık mesajı atmakta gerekebilir bazen öyle değil mi? Uzun süren bir ilişkiden sonra bir şeyler yolunda gitmediğinde yollar ayrılmak istenebilir. Ve onun kalbini kırmadan kendinizden uzaklaştırmak için ayrılık sözleri kısa ve net bir uygulama olabilir. Tabi ki her koşulda ayrılıklar beraberinde kalp kırıklıkları getirebilir ancak toparlanamaz sonuçlar olmaması için en içteninin, en samimi olanı seçmelisiniz. Sadece sevgilinizden de değil, ailenizden de ayrılmanız gerekir bazen. Aileden ayrılık sözleri de yine duygularınızı anlatmalı ancak geride kırık bir kalp bırakmamalı. Bizde bu yazımızda tam da bu dengeyi sağlayacak olan en doğal ayrılık sözlerini bir araya getirdik. Aşağıda bulunan sözleri içerisinden dilediğinizi seçebilir, istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

duygusal ayrılık sözleri

Ayrılık Sözleri Kısa

Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir ben gideni değil giden beni kaybetmiştir.

Ben senin yaşadığın gizli bir macerayım, anlatılmaz bir roman, kapanmaz bir yarayım, sığındığın limanlar unutturamaz beni, ben senin yüreğinde en büyük fırtınayım.

Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz bir gün doluyor sen yoksun diye inan dertliyim kederliyim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim ben seni çok seviyorum

Vakiti değiI fakat bir gün geIecek ve seni unutacağım eIbet. Seni unutturan o kaIbe binIerce defa şükür edecek bu benIiğim ve sen kendinden nefret edeceksin.

Aslında sen şimdi kim bilir nerede, hangi hayal şilebinde kaçak yolcu, hangi korkunç yalnızlıktasın.

Senden ayrılmak benim seçimim değildi, ama bana başka seçenek bırakmadın. Hoşçakal!

Dudakların titriyordu sevgili, hoşçakal deyişinle ilk kez adam öldürür gibi.

Elveda dercesine bakan gözlerine eyvallah dercesine çeker giderim be güzelim.

Bir gün herkes gider mi acaba. Evet, sen kalbinde büyüttükçe, onlar da büyürler ve sığamayacaklarını anlayınca giderler.

Nerede kaybediyoruz biliyor musun? O’na mesaj atıp cevap alamayınca, merak edip ikinci mesajı attığımızda.

Gidiyorum hayatından, gözIerinin buğusunu, yüreğinin kokusunu aIdım gidiyorum.

Vazgeçersin bazen, sevmediğinden değil, yorulduğundan.

Her mutlu başlangıç size sonsuza kadar sürecek gibi gelse de, maalesef işler bazen planladığınız gibi gitmiyor ve ayrılıklar kaçınılmaz oluyor. Bu duygusal yoğunlukta ne söyleyeceğinizi bile bilemezken, size yardımcı olabileceğini düşündüğümüz duygusal ayrılık sözlerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

Canımı acıtan ne biliyor musun “Ben senin mutluluğunu istiyorum” dedi ve aldı gitti.

Unutma! Nasıl sensizliği ben yaratmadımsa tadacağın bensizlikte benim eserim olmayacak.

Ayrılık vaktiyse duvarda çalan saatte bir klik vururuz yüreğimize. Ölümse soluyan ensemizde derin bir nefes çekeriz içimize.

Ne yürek kaldı sana verecek nede inancım kaldı seninle bu yolda gidebilecek. Kızgınlıklarım içimde kor oldu, seni toprağa gömecek.

ÖIüm kıyametten sonra tekrar diriImenin uykusudur. Fakat seni içimde öyIe öIdürdüm ki, kıyametten sonra dahi diriIemeyeceksin.

Sen sadece kendin gitmedin. Senin benden gitmen ile benim yasama sevincim gitti, gülümsemelerim gitti, insanlara olan güvenim gitti. Senin beni terk edişin sadece bir gitme değildi.

Kalbimde senin için kötü hisler barındırmıyorum ama yaşadığımız kötü deneyimlerden sonra bence yeni bir başlangıç için birbirimizi özgür bırakmalıyız.

“Hoşcakal” derken, düşünmek gerekir. Neyi? Hoşça kalabilecek miyim bunca şeyin ardından.

Kötü diye bir şey olmasaydı, cehennem boş kalırdı. Sen beni kırmasaydın, bu can uğruna fedaydı…

Acının umutları yok ettiği anda, umutları yeşertecek bir sevgiye ihtiyaç duyarsan ben hep o bildiğin adresteyim.

damar ayrılık sözleri

Ayrılık Sözleri Uzun

Sadece hayatın acı bir piyonuyum, dert keder hüzünler bende saklı, seni bulmuşken mutluluğu yakalamışken şimdi ellerimiz ayrı elveda zamanı.

AkIımdasın tamam, ancak yarın kaIbimde oIacağının da garantisi değiIdir bu söyIem. Gün geIecek sen dahi nasıI unutuIduğuna hayret edeceksin. Gün geIecek öyIe biri beni sevecek ki; sen dahi kendinden utanacaksın.

En büyük hayali sana sarılmak olan bir insanı nasıl bu kadar kırabiliyorsun?

Şu anda döktüğüm tüm gözyaşları gelecekteki ilişkilerimde bana daha dikkatli olmam gerektiğini gösteriyor. Beni incitebileceğini düşündüğümden çok daha fazla incittin. Seni sevmek bana artık acıdan başka bir şey vermiyor. Hoşçakal!

Yalanlarla dolu hayatında tek gerçeğin bendim. Gerçeklerle dolu hayatımda da tek yalan sendin.

Yolumdan dönemediğim için değil seninle hiçbir yolda yürüyemeyeceğimi bildiğim için gidiyorum. Hoşçakal…

Kötü diye bir şey olmasaydı, cehennem boş kalırdı. Sen beni kırmasaydın, bu can uğruna fedaydı…

Sana sözler yazdım sana anlattım hayatı sen hep başka dünyadaydın sadece elvedalara aldandın şimdi kendini de kanıtladın insafsız sana da elveda.

Şunu biImeIisin ki ben hava soğuyunca değiI, senden soğuyunca üşüdüm. EIveda…

Bir ölme biçimidir hasret! Yar yüzünün olmadığı, bu yeryüzünde.

Birlikte geçirdiğimiz her an muhteşem anılar olarak kalacak. Ama şimdi harekete geçme ve yeni bir başlangıç yapma zamanı. Ayrılıyoruz ama seninle yaşadığım hiçbir şey için pişman değilim. Her zaman birbirimizi anladık ve umarım dostluğumuz asla bitmez.

Üzülme değmez sözünü duymaktan sıkıldım. Değmeyenlere zaten üzülmem. Üzüldüğüm şey; Değmeyenlere yüreğimin değmiş olması.

Çeker gideriz be gülüm kime ne. Gidişinin hüznü gözlerimde, acısı yüreğimde kaldı, gel de dindir bu ıstırabı.

Görmeden varlığına inandığım ve içimde yaşattığım sadece Allah var, gidersen unutulursun o kadar.

Ay gibi parlak bir gecenin ölüme götürecek kadar sihirli bir şarkısısın, seni ben dilde değil yürekte sevdim senin için ben ölüme not bıraktım anla beni ne olur notum sadece sana elveda.

Unutmak vakit ister demiştim, yanıImışım. Vakit değiI yürek istiyormuş. O da sende kaIdı…

Ayrı kalmak çok kötü bir şeydir. Özlüyor mu, unutuyor mu bilmezsin.

Bir zamanlar sana karşı sahip olduğum hisler farklı bir şeye dönüştü. Bu şekilde seninle birlikte olmaya devam edebileceğimi sanmıyorum. Hala seni önemsediğimi bilmeni istiyorum ve bana ihtiyacın olduğunda, her zaman senin için burada olacağım. Hoşçakal!

ayrılık sözleri uzun

Damar Ayrılık Sözleri

Ayrılığın acısını bende öğrendim. Ağlamayın, ben sizden de beterim. Eğer içinizde dertli yoksa ben dertliyim hepinize yeterim.

Acının umutları yok ettiği anda, umutları yeşertecek bir sevgiye ihtiyaç duyarsan ben hep o bildiğin adresteyim.

En çok da, en zor zamanımda sana ihtiyacım olan bu sessiz gecelerde terk etmen koydu.

Yüzüm hayatın derdiyle çizilmiş her çizgide bir dert var her çizgide aslında sen varsın yanlış zamanların çizgilerini atmışsın yüzüme elveda dediğin zamanların dertleri bunlar.

Yaşadığın günIer boyu hayaIini kurduğun kişi üzerine keşke hiç bitmesin dediğin günIere kıyasIa iyi bitmiş, daha kötüsü oIacaktı diyecek gününde oIacaktır eIbet.

Ayrılığın bedelini binlerce kez çekerek ödedim… Bu şehirleri bu Sokakları adım adım milim milim boynu bükük gezdim… Şu an ne haldeyim ne dertteyim nerden bileceksin be GÜLÜM… Onun için en son dileğim seni son kez ölmeden göreyim…

İlişkimizi bitirmek asla yapmak istediğim bir şey değildi. Beni her zaman sevdiğin gibi sevmiş olsaydın, bugün asla ayrılıyor olmazdık.

Gidiyorsun.Umarım aldığın karar seni pişman etmez kendine. Umarım doğruya dosdoğru gidersin. Yanıldığını anladığın an geri dön. Seni buralarda bekliyor olacağım. Sadece çok gecikme. Belki yine buralar da olurum ama buralar eskisi kadar burası olur mu bilemem.

Gitmek istiyorsa, bırak gitsin! Aklı seninle olmayanın bedeni yanında olmuş ne yazar?

Dün mahkememiz vardı, senin gözlerinle benim kalbim arasında. Senin gözlerin serbest kaldı, benim kalbim ise bir ömür boyu seni sevmeye mahkûm edildi…

Gittikçe daha çok seviyorum seni demişti. O yüzden gitti demek ki.

Çeker gideriz be gülüm kime ne. Gidişinin hüznü gözlerimde, acısı yüreğimde kaldı, gel de dindir bu ıstırabı.

Asla kalbimin gördüğü adam/kadın olmayacaksın ve asla olmamı istediğin kadın/adam olamayacağım. Hoşçakal, aramızdaki her şey bitti.

Ayrılık sözleri yazımızın sonuna geldik. Bazen elinizde olmasa da bir şeyler ile yolunuzu ayırmanız gerekebilir. İşte bu durumlarda yapılacak en güzel şeydir içi anlam dolu bir tutam söz söylemek. Sizde bu sözlerden yaralanarak bunu yapabilirsiniz.

DEVAMI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu