Güzel SözlerSözler

Teşekkür Sözleri 2022 Uzun Kısa

Toplum olarak bazı şeyleri söylemekte zorlanırız. Teşekkür sözleri gibi. Bunun sebebi tabi ki dilimizin dönmemesi vs. değil. Söylenişi zor değil ancak söylenmesi zor bir kelime. Bizde yazımızda arkadaşlara, müdüre, aileye teşekkür mesajları atmanız için çok güzel bir liste hazırladık.

Önce aslında kendimize teşekkür etmeliyiz. Bir durup düşünelim. Hayatımızın ne kadar güzel olduğunun ne kadar büyük nimetlere sahip olduğumuzun farkına varalım. Ve ilk teşekkür kendimize edelim. Bugünü yaşadığınız için, bu yazıyı okuduğunuz için kendinize teşekkür edin mesela. Sonra diğer teşekkür bekleyen yakınlarımıza geçeceğiz.

Teşekkür mesajları uzun kısa hiç fark etmez. İki kelimelik tek bir cümle dahi içinizdeki duyguları anlatmaya yeter aslında. O iki kelime tabi ki de “Teşekkür ederim.” Ama bunu daha güzel, daha kulağa hoş gelen kelimeler ve cümlelerle birleştirdiğimizde anlamı ve değeri yükselebiliyor. Mesela müdüre teşekkür mesajı arıyorsanız onunla ilgili güzel anıları ekleyebilirsiniz teşekkürünüzün yanına. Veya arkadaşa teşekkür mesajları bulmakta zorlanıyorsanız. Anılarınızdan yola çıkıp güzel bir teşekkür konuşması yapabilirsiniz. Ya da sizler için hazırladığımız bu eşsiz sözlerden bir tanesini seçebilirsiniz. Hadi durmayın, seçiminizi bir an önce yapın. Sizden teşekkür bekleyen onlarca insan var.

Teşekkür Sözleri Uzun

Aşkın için, sevgin için, tertemiz kalbin için bana olan uçsuz bucaksız sevgin için sana teşekkür ederim.

Sevgin, cömertliğin ve iyi dileklerin için teşekkürler. Seni çok takdir ediyorum.

Herkes birden üstüme gelmişken sadece sen bana inandın. Yapabileceğime, başarabileceğime dair bana hep umut yağmurları yağdırdın. Benim canım ablam, sırtımdaki desteğin için sana çok teşekkür ederim, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum.

Güzel gözlüm sensizliği yaşarken hayatta bomboş anlamsız bir şekilde.Karşıma çıktığın için ve benim sevgilim olduğun için sana sonsuz teşekkür ediyorum.

Seninle öğrendim dostluğu samimiyeti, seninle öğrendim yanlışı, doğruyu. Sen benim en iyi arkadaşımsın sen olmasaydın yalancıları arkadaşım sanacaktım, teşekkür ederim arkadaşım.

Aşkım güzel büyüleyici laflarından dolayı sana çok teşekkür ederim.

Her zaman en iyi destekçim ve rehberim olduğun için teşekkür ederim.

Sen benim gökyüzüne gönderdiğim duamın yeryüzündeki cevabısın. Teşekkürler sevgilim iyi ki varsın.

Herkez birbiri ile dos olabilir ama, herkez birbiri ile candan arkadaş olamaz, sen benim can arkadaşımsın teşekkür ederim.

Yeni bir hayata başlarken yanımda olan ve benden desteğini eksik etmeyen bütün dostlarıma teşekkürü borç bilirim. Canlarım benim, iyi ki varsınız.

Harika bir arkadaş olduğun için teşekkürler. Mutsuzluk ya da umutsuzluğun olduğu zaman hep buradaydın.

İyi arkadaşlar iyi günü, kötü günü ayırt etmezler her zaman yanında olurlar. Sen benim en iyi arkadaşımsın ve her daim yanımda olduğun içinde teşekkür ederim sana.

Sen benim hayatımdaki en iyi arkadaşım ayrıca meslektaşımsın.Bu çalışma ortamı seninle çok daha güzel bir hal aldı. Yanımızda olduğun için teşekkürler.

Arkadaşlar iyi gün ve kötü gün ayırt etmeksizin yan yana olur, işte sende benim öyle bir arkadaşımsın her zaman yanımda olduğun için sana teşekkür ederim.

Ben aşkı yalnız sana yakıştığı için severim bana da yakıştığın için sevgilim çok teşekkür ederim.

Seni ve seninle ilgili her şeyi seviyorum. Yanımda olduğun için teşekkürler.

Bu özel doğum günümde beni yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ederim birlikte nice mutlu senelere.

Doğum günümde özel insanların bu özel günümde yanımda olmalarından dolayı büyük mutluluk duyuyorum herkese teşekkür ederim. . .

arkadaşa teşekkür mesajları

Teşekkür Sözleri Kısa

Bana yaptığın bütün iyilikler için sana milyonlarca kez teşekkür ediyorum. Bana iyi bir insan olmayı, iyi ve hayırlı işlerle uğraşmayı öğrettin. Allah senden razı olsun.

Herkes birbiri ile dost olabilir ama, herkes birbiri ile candan arkadaş olamaz, sen benim can arkadaşımsın teşekkür ederim..

Kim ne derse desin yalnızca benim için sen varsın hayatım. Hayatımdan kim gidiyorsa gitsin, sen kal yanımda hayatım. Kimle olduğum önemli değil sevgilim. Sen benim olduktan sonra bana her yer cennet, teşekkür ederim.

Senden öncesini yaşamaksa yaşadım say inan sevgilim sensiz yaşadığımı anladım benimle olduğun için sana sonsuz teşekkürler.

Bana uçabileceğim kanatlar verdiğin için teşekkürler. Sevginle ve anlayışınla hep yanımdaydın, daima sığınağımdın babacığım.

Sensiz yaşamıyordum sanki hayatta, seninle hayata döndüm seninle bir hayat buldum teşekkür ederim canım sevgilim.

Çok nazik olduğun için teşekkürler, sevgine ve özenine teşekkürler. Sana çok borçluyum.

Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi! Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım!

İçimde bir kör oldu sevdan yakar bedenimi, seninle hayat bulur gözlerim nefes alırım sevgilim. Sensizliğe son nefesimdir.

Bana gökyüzünde uçabileceğim fırsatlar verdiğin ve desteğini yanımdan hiç eksik etmediğin için teşekkürler anneciğim. Seni seviyorum.

Harika bir meslektaş olduğun için teşekkürler. Ofis hayatı seninle daha eğlenceli hale geldi. Burada olduğun için teşekkürler.

Sensiz olmanın sonu benim için ölüm onu biliyorum. Sensizlik hayatımın bittiği noktası olduğu gibi cehennemin de başlamış olduğu yerdi bir tanem. Sensiz olacaksam eğer yaşamamak ise en güzelidir. Teşekkür ederim sana hayatımı bana geri verebildiğin için, hayatım tamamen sen oldun.

Seninle öğrendim aşkı sevgiyi seninle öğrendim ben gerçek sevgiyi senin le tanıdım dünyanın güzelliklerini sana sonsuz teşekkürler.

Yanımda olduğun yıllar için sana çok şey borçluyum.

teşekkür mesajları

Teşekkür Mesajları

Ayağıma prangalar, ellerime kelepçeler yüreğime sevgini verdiğin, aşkına tutsak sana köle, hayatıma güneş gibi doğduğun.

Sevgin, söylediğin ve yaptığın her şeyde sabrın ve çabaların için teşekkür etmek istiyorum.

Arkadaşlığın değerini kimse bilemez, çünkü kimsenin senin gibi harbi arkadaşı olamaz, teşekkür ederim bana yaptıkların için arkadaşım.

Bugün sensiz olsamda sanki sen varmışsın gibi mutluydum. Odamda bir mesajın bile beni mutlu etmeye yeterken yanımda olduğunda her yer cennet gibi geliyor bana biriciğim, teşekkür ediyorum bu dünyada bana mutluluğu verdiğin için.

Şiir bakışlım sessizliğin dingin sularında mısra mısra gözlerine birikirken yaşam taşlarıma anlam kattığın için teşekkür ederim.

Sana teşekkür etmek istedim ama sonra nereden başlayacağımı bilmediğimi fark ettim. Yani, sadece sensiz yapamayacağımı söylemek istedim.

Bana hayatım boyunca yaşayamayacağım mutlulukları yaşattığın için teşekkür ederim güzel kadın. Bana kattıkların, bende yarattıkların bir ömür yüreğimde yamaya devam edecek, seni seviyorum.

Sen benim her an ve her zaman yanımda oldun bundan sonrada yanımda olmanı istiyorum. Bana verdiğin her şey için sana teşekkür ederim.

Hayatın zor anları vardır; Güvenin, samimiyetin ve eşsiz desteğin için; kalpten bir teşekkür ederim arkadaşım.

İçimde bir kör oldu sevdan yakar bedenimi, seninle hayat bulur gözlerin nefes alırım sevgilim, sensizliğe son nefesimdir…

Harika hediyen için çok teşekkür ederim. Gerçekten çok sevdim. Düşünceli davranışını takdir ediyorum.

Ne kimse senin gibi mutluluk verebilir bana ne de kimse benim gibi aşık olabilir sana, sen benim için aşkın manasısın teşekkür ederim bir tanem.

Bütün insanları sevdirdiğin için, gönlüme ilhamları indirdiğin için, bir ömür doyasıya güldürdüğün için, tanrım, bu emsalsiz aşk için teşekkür ederim.

Sana olduğum kadar kimseye samimi olmadım, kimseye olmadığım kadar sadece sana samimi oldum arkadaşım tek dostumsun benim teşekkür ederim..

Bana hayatım boyunca yaşayamayacağım mutlulukları yaşattığın için teşekkür ederim güzel kadın. Bana kattıkların, bende yarattıkların bir ömür yüreğimde yanmaya devam edecek, seni seviyorum.

Benim canım kardeşim aldığın hediye için sana teşekkür ederim. Bu hediyenin anlamı benim için çok değerli, bana inandığın için sana milyonlarca teşekkür ederim. Seni seviyorum.

DertIerim seninIe huzur buIur, huzurum seninIe mutIuIuğa kavuşur, her adını andığımda yüzümde tebessüm oIuşur gözIerin gözIerimde oIduğu sürece yaşamak için bir duruşum oIur sevgiIim teşekkür ediyorum sana benim yaşama sebebimsin.

Gerçeği sayende gördüm, teşekkür ederim. İçi boş kaIbini tattım, ne yazık ki sevgiIim. Zahmet edip masaIIarIa, geIme karşıma. Beni affet demekIe biI ki zaten çoktan geciktin.

Benim iyi günümde yanımda olup ta kötü günümde ortaya çıkmayan o vefasız arkadaşlarıma teşekkür ediyorum bana verdikleri destek için.

Sensiz bir çare kaIırım kendi dünyamda, senin hasretinIe kaIırım bir başıma, sensizIiği kabuIIenemem bu yaInız dünyamda, seninIe öIüme biIe giderim sana canım feda. Teşekkür ederim bu aşkı yaşattığın için bana bir tanem.

Dünümdeki anılarımı neşeyle hatırlatan, bugünümü mutlu, yarınımı umutlu eden, yaşama tutunuşum varlığımın tek sebebi canım sevdiğim bu duyguları yaşattığın için teşekkür ederim.

Sensiz hayatın tadını bulamam, sen olmadan atmaz kalbim yaşayamam, seninledir yaşamım, kalp atışım. Böyle güzel bir duygu yaşattığın için teşekkür ederim.

GüIIer soIsa da seni bırakmam, hayatım bitse de sensin yeni başIangıcım, bir güI öIeceksem gözIerine bakarak öImek isterim o kadar çok seviyorum ki seni bu aşkı bana armağan ettiğin için teşekkür ederim.

Arkadaşa Teşekkür Mesajları

Arkadaş olmak her zaman bir sorumluluk demektir iyi ve kötü günümde yanımda bulunan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Yanımda olduğun anlarda verdiğin eşsiz sevgi, anlayış ve destek için, hatalarımı düşünmeden bir arkadaş olduğun için teşekkür ederim.

Şiir bakışlım, sessizliğin dingin sularında mısra mısra gözlerine birikirken, yaşam taşlarıma anlam kattığın için teşekkür ederim.

Hayatın zor anları vardır; Güvenin, samimiyetin ve eşsiz desteğin için; kalpten bir teşekkür ederim diyorum.

Bütün insanları sevdirdiğin için, gönlüme ilhamları indirdiğin için, bir ömür doyasıya güldürdüğün için, tanrım, bu emsalsiz aşk için teşekkür ederim.

Teşekkür ediyorum sana sevgilim, beni hayata döndürdüğün için, soğuk bedenime sıcak gülüşlerini aşıladığın için, seviyorum seni seviyorum seninle olan günleri. Doğum günümde, bu özel insanlarla beraber olmaktan büyük mutluluk duyuyorum herkese teşekkür ederim. . .

Dertlerim seninle huzur bulur, huzurum seninle mutluluğa kavuşur, her adını andığımda yüzümde tebessüm oluşur gözlerin gözlerimde olduğu sürece yaşamak için bir duruşum olur sevgilim teşekkür ediyorum sana benim yaşama sebebimsin. . .

Kurumsal Teşekkür Mesajları

Elimi ödünç veren ve profesyonel ve kişisel olarak gelişmeme yardımcı olanlara sonsuz minnettarım.

Başarımızda bir ortak olarak çok değerlisiniz. Yaratıcılığınız ve şirkete olan bağlılığınız için teşekkür ederiz.

Bana fantastik bir çalışma ortamı sağlayan meslektaşlarıma, her şey için gerçek ve samimi bir teşekkür ederim.

Her zaman sizden beklenenin ötesine geçtiğiniz için teşekkür ederiz! İşiniz ve adanmışlığınız olağanüstü, sizi gerçekten takdir ediyoruz!

İşi bölerek, zafer olanaklarını çoğaltırız. Bu başarı hepimize aittir!

Yöneticiler olarak sizin gibi çalışkan çalışanlarımız olmadan her zaman eksik kalıyoruz. Her gün çalışmalarımıza verdiğiniz destek ve sıkı çalışmanız için teşekkür ederiz.

 

DEVAMI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu