Eğitim

Online Eğitimlerle Kariyerinizi İlerletin!

İş dünyasının fark yaratan bireyleri arasında olmaya ne dersiniz? 2004 yılından günümüze kadar eksiksiz ve tam donanımlı olarak iş dünyasının profesyonellerini yetiştiren BMI ile tanışın. Bireylerin kişisel ve profesyonel olarak hedeflemelerini sağlayan, eğitim programları düzenleyen ve kişilerin gelişimine fayda sağlamak amacıyla kurulmuş olup, kesintisiz yıllardır hizmet vermeye devam etmektedir. Akademik bilgi, pratik deneyim çıkarımlarla buluşturan BMI katılmak için daha fazla zaman kaybetmeyin.

İş dünyasında kendini gösteren ve dikkatleri üzerine çeken bireylere hayranlık mı duyuyorsunuz? Başka birilerinin sizlere hayranlık duymasını ister misiniz? Cevabınız ‘’Evet’’ ise sektörün profesyonellerin yetiştiren ve iş dünyasında bambaşka kapıları aralayan BMI eğitimleriyle tanışın. Kariyerinizi hızlı bir şekilde güçlendirmek, bir adım ileriye taşımak ve farkındalığını geliştirmek için buradayız. Türkiye’nin en önemli üniversiteleri ile gerçekleştirdiğimiz iş birliklerinin yanı sıra sektördeki lider kurumların yöneticileriyle ve eğitmenleriyle birlikte çalışma fırsatını kaçırmayın. İş dünyasının temel tüm ihtiyaçlarını sizlerle paylaşıyor ve üst düzey bir performansa sahip olabilmenize olanak sağlıyoruz.

BMI Eğitimleri ve Programları

BMI düzenlemekte olduğu genel katılıma açık ve kuruma özel farklı eğitim programlarına sahiptir. Farklı uzmanlık alanlarına hitap etmenin yanı sıra 8 akademik birimi derleyip gruplandırmıştır. Bu sayede bireylerin ilgili uzmanlık alanları üzerine eğitim sunabilmektedir. BMI bunların yanı sıra 4 farklı hizmet alanının eğitim, gelişim gibi programları sunduğunu bilmenizde fayda var. BMI bünyesi altında bulunan eğitim programları şu şekildedir:

  • Open Platform (Uzmanlık Eğitim Programları – Genel Katılma Açık)
  • Summit & Conferences (Üst Yönetim Zirveleri – Uzmanlık Konferansları)
  • Custom & Corporate Programs (Kuruma Özel – Kurumsal Eğitim Çözümleri
  • Executive Education (Yönetici Gelişim Programları)

BMI eğitim programları ve hizmetleri genel olarak bu şekildedir. Bireylere özel veya kurumlara özel eğitim planlamalarını gerçekleştirdiğimizi unutmayın. Şirketinize özel eğitim ve gelişim programı alabilir, markanızı bir adım daha ileri taşıyabilirsiniz. Bunların hepsini zaman kaybetmeden BMI eğitimleriyle gerçekleştirin.

online kariyer eğitimleri

Mesafeleri Kaldırdık!

BMI bünyesinde bulunan eğitimlerin hepsi 15 yıla aşkın süredir kesintisiz devam ettiği gibi günümüzde de devam etmektedir. Mesafeleri kaldırıyoruz, dijital dünyanın nimetlerini kullanarak sizlerle online eğitimlerle buluşuyoruz. Tüm eğitimlerimiz online olarak sizlere sunuyor ve gelişiminize ara vermiyoruz.

Kurumlar için özel eğitimlerimizi de gerçekleştirmekten geri duymuyoruz. BMI dünyasına dokunmak ve eşsiz bilgilere sahip olmak her noktada, her alanda mümkündür. Online eğitimlerimizden faydalanarak iş dünyasında fark yaratabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizlere ulaşmak. Bir mail, bir telefon kadar uzağınızdayız!

NEDEN BMI

BMI tercih etmenizin onlarca gerekçesi vardır. BMI sadece alanında uzman eğitmenler ve bireylerle çalışmaktadır. İş dünyasında önemli bir konuma atılmak isteyen veya bir adım daha fazla performans göstermek isteyen bireyler için eşsiz bir seçenek sunmaktadır. Bunların yanı sıra elde edilmiş verilerle binlerce insanı iş dünyasında daha başarılı bir noktaya taşıdık. Neden BMI’yi detaylandırmak gerekirse karşımıza şu tablo çıkacaktır:

– Tecrübe

BMI yaklaşık olarak 15 yıla aşkındır bu alanda hizmet veren eşsiz bir kurumdur. Yıllardır edindiğimiz tecrübeyi iş dünyasına atılmak isteyen bireylere sunuyoruz. 15 yıl boyunca Türkiye’nin en önemli kurumları için özel tasarlanmış eğitim çözümleri sunmuş ve binlerce kişiye eğitim vermiştir. Yaklaşık olarak 600’den fazla ulusal ve uluslararası kurumlara eğitim verilmiştir. Bunların yanı sıra 8.000 günün üzerinde hizmet sağlanmıştır.

– Biricik

Sektördeki diğer tüm kurumlardan farklı bir metot izleyen BMI kendi özgü bir konuma sahiptir. Akademik bilgiyi ve pratik bilgiyi bir arada tutarak eğitimlerini sağlamaktadır. İlgili alana özel uzmanlık sahibi eğitmenler ve sektör profesyonelleri sayesinde eşsiz bir deneyim sağlanır. Bu özellikleri BMI’yi biricik yapar ve tüm rakiplerinden farklı bir konuma taşır.

– Kanıtlanmış Sonuçlar

BMI, 2004 yılından günümüze kadar kesintisiz olarak hizmet veren bir kurumdur. Kuruluşundan günümüze kadar hiçbir şekilde genel katılıma açık eğitimlerine, konferanslarına ara vermemiştir. 700’den fazla eğitim programını düzenleyebilecek bir donanıma sahiptir. Bünyemizden eğitim alan ve iş dünyasında bambaşka konuma giden 12.000’den fazla insana dokunduk. Bu insanların tamamını sektörün profesyonelleri arasına koymamızın yanı sıra iş dünyasında destek olduk. Eğitimlerimizi sadece eğitim süresince devam ettirmiyor sonrasında da iletişimimizi güçlendiriyor ve bilgilendirmelerimize devam ediyoruz. BMI diğer kurumlardan ayıran özellik ise bu oluyor!

– Bağımsız

BMI bağımsız bir misyona sahip olmakla birlikte bir iş okulu konseptinde hareket etmektedir. Sektörün önde gelen kurumları, eğitmenleri ve yönetim danışmanları BMI çatısı altındadır. Dünyadaki en önemli üniversiteler ve akademisyenler ile iş birliğinin getirdiği avantajlar bulunmaktadır. BMI her alanda bağımsız, özgün ve eşsizdir.

– Özel Tasarım

İş dünyasının yakından takip etmeyip, direk o dünyanın içerisinde aktif rol alan bireylerden deneyimler, bireylere verilir. Sektördeki zorluklar, avantajlar ve hangi noktada neler yapılması gerektiğine dair tüm gereklikler BMI bünyesindedir. Özel eğitim programlar ve konferanslarla eşsiz bir geleceği ‘’merhaba’’ deyin.

Detaylı bilgi almak için; https://www.bmieducation.com/

DEVAMI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu