Hal Fiyatları

Serik Hal Fiyatları 2022

Serik Hal Fiyatları 12 Kasım 2020

KgDOMATES3.20-3.70  TL 
KgKOKTEYL5.50  TL 
KgOVAL KOKTEYL7.50  TL 
KgSİVRİ BİBER5.00  TL 
KgSİVRİ BİBER (KIL)5.50  TL 
KgDOLMA BİBER4.30  TL 
KgÇARLİ BİBER3.00  TL 
KgÜÇ BURUN4.20  TL 
KgKAPYA BİBER7.50  TL 
KgSALATALIK1.60  TL 
KgSİLOR1.70  TL 
KgKABAK3.50  TL 
KgSIRIK FASULYE6.00  TL 
KgOTURAK FASULYE5.00  TL 
KgPATLICAN2.70  TL

Serik hali fiyat listesi her gün komisyoncuların günün erken saatlerinde bir araya gelip Serik hal piyasasını belirlemesi ile oluşturulmaktadır. Serik tarıma elverişli topraklara sahiptir bu yüzden Serik hali geniş bir müstahsil ve komisyoncu ağına sahip bulunmaktadır.

Ülkemizin tarım alanına bu kadar yatkın olması ve çiftçilerin büyük bir sınıf oluşturması yönünden sitemizde Serik hal fiyatlarını yayınlayıp çiftçilerimizin Serik sebze fiyatlarına daha kolay ulaşmasını sağlıyoruz.
Batı’da incir, tütün ve zeytin yetiştiriciliği, kuzeyinde çay ve fındık yetiştiriciliği, doğusunda kayısı, karpuz, ortasında tahıl, güneyinde biber, domates, patlıcan ve çok daha fazlasına imkan veren Anadolu tarım açısında çok zengin bir ambara benzetilebilir aslında.

İnsanoğlu yerleşik hayata geçmesinin ardından avlanma ile beslenme alışkanlığının yanında toprağı kullanmayı da öğrenmiş tarım ve hayvancılık konusunda bugünlere ışık tutan buluşlara imza atmıştır. Toprağın kullanıma başlanması ile tarım ve sebze yetiştiriciliği sürekli olarak ilerleme göstermiş ve günümüze gelmiştir. Anadolu’nun birçok medeniyete ev sahipliği yapma nedeni de budur. Bereketli topraklara sahip olması üzerinde birçok ulusun yaşamasına sebep olmuştur.

Serik hal fiyatları bugün aşağıdaki gibi şekillenmiştir. Genç Klavye’nin kolay ve rahat ulaşılan ara yüzü sayesinde günlük güncel sebze meyve fiyatlarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Üstteki butonlardan fiyat listesini çevrenizdeki dostlarınıza da güvenli bir şekilde paylaşabilirsiniz.


Serik hal fiyatları
günlük olarak güncellenmektedir. Serik hali Antalya’da Türkiye’nin en çok sebze ve meyve üretim bölgelerindendir. Serik hal fiyatlarını her gün düzenli olarak sayfamızdan takip edebilirsiniz.  İşte bugünkü Serik hal piyasası;

Tüm il ve ilçelerdeki hal fiyatlarını öğrenmek için tıklayın.

Serik hal fiyatları hakkında, sebze meyve satışı hakkında ve diğer pek çok konular hakkında bilgi almak için aşağıya yorum yapabilirsiniz.

DEVAMI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu