Güzel SözlerSözler

Sevgililer Günü Mesajları

Hayatta değer verdiğiniz insanlar vardır. Anneniz, babanız, kardeşiniz, dostlarınız gibi… Bir kişi daha vardır. Sevgililer günü mesajlarını derlediğimiz bu yazıya geçmeden önce biraz sevgiden ve sevgililer gününden bahsetmek istiyorum.

Öncelikle sevgililer gününün anlamını hiç merak ettiniz mi? Neden 14 Şubat sevgililer günü olarak kutlanıyor? Aslında bu önemli günün kökeni bundan asırlar öncesine dayanıyor. Valentine isimli bir din adamının adına ilan edilen 14 Şubat zamanla sevgililer günü halini almıştır. Aynı zamanda Valentine ismi de hoşlanılan kişi veya sevgili anlamına gelmektedir.

Günümüzde 14 Şubat artık sevgililer günü olarak kalıplaşmıştır. Milyarlarca sevgililer günü mesajları aratılmakta ve kartlar dağıtılmaktadır bugünde. Sevgiliye hediye alımı da bu dönemlerde oldukça artmaktadır bu piyasadaki kurumlar büyük kazançlar sağlamaktadır.

Bizde bu yazımızda sizler için hediyenizin yanında sunabileceğiniz veya bir karta yazdırabileceğiniz en güzel sevgililer günü mesajlarını derledik. Sevgililer günü mesajları uzun anlamlı olmak zorunda da değildir. Toplumda böyle bir kanı var, uzun olursa daha anlamlı olur yönünde. Kısa sevgililer günü mesajları da özünü hissettirdiği takdirde büyük değer taşıyacaktır. O yüzden 14 Şubat sevgililer günü mesajlarınızın uzun olmasına değil anlamlı olmasına dikkat edin. Kendi hikayenize en uygun olanı seçin ve sevdiğinize armağan edin.

Sevgililer Günü Mesajları 2020

sevgililer günü mesajları 2020

Seni sevdiğim kadar yeşil ormanlar, sevinde mavi deniz ve rüzgar bizim nefesimiz. Dünyamı değiştirdiğin için ne mutlu bana . Bu manzaranın adı aşk olmalı. Sevgililer Günün kutlu olsun biriciğim!

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek… Seni seviyorum!

Sen dunyaya surgun bır meleksın ve ben senı o kadar cok sevecegım kı bır daha cennetıne gerı donmek ıstemeyeceksın… sevgılıler gunun kutlu olsun!

Hayata bakış açımı değiştirdin. Seni çok seviyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım!

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yɑşamaya razıyım seninle… Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle.

Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslında. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum.

Değil bir 14 Şubat bin 14 Şubat daha geçse sen hep bir tanesin yüreğim. Sevgililer Günün kutlu olsun!

Ruhun karıştı ruhuma, biz önce ruhlarımızı ortaya koyduk bu aşkta. Sonra yüzlerimiz ve ellerimiz birleşti. Kollarımız birbirimizin bedenini sarmayı çok sevdi. Sardık sımsıkı bizi. Sarılmaya en değer günlerden biri de bugün. Bugün senin ve benim günüm, bizim günümüz. Sevgililer günümüz kutlu olsun sevgili.

Sevgilim, sana olan aşkım denizler kadar derin ve gökyüzü kadar yüksek.

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer Günün kutlu olsun!

Her gün tuzlu kahve yapsan keyifle içerim. Sonu güzel biter çünkü bilirim. Nice sevgililer günlerine herşeyim.

Gözlerin.. Diyorum.. Canımı Alırcasına.. Cennetimdir Deyip.. Kalbimi Hapsettiğim.. Aşkım Sevgililer günümüz kutlu olsun

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer Günün kutlu olsun!

Aşk: Nereden eseceği belli olmayan bir fırtına gibidir. Sen de benim en büyük fırtınamsın. aşkım iyi ki varsın. Sevgililer günün kutlu olsun.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha bir sönük olur ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer. Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, uzat yanağını . Muuckk!!!

Bir damla gözyaşı olup, göz bеbеklеrindе dolup, yanaklarından süzülüp, dudaklarında ölmеk istеrdim.

Ve ben hayatımda sana sahip olduğum için bu dünyadaki en şanslı adamım! Sevgililer Günün Kutlu Olsun biricik tatlı kalbim!

“Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.”

Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım! Seni ilk gördüğüm an nasıl seviyorsam yine öyle seviyorum. Gerçi bize her gün sevgililer günü ama adettendir yine Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun!

Bir dеmеt gül vеrmеk istеrim sana. Güllеrdеn güzеlsin aslında. Gülü bir gün, sеni sonsuza dеk sеviyorum.

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi. Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.

Yar deyince kalem elden düşüyor. Gözlerim görmüyor aklım şaşıyor. Lambada titreyen alev üşüyor. aşk’a hudut çizilmiyor sevdiğim. Sevgililer günün kutlu olsun.

Sana dijital bir mesaj yolluyorum, çünkü uzaklarda elimden ancak bu kadarı geliyor. Ama bil ki gerçeğini, gözlerinin içine bakarak söylemek isterdim. Ve seni sevdiğimi fısıldamak.. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Anlamlı Sevgililer Günü Mesajları

Fazla.. Söze Gerek Yok Adam.. Güneş.. Olupta Doğarım.. Bir Sen.. Bir Ben.. Sevgililer günümüz kutlu olsun bebeğim

Her sabah uyanıp sana aşık olduğumu hissetmek hayatım boyunca vazgeçmeyeceğim bir mutluluk. Belki bugün yanında değilim ama bundan sonraki hiçbir günü senden ayrı geçirmek istemiyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun, seni çok seviyorum kalbim.

Efsaneler der ya, her gökkuşağının altında bir hazine yatarmış. Sen benim gökkuşağımın sonu, en değerli hazinemsin… Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin.

Ve ben hayatımda sana sahip olduğum için en şanslı adamım! Sevgililer Günün Kutlu Olsun tatlım!

sevgiliye güzel mesajlar

Duyduğun seslerin bazen bir anlamı olmaz, şayet aralarında senin sesin yoksa. Senin ve sesinin olmadığı hiçbir gün yaşanmaya değer değil. Bugün her yerde kutlamalar, göğe yükselen aşk naraları var. Bugün sen ve senin sesin var, bugün biz varız sevgilim. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Aşka düşen kalbe sorma neden, sevda masalı yaratır birleşen gözler, hiç gitme gözlerimin önünden, kalbimden ve yüreğimden.

Öperim dudaklarından gül kokulu yanaklarından her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin… Sevgililer günün kutlu olsun!

Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!

Öyle biri olacak ki her şeyi unutturacak… Ve diyeceksin ki… Bana içinde sen olmayan her şeyi unutturdun. Sen benim için işte öylesin aşkım sevgililer günün kutlu olsun.

Dünya ile sensiz nasıl başa çıkacağımı bilmiyorum, sen benim en büyük destekçimsin. Senin gibi harika bir erkeğe/kadına sahip olmak büyük bir şans. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım!

Bir güzele, güzelliğini hatırlatmak isterdim. aynalardan evvel… Dünyanın en güzeli sevgililer günün kutlu olsun.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle.

Senden önce hayatı düşünmeden yaşamış gibiyim. Sonra sayende yıldızları fark ettim ve gökyüzüne bakmayı öğrendim. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Bana getirdiklerin için şükrederek geçiyor günlerim. Hayatımı renklendirdiğin için öylesi mutluyum ki anlatmaya yetmiyor kelimelerim. Sevgililer Günün kutlu olsun.

Sevgilin, seninle tanıştığımız günü düşünüyorum. Şimdiki halimizi hayal bile edemezdim. Bu büyük mutluluğu hayatıma getirişin bizim hikayemiz. Sen kalbinim sahibi, hep böyle kal. Seni çok seviyorum. Nice muhteşem 14 Şubatlarımız olsun.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Bir damla gözyaşı olup, göz bebeklerinde dolup, yanaklarından süzülüp, dudaklarında ölmek isterdim.

Seni çok seviyorum karıcığım. Bugün hala böylesine aşık bir erkek olmamın sebebi sensin. Sevgililer Günün kutlu olsun!

Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

Sevgililer Günü Sözleri

Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana!.. Sevgililer Günün kutlu olsun bir tanem, seni çok seviyorum.

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi.

Kocaman bir ayıcık ile 18-20 yaş arasındaki sevgilinizi mutluluktan havalara uçurabilirsiniz.

Her şeyden önce sen gelirsin bu dünyada benim için. Sen gül yüzlü, bahar kokulu aşk çiçeklerin en nadide rengi, en güzel kokulusu, en boynu öpülesi… Canımın içine kattığım güzel sevgilim, güz güzelim, şen gülüşlüm… Sevgililer günü demişler ya bugüne, bilmezler bana her gün sevgililer günü. Yine de bozmayacağım bu usulü, sevgililer günümüz, bugün br kez daha kutlu olsun meleğim. Seni seviyorum.

Ne istediysem sende buldum. Senden öncesi yok sanki seninle doğmuşum. Beni artık bende arama. Ben sen olmuşum sevdiğim.

Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım… Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım!

Belki yanında değilim ama dün de, bugün de, yarın da yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım! Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Sevdiğim ikinci kadınsın sen, ilki doğarken ağlattı. Sen ise yaşamın anlamı oldun. Seninle birlikte geçireceğimiz nice mutlu sevgililer günlerine bebeğim.

Sana sarıldığım gün en mutlu gündü benim için. Senin duygularında karşılık bulmak tarifsizdi. Her gün sevgililer günümüz olsun birtanem. Hasretimle sarılıyorum sana.

Gözlerimi.. Her Açtığımda.. Aklıma Gelişini Seviyorum.. Her.. Gece Uyumadan Önce.. Seni Sevdiğim Aklıma Gelince.. Sensiz Uyumayı Bile Seviyorum.. Uyumadan.. Önce.. Seni Düşününce.. Aşkım Sevgililer günümüz kutlu olsun

Bahçeden gül değil, güneşten atom koparıp getirmek isterdim. Ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Aşk nedir, bilmiyorsan gecelere sor, şu sapsarı yüzlere, şu kupkuru dudaklara sor. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi. Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.

Gözlerin için uygun bir renk bulamadım, hangisi olsa zaten içim yanıyor. Tenine göre uygun çiçek bulamadım, hepsi zaten kokusunu senden alıyor. Sevgililer günün kutlu olsun.

O kadar güzеlsin ki yüzünе bakamıyorum. Titriyor еllеrim, еllеrini tutamıyorum. Dolanıp sarmak gеliyor içimdеn, saramıyorum. Öylеsinе bağlanmışım ki, sеnsiz duramıyorum. Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman еdеn, gеri dönmеk istеyip dе dönеmеyincе çarеsizliktеn dеlirtеn, hayatta bir dеfa görülеbilеn harika bir rüyasın! Sеni çok sеviyorum. Sеvgilеr günümüz kutlu olsun sеvgilim!

Bazеn sorarlar, “Hayatında biri var mı” diyе. Hayatımda biri yok. Birindе hayatım var. Sеvgililеr günün kutlu olsun sеvdiğim.

Vеrilеbilеcеk еn güzеl hеdiyеydi, sеvgilеrin еn yücеsinе tadılabilеcеk hazzın еn doyumsuz olanıydı yaşadığım, koklanabilеcеk еn güzеl koku, görеbilеcеğim еn güzеl görüntü, sеvdaların еn dеriniydi yaşanmışlardan, duyulabilеcеk еn ilk sıcaklık. Vе böylеsi bir gündе gеlmеsеndе görmеsеndе sеvmеsеndе еn büyük mutluluk, sеsini duyabilmеk, binlеrcе tеşеkkür binlеrcе sеvgi sana.

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgilim! Gün bizim günümüz. Kutlu olsun!

14 şubat mesajları

Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz. . . İyi ki varsın!

Öperim dudaklarından, gül kokulu yanaklarından. Her dem gözlerimin hapsindesin, kalbimin tek sahibisin… Sevgililer günün kutlu olsun!

 

Bu yazımızda sizlerin sevdiklerinize armağan edebilmeniz için en güzel sevgililer günü mesajlarını derledik. Sevdiğiniz kişinin kalbine giden yolda güzel sözler ile kurulu bir köprü oluşturmanız için durmayın, size en dokunanını en anlamlısını seçin ve ona armağan edin.

DEVAMI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu