Güzel SözlerSözler

Duygusal Sözler

Duygusal sözler aramak için bu siteye mi geldiniz? Doğru adrestesiniz. Aşağıda yer alan duygusal sözler içeriğini sevgilinize, eşinize, dostunuza ya da sevdiğiniz herhangi birisine mesaj olarak gönderebilir, veya Facebook, Instagram, Tumblr gibi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

En anlamlı duygusal sözlerin yer aldığı bu yazımızda Şu içerikler yer almaktadır; Sevgiliye duygusal sözler, duygusal sözler uzun, duygusal sözler 2019, duygusal sözler 2020, damar sözler, güzel sözler.

Aşağıda yer alan duygusal sözler içeriğinde beğendiğiniz sözleri yorum kısmına yazabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için değerlidir 😊

En Duygusal Sözler Uzun, Kısa

anlamlı duygusal sözler

Ne kadar seviyorsun dersen; o kadar işte. Tavanı kadar sokağın ve dibi kadar cehennemin. Nazım Hikmet RAN

Seni kimin takip edeceğini görmek için kaçmak zorunda olduğun zamanlar var.

Gel bir bestem de sen ol sevda şiirim aşk erim ben seni güftesiz de söylerim çünkü ben güftelenmemiş aşkların talibiyim gel bir martı da sen ol omzumda.

İyiye giden yol, çok güç görünüyorsa da bulunabilecek bir yoldur. -Spinoza

Onsuzluk cehennem olduktan sonra … Gece kıyamet kopsa ne olur …!

Güzel değil hiçbir bahar, ısıtmıyor içimi hiçbir ülkenin güneşi. Nefesim soluk borumdan geçmiyor artık. İçim dışım kanıyor sevgili.

Senin, çelme taktığın yerden başlıyorum hayata. Varsın yara bere içinde olsun dizlerim, yüreğim kadar acımaz nasıl olsa.

Uzak kaldım senden uzak, yaklaşamıyorum yanına her yer tuzak, kalbine inanmıyorum, artık yalan gözlerine bakamıyorum eskisi gibi, her şeyin bir tuzak olmuş, hayat benim için oyun olmuş, sayende bunu da öğrendim.

Aynaya baktığımda değil, gözlerine baktığımda görmek istiyorum. Mutluluğun üzerime yakıştığını.

Ne kolumda kelepçe, ne yanımda gardiyan, ne gönlümde zulüm, ne ensemde ölüm, o gün yalnızca sen olacaksın gülüm!

Seninle tek kişilik bir yolda buluşmak istiyorum. İkimizde birbirimize yol vermeyelim, tartışalım, birbirimizin göz bebeklerinde kendimizi görelim. Ömrümüzün sonuna kadar, olduğumuz yerde birbirimizi sevelim.

Bazen sadece seninle konuşsun istersin. Ama o herkesle konuşur, sana susar.

Üstüne seviyorum yazdığım bir kağıttan, sandal yapıyor, dereye bırakıyorum. İster yüzsün, ister batsın, ister bir çalıya takılsın o kağıt sandal, hep derenin bir yerinde olacak biliyorum.

Bir gün bir köşede sızıp kaIırsam, eI tanımasa da sen tanır mısın? SorsaIar sana kim bu diye, bakıp yaptığından utanır mısın?

Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; o hayat her şeye bedeldir. – Özdemir Asaf

DAGLARDAKI RUZGARIN ESINTISI NASIL INSANIIN ICINDE BIR HEYECAN YARATIYOR ISE ISTE BENDE SENINLEYKEN O HEYECANI YASIYORUM BITANEM…

Bir sevgi seli kaplar içimi Bir umut,Bir şefkat eli.O el bana uzanınca bakarım sağıma soluma sonra anlardımki bitti bu rüya.

Seni sevdim! Bütün korkularımdan sıyrılarak sevdim, Bütün çaresizliklerimi elimin tersiyle iterek sevdim, Kimliğimi ayaklar altına sererek sana geldim. Ama sen, kimliğimi hiç sayarak beni terk ediyorsun.

Gözyaşlarımı sahte gülüşümün arkasına saklamaya çalışıyorum. Böylelikle kimse ne kadar acı çektiğimi görmüyor.

Bir telefon bekliyorum sevgilim diye başlayan seni seviyorum diye biten Bir telefon bekliyorum dün gelmesi gereken ve bugün hala gelmeyen…

duygusal sözler 2020

Yaşadığın dünyaya bak; Yüce Tanrı, hangi eserini sevginin kucağında büyütmemiş? Neden okşamak ve kucaklamakla gidilecek yere, tekme ve tokatla erişmeyi tercih edesin?  -Mevlana

Saçının bir teline dünyalar feda olsun, Kalbin hep benimle dolu olsun.

Sıcak bir kahvede bulduğumu başka bir kişide bulamıyorum. Bu dinginliği seviyor benim. Hiçbir his beni bir kahve kadar huzura boğmuyor. Vazgeçiyorum sevgili, senden ve sana dair her şeyden vazgeçiyorum. Artık kahve fincanlarını seviyorum, burnumda tüten kahve kokularını seviyorum.

Ben hiç pazarlık etmedim duygularım için, hele de sana ithaf olunanlar için. Yüreğim yettiğince sevdim, yetmeyecekse yaklaşmadım bile.

Gözünü açıyorsun “doğdu” diyorlar. Gözünü kapatıyorsun “öldü” diyorlar. İşte bu göz kırpışa “ömür” diyorlar.

Sırattan incedir sevda köprüsü. Tut elimden beraber geçelim..

Gözünü açıyorsun “doğdu” diyorlar. Gözünü kapatıyorsun “öldü” diyorlar. İşte bu göz kırpışa “ömür” diyorlar.

Yaşamak, nefes almakla ilgili değildir. Ölmekte birisi ile ilgili değildir. Bu hayatta, eğer onun için nefes alacak, kalbini verebilecek birini hak ettiğin zaman yaşıyorsundur. Duygularını açık tutup, sevgini her zaman emek üzerine kurmalısın.

Canı yanan sabretsin, canı yakan, canının yanacağı günü beklesin!

Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun, ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun, ama beni unutturmasın.

Beynimde cevabı öIüm oIan bir soru; aşk yaIan ise, yüreğimdeki acı niye gerçek?

Bir anın doğması için, bir anın ölmesi gerekir. Yeni bir “ben” için eski bir benin kuruyup solması gibi. – Elif Şafak

DALGALARCA DALGALANDIM RUZGARCA ESTIM YUREGIMI SANA GETIRDIM SEN CAN ISTEMISSIN CANDAN DA OTE DOSTUM YUREGIMI SANA GETIRDIM.

Ne kadar acı çekersen o kadar üzülürsün, ne kadar üzülürsen o kadar akıllanırsın.

damar sözler

Aslında suçum yok Hâkim bey, ben de yakmak istemezdim bu şehri ama ne yapayım üşümesin sevdiğimin elleri.

Gitmene izin vermiş olabilirim, ama bu gitmeni istediğim anlamına gelmez.

Gülmek için mutlu olmayı bekleme belki de mutluluk gülüşünde saklıdır sakın ağlama gel ki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır.

İnsanların en çok inandıkları şeyler, en az anladıklarıdır. -Montaigne

Birini sevmek için nedenin yoksa onu gerçekten seviyorsundur.

Güzel insanlar tanıdım, belki de bana ait olmadıklarındandır. Hissettirdikleri köklü ve derin insanlar… Böyle insanlardan hiç kendimi soyutlamaya çalışmadım. Çünkü ben, hissettiklerim kadar varım.

Mutlu olmanı istesem de, bir başkasının senin içini ısıtacağını bilmek. Benim hep içimi üşütücek.

Biliyor musun sevgili benden sonra benim gibi kimse bakamayacak gözlerine kimse tutamayacak ellerini benim gibi ve belki kalbi çarpmayacak bütün askıyla.

Seni seviyorum. Yüreğime aktıkça damarıma kan olan. Yokluğuyla intihar varlığıyla can olan..

Biliyor musun sevgili benden sonra benim gibi kimse bakamayacak gözlerine kimse tutamayacak ellerini benim gibi ve belki kalbi çarpmayacak bütün askıyla.

Sevgilim, bizim sevgimizi anlatmak için sözler yeterli gelir mi inan ki hiç bilmiyorum? Bir yağmur düşün, yavaş yavaş yağıyor. Sonra birleşiyor, hepsi aynı yola gidiyor. Bir ırmak misali, kendinden taşmaya başlıyor. Bizim sevgimizde, kalplerimizden taşıp başka diyarlara gidiyor.

Eskiden karanlıklardan ve yağmurlardan korkardım şimdi ise yağmurlar gözyaşım oldu, karanlıklar ise sırdaşım oldu.

Merhaba hüzün adası. ben duygu gemisi.  Gecenin ilk ışığıyla bir olta attım  kıyılarına. Yüküm mutluluk uyan da aç gözlerini. Bak ne diyor gemideki.

Herkes birbirine sığınıyor bu devirde. Aşk acıya, acı gözyaşına, ben sana, sen ona. ÖyIe işte.

güzel sözler

Sürekli geçmişe dönüp bakarsan boynun tutulur. – Murathan Mungan

CARSIDA KAYBOLAN COCUGUN ELINDE SOGUYAN ANNE SICAKLIGI HIZIYLA AYRILDIN BENDEN, OYSA BEN CAY BARDAGINDA BIRAKILAN DUDAK PAYI KADAR BILE AYRI KALAMAM SENDEN.

öyle aşklar vardırki kim ne derse desin aklında bile kalmaz öyle aşklar vardırki kim ne derse aklından bile çıkmaz

Sakın benim seni özlediğim kadar özleme, canın yanar, ciğerin sökülür, nefesin kesilir, dayanamazsın…

Ağlamamı durdurabilen kişi ile ağlatan kişinin aynı olması hayatımın en büyük çıkmazı.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi hepsi parlıyordu hepsi gökteydi ama ben seni güneşi seçtim bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim…

Dünyayı kara gören insan, herkesi kendisi kadar kötü sanır ve bunun için herkesten nefret eder. -Bernard Shaw

Seviyorum demekle olmuyor önemli olan o sevgiyi hissetirmek.

Her gün güzel olacak diye diye avuttum kendimi senelerce. Kaç yaş atladığımı sayamadım. Yaşlanıyorum her geçen gün ve seneler oldukça fazla birikti cebimde. Dolan ceplerimi boşaltmaya mı çalışsam yoksa beni yaşlandıran duyguları unutmaya mı çalışsam bilemiyorum. Bildiğim tek şey, ömrüm bitiyor, artık nefes alamıyorum.

Belki de konuşuyordur gözlerin. Ama ben gözce bilmiyorum. Sessizce biliyorum. Usulca biliyorum. Masumca biliyorum.

Bir hayaldin öncesinde, adın konmuş aşk sozleralemi.com dilinde. Ben senin sadece imkânsızındım. Kelimeler tükendi de, sen bitmedin bak içimde.

Yüzüme okunmuş bir dua gibisin sevgilim. Çok şükür bugün de aşığım sana..

sevgiliye duygusal sözler

Bu ayrılık akşamında, gözyaşıma boğuldu dünya, sorma bana sensizliği, sorma bana gücün yoksa gelen aynı giden aynı, bırak beni yalnızlığıma.

Birini gerçekten sevmek, inanılmaz bir duygudur. Ben seni, inanılmazlıklarım ile seviyorum. Senin yaptığın hatalar, bana karşı davranışların, yanımdan gelip geçiyor. Ama asıl kalan hep sen oluyorsun. Ne yaparsan yap sevgilim, sana olan sevgimden zerre eksilme olmayacak.

Şimdi ben mutluluğa müebbet yesem, kesin yarın af çıkar.

Sen elimden tutunca, deniz basardı içimi. Sen elimden  tutunca, yüreğim yeşil yosunlara takılıp günlerce dip akıntılarının peşi sıra gitmek isterdim.

Sırf o mutIu oIsun diye her gece dua etmekmiş. Sevmek hayatı 2 kişiIik düşünmekmiş. UmutIarının karanIıkIarda yok oIuşunu orjinaIsozIer.com sessizce kabuIIenmekmiş ve biImekmiş artık onsuz hiçbir şeyin eskisi gibi oImayacağını

Sonraları anlarsın seni ne kadar sevdiğimi. Geç olur, güç olur ve için acır. En önemlisi de ben senden çoktan gitmiş olurum.

DuyguIarımın En Yoğun OIduğu ZamanIarda geIiyor AnıIarımız AkIıma Seviyorum Seni prensesim..

Ey alfabemin en güzel harfi yâr!. Gönlüm seni gözümden, gözüm seni gönlümden istiyor.

Size hatırlanması gereken çok şey veren birini unutmak çok zordur.

Kalbi yorgun olanın dili keskin olurmuş ya kalbi yorgunun yanında olmayacaksın ya da yanında olduğunun kalbini yormayacaksın.

Sorgulanmayan hayat yaşamaya deǧmez. Düşmanınızın neden korktuğunu anlamak için, sizi ne ile korkuttuğuna bakın.

Ne olur, mahşere bıraktığın o son duanda bana da yer ver.

Kayboluyor duygularım bir bir… Emeklemeye başlayan bir çocuk edasıyla, bir bir tecrübe edindiğim duygularım, siyah bir toz bulutunun içine düştü şimdi. Ellerimle bulutları dağıtmaya uğraşıyorum ama bir faydası olmuyor. Duygularımın da, duygusuzluğumun da katili oluyorsun sen.

Yum gözünü aç elini. Yüreğim senindir. İster cam kenarına koy, güneş alsın. İster can kenarına koy, hep sende kalsın.

Ne ölmek nefessiz kalmaktır ne de yaşamak nefes almaktır. Yaşamak; sevilmeyi hak eden birine yaşamını harcamaktır.

Yum gözünü aç elini. Yüreğim senindir. İster cam kenarına koy, güneş alsın. İster can kenarına koy, hep sende kalsın..

Ne ölmek nefessiz kalmaktır ne de yaşamak nefes almaktır. Yaşamak; sevilmeyi hak eden birine yaşamını harcamaktır.

duygusal sözler 2019

Beni aşkı hiçbir zaman aramadım ki, sen karşıma çıkınca ben sana âşık oldum. Senin düşüncelerine, duygularına, bana olan tavırlarına âşık oldum. İlk görüşte, birbirimizi anlamamıza âşık oldum.

Acılarıma sabır ve zaman sürdüm şimdi geçmelerini bekliyorum. İmkânsızı beklemek gibi…

İsmin dudağımda oldu bir hece, bakışın sitemli aşksız  bilmece, uykusuz kaldığım kaçıncı  gece, sokak  lambaları şahidim olsun!

AsIında benim gözIerim kahverengi güneşe bakınca eIa sana bakınca çok fena oIuyor…

Seni seviyorum haberin yok. Mevsimlerin, yılların, yolların haberi var ama senin yok.

Bir Kuşun Kanat Çırpması Gibi Seni Sevmek hayata Meydan okumak demek Benim için..

Daha birçok güzel sözler içeriklerini görmek için tıklayın.

Hoşunuza giden sözleri aşağıya yorum olarak bırakabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için kıymetlidir 😊

DEVAMI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu