Güzel SözlerSözler

Davetiye Sözleri

Hayatınızda bir kez başınıza gelebilecek olan nadir şeylerden birisi de hayatınızı sevdiğiniz insan ile birleştirmektir. Evlilik kararı verilmesinin ardından davetiye sözleri aratılmaya başlanır. Sizde en güzel davetiye sözleri bizim düğünümüzün davetiyesinde olsun diyorsanız en doğru yerdesiniz. Bugün, hayatını birleştirmek isteyen çiftler için en farklı davetiye sözlerini bir araya getirdik. Bu mesut günde sevdiklerinizi en güzel şekilde düğününüze davet etmek istiyorsanız aşağıdaki romantik davetiye sözlerinden bir tanesini seçebilirsiniz.

Sevdiğiniz kişilere, dostlarınıza, akrabalarınıza tüm yakınlarınıza tüm içtenliğiniz ile tütsülenmiş davetiye sözlerinin olduğu zarflarınızı hazırlamak için zaman kaybetmeyin. Hemen aşağıdaki duyulmamış davetiye sözlerinden en hoşunuza gideni seçin. Bizde sizin bu birlikteliğinizde çorbaya küçükte olsa bir tuz serpmiş olalım.

Duyulmamış Davetiye Sözleri

Çok yakında evleniyoruz. Düğünümüzün evliliğimizden daha iyi olacağını garanti ediyoruz. Güzel müzik, bedava yemek ve sürpriz aktivitelerimiz var. Çocuklarınızı yanınızda getirmeyin. Hala vakit varken uzak durmaya çalışıyoruz.

davetiye sözleri sünnet

Birbirleri için çarpan 2 kalpte sımsıcak bir sevgi.
Kendi ayakları üzerinde durmaya karar veren 2 genç insan.
Yavrularının kendi kanatları ile uçmasından mutluluk duyan 2 aile.
Böyle bir mutluluk tablosuna dahil olmasını istediğimiz dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Bu mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nikah (Düğün) törenimizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.

Evet; Evet bu kelimeyi binlerce kez söyledik
En özelini de sizlerle paylaşmak istedik.

 Dünyanın en anlamlı Evet’ini dinlemeye hazır mısınız?

Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi

Umut ve dileği ile ortak yaşama adım attığımız

Bu günde sizlerle birlikte olmaktan

Mutluluk duyacağız.

Çok yakında evleniyoruz. Düğünümüzün evliliğimizden daha iyi olacağını garanti ediyoruz. Güzel müzik, bedava yemek ve sürpriz aktivitelerimiz var. Çocuklarınızı yanınızda getirmeyin. Hala vakit varken uzak durmaya çalışıyoruz.

Beyaz bir sayfaya sevgi sözcükleri yazmak gibidir şahitler huzurunda atılan imzalar… İlk atılan adımlar gibidir açılan kapıdan dışarı çıkmak ve ilk kahkahayı anımsatır çekilen fotoğraflar… Anı defterimizde fotoğraflar arasında dolaşırken sizin orada olduğunuz anımsamak ve gülümsemek istiyoruz. Nikah törenimizde sizleri de görmeyi çok isteriz

Bir ömür sürmesini istediğimiz bu mutluluğumuzun başlangıcında siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten onur duyarız.

Bir ömür sürmesini istediğimiz bu mutluluğumuzun başlangıcında siz değerli konuklarımı da aramızda görmekten onur duyarız…

Her yağmur bir gök bulur kendine, Her yeşil bir dal, Her deniz martı, Her doğacak güneş, Bir kuytu bulur kendine.
Ben senden başka sen bulamam.
Düğün Törenimizde bizimle beraber olmanızdan onur duyarız.

Özel Günler Birlikte Güzel”
Düğünümüze davetlisiniz…

Akıp giden hayatın içinde kendimize dair yeni bir sayfa açarken düğün törenimizde siz dostlarımızı yanımızda görmek bize mutluluk verecektir.

Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umudu ve dileği ile ortak yaşamımıza adım atacağımız bu gecede bizimle olmanızı diliyoruz.

 

Sevdik seviyoruz

 Allah’tan mutluluk diliyoruz

 Bu mutlu günümüze

 Tüm dostlarımızı bekliyoruz

Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nikah/Düğün törenimizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.

Duvağımda beyaz güller, girmesin araya eller.
Allah (c.c) yazmış bizi bize, duyuruyoruz şimdi size,
ömür boyu beraberiz, sevgi dolu kalplerimiz,
düğünümüze sizleri de bekleriz.

“Papatyalar kadar güzel, leylaklar gibi mükemmel sevgimizin ve yeni hayatımızın aşk dolu gününü birlikte kutlamak ümidiyle…”

Mutlu bir hayatın, yaşamın, yuvanın ilk adımını siz değerli dostlarımızla birlikte atmak istiyoruz. Nişan törenimize teşrifleriniz bizi mutlu edecektir.

davetiye sözleri 2020

Denizler durulmaz, dalgalanmadan Umutlar yeşermez sevgi olmadan Mutluluk yaşanmaz dostlar olmadan Dostlarımızı bekleriz, Mutluluk yuvamızı kurmadan

Bugün dedik yarın dedik hep erteledik baktık ömür geçiyor yeter dedik sonunda bizde evlenmeye karar verdik.

Kısa süre sonra evleniyoruz. Düğünümüzün de evliliğimizden daha iyi olacağını garanti ediyoruz. Size muhteşem aktivitelerimizi de söylemek isteriz. Hala vakit varken mutlaka gelmelisiniz.

Yaşamı güzellikleriyle, Zorluklarıyla, gözyaşlarıyla, Hüzün ve mutluluklarıyla, Her anında paylaşmaya…EVET

Gereği düşünüldü. Birbirine karşı en güzel suç olan mutluluk suçunu işlemiş olduklarından Medeni Kanunun 6754 Maddesine göre, evlilik cezasına çarptırılmalarına karar verilmiştir.

Mutlu beraberliğimizin başlangıcında sizlerle birlikte olmaktan kıvanç duyacağız.

Allah’ın emridir yaşantı böyle Mesut olmamıza sen dua eyle Gelip düğünümüze sen şeref eyle Gelmeyen dostlara sen selam söyle Bekliyoruz sizleri, unutmayın bizleri…

Kuruyan toprakların yağmuru beklediği gibi, karanlık gecelerin sabahı beklediği gibi, sevenin söz verince bir ömür beklediği gibi, bu iki genç sizleri nişanlarına bekler.

“İlkbahardaki bir bahçe gibi, hayat harika şeylerle dolu. Gözlerimizin buluştuğu ilk gün ki gibi, kalplerimiz aşk ile dolu. Siz önemli dostlarımızın değeri sevgimiz gibi, düğünümüzde birlikte olalım, eğlenelim dolu dolu.”

El ele tutuşurken saadet yolculuğuna,
Veda ediyoruz bekarlığın sultanlığına…
Eğer uğurlamak isterseniz bizi,
Düğünümüze bekleriz sizi…

Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umut ve dileği ile ortak yaşama adım attığımız bu günde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız. Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umut ve dileği ile ortak yaşama adım attığımız bu günde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

Romantik Davetiye Sözleri

Gördü gözlerimiz Sevdi kalplerimiz

Hayatın baharında birleşti ellerimiz

Bu mutlu günümüze sizleri de bekleriz

Bu tatlı heyecanımızın bir ömür sürmesi dileği ve umuduyla ortak bir hayata adım attığımız bu özel günde siz dostlarımızın da yanımızda olmasını temenni ederiz.

 

Beraberliğe adım attığımız bu özel günümüzde, mutluluğumuzu sizinle paylaşmak bizi onurlandıracaktır.

Bir akşam huzurusun sen ve bir gece yürüyüşü…
Bir bahar uykusu, sen bende bir eylül meselesi.
Adın Aşk!
Mutluluğumuzu paylaşmaya davetlisiniz.

Beraberliklerini sürekli kılmak
ve sevgilerini sonsuzluğa taşımak için
mutluluklarını sizinle paylaşmak istiyorlar.

Bu tatlı heyecanımızın bir ömür sürmesi dileği ve umuduyla ortak bir hayata adım attığımız bu özel günde siz dostlarımızın da yanımızda olmasını temenni ederiz.

 

Bu mutlu günümüzü bizimle paylaşmanızdan sevinç duyacağız.

Düşüncemiz evlenip yuva kurmak. Dileğimiz ömür boyu mesut olmak. Niyetimiz ebedi beraber kalmak. Arzumuz bu mutlu günümüzde tüm dostlarımızı aramızda görmek.

Bu mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Gördüm diyebilseydim, eğer gördüğümü,

Hiç kimse inanmazdı, hayal derlerdi.

Bilseydiler, sende neler gördüğümü,

Yıllarca hayal görmeyi isterlerdi.

Gördüğümüz hayal değil, gerçek

Biz bu gerçeği beraber yaşamak,

Sonsuz kılmak istiyoruz.Ve bu en güzel günümüzde

Sizleri de aramızda görmeyi diliyoruz.

davetiye sözleri dini

Hazırlıkları uzun süren filmimiz sonunda tamamlandı. Birlikte izlemeye ne dersiniz?

Her yağmur bir gök bulur kendine, Her yeşil bir dal, Her deniz martı, Her doğacak güneş, Bir kuytu bulur kendine.
Ben senden başka sen bulamam.
Düğün Törenimizde bizimle beraber olmanızdan onur duyarız.

Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umut ve dileği ile ortak yaşama adım attığımız bu günde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

Ömür boyu mutluluğa imzalarımızı atarken, sizlerin de yanımızda olmasından büyük mutluluk duyacağız.

Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umudu ve dileğiyle ortak yaşantımıza adım attığımız bu günde bizimle olmanızı dileriz.

Ey Yâr…!
Duâ Gibisin Gönlümde.
Bilirim, “Besmelesiz” Seversem Eğer Seni,
Kabul Olmazsın.
O Zaman Şahit Ol Dediğime;
Seni İki Cihânda da Sevmeye
“Bismillahirrahmanirrahim”

Biz el ele tutuşarak aynı hayata adım atmaya karar verdik. Biz kalplerimizi birleştirerek iki canı bir yapmaya karar verdik. Birlikte bir yaşamın kapısını araladığımız, aynı mutluluklara sevineceğimiz, aynı hüzünlere üzüleceğimiz, aynı ekmeği aynı sofrada paylaşacağımız hayatımızın en anlamlı gününde siz değerli sevdiklerimizi yanımızda görmekten mutluluk duyacağız.

Gördük,beğendik,gönül verdik birbirimize, Söz verdik ömür boyu beraberliğimize. İşte o an geldi,biz evleniyoruz. Hayat limanından kalkan vapura biniyoruz. Ömür boyu sürecek bu yolculuğa çıkarken, Bizi uğurlamanızı istiyoruz. Biz çok mutluyuz. Yerimizi bizim gibi sevenlere bırakıyoruz.

Hayatımızın en anlamlı gününde siz sevgili dostlarımızla birlikte olmaktan onur duyacağız.

Karanlığı arkalarında bırakıp, gözlerindeki sevda güneşinin peşinden yürüdükleri bu günde, sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.

Beraberliklerini sürekli kılmak
ve sevgilerini sonsuzluğa taşımak için
mutluluklarını sizinle paylaşmak istiyorlar

Ömür boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin bu ilk gününü sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Ömür boyu mutluluğa imzalarımızı atarken

Sizlerin yanımızda olmanızdan

Büyük mutluluk duyacağız.

Leyla ile Mecnunu görmemiş, Kerem ile Aslı’yı duymamış, Ferhat ile Şirin’i bilmiyor olabilirsiniz. Titanik’i de seyretmediyseniz, bu fırsatı kaçırmayın. Aşkların en büyüğüne şahit olmak için düğünümüze katılın.

Sevdik birbirimizi, evlendirin dedik bizi… Kırmadılar sözümüzü, yapıyorlar düğünümüzü. Bu mutlu günümüzde yanımızda görmek isteriz hepinizi…

Ömür boyu sürecek mutlu beraberliğimizin başlangıcında sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.

Rüya gibi olmasını dilediğimiz düğün törenimiz de sizleri güzel dileklerinizle bu özel günümüz de olmanızdan mutluluk duyacağız…

Yaşama dair ne varsa her anında birlikte olmaya karar verdik.
Bu tekrarı olmayan günde bizimle beraber olmanız
bize ayrı bir mutluluk verecektir.

Endama değil ruha düşerse, baharat misali serpilirse,
Sağlam da perçinlenirse eğer, işte o vakit gönül düştüğü yerde güzel…
xxxx ve xxxx ailelerinin bu mutlu gününde sizleri de aramızda görmekten onur duyar, şeref vermenizi içtenlikle dileriz…

Birlikteliğimizi evliliğe götüren yolda mutluluğumuzu sizinle paylaşmayı diliyoruz.

davetiye sözleri nisan

Allah ile bağladık özümüzü, Peygambere verdik sözümüzü, Mevlam ak eylesin yüzümüzü, Buyrun dostlar gelin beraber yapalım düğünümüzü

 

Seviyoruz dedik ayrı kalmayalım

Kuşlar gibi mutlu bir yuva kuralım

Tüm dostlarımızı düğünümüze çağıralım

Geleni başımızın üstünde

Gelmeyeni gönlümüzde tutalım

Klasik Davetiye Sözleri

Karanlığı arkalarında bırakıp, gözlerindeki sevda güneşinin peşinden yürüdükleri bu günde, sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.

Gönülden birbirimizi seviyoruz.
Kalbimiz bir buna inanıyoruz.
Bekârlığa veda edip, işte bugün evleniyoruz.
Düğünümüze sizleri de bekliyoruz.

“Aşk havuzunu doldurduk sevdamızla, geleceğimizi hazırlıyoruz emin adımlarla. Bu mutlu dünyamızda, ilk adımı sizlerle paylaşmak istiyoruz büyük bir mutlulukla.”

Akıp giden hayatın içinde kendimize dair yeni bir sayfa açarken, nişan törenimizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Diyorlar ki! Bir hayat tarzı seçtik, hiç batmayacak Bir ömür bulduk koklayınca, solmayacak Buna yemin ettik, hep böyle kalacak Bir yuva kuruyoruz, hiç yıkılmayacak Sizler de katılırsanız; Mutluluğumuz bir kat daha artacak.

Başrollerde GELİN ve DAMAT, aşk, sevgi ve mutluluk hepsi bu düğünde, gala gecesinde görüşmek dileğiyle YAPIMCILAR ANNE/BABA.

Birbirine aşık ve evlenmeye karar veren iki gencin, komik evlenme hikayesine siz de katılabilirsiniz. Sakın kaçırmayın.

“Sevgiyle dolu birlikteliğimizi sonsuzluğa taşıdığımız bu günde;
sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.”

Sevgi kuşağını atlatıp, göğe doğru ilerliyoruz. Bulutların arasında, siz değerli dostlarımıza haber saldık. Güzel bir Eylül akşamında evlenme kararı aldık. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Düğün törenimize. Can cana. Yan yana. Baş başa. Hepiniz davetlisiniz, Bu mutlu anımıza. Sevdik birbirimizi. Birleştirdik ellerimizi. Duyanlar duymayanlara haber etsin. Göstereceğiz mutlu günümüzde, Bitmeyecek sevgimizi.

Allah (c.c.)’in emrini Sevgili Peygamberimiz (s.a.v.)’in sünnetini yerine getirmek, İslam toplumunun temelini oluşturan, aileyi teşekkül ettirmek için ilk adımı atmış bulunuyorlar. Bu hayırlı günde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Masallar gerçeğe, gerçekler masala dönüşürken, mutluluğumuzu sizinle paylaşmak istiyoruz.

“Kuruyan topraklar yağmuru bekler, karanlık geceler sabahı bekler, seven söz verince bir ömür bekler, bu iki genç sizleri düğününe bekler.”

Bir akşam huzurusun sen ve bir gece yürüyüşü…
Bir bahar uykusu, sen bende bir eylül meselesi.
Adın: Aşk! Mutluluğumuzu paylaşmaya davetlisiniz.

 

Ömür boyu mutluluğa imzalarımızı atarken sizlerin yanımızda olmanızdan büyük mutluluk duyacağız

Gidiyoruz mutlu bir geleceğe

 Gün değil – Ay değil – Yıl değil

 Bir ömür  boyu beraberliğe

 Tutuştuk el ele

 Sesleniyoruz bekar gençlere

 En mutlu şey evlilik diye

 Bekliyoruz sizleri de Düğün (Nişan) merasimine

İyi günümüzde mutlulukları, kötü günümüzde üzüntüleri bir ömür boyu paylaşmaya söz veriyoruz. Sizleri de bu anlamlı günümüzde yanımızda olmaya davet ediyoruz.

Seviyoruz dedik ayrı kalmayalım Kuşlar gibi mutlu bir yuva kuralım Tüm dostlarımızı düğünümüze çağıralım Geleni başımızın üstünde Gelmeyeni gönlümüzde tutalım.

Biz ki; her Eylül bir yaş daha genç, her sonbahar biraz daha aşığız…
Yaşamımızın en mutlu gününde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Denizler durulmaz dalgalanmadan
Umutlar yeşermez Sevgi olmadan
Yalnızlıklar yok olmaz Yuva kurmadan
Mutlu anlar yaşanmaz Dostlar olmadan.

düğün davetiye sözleri

Sizlerin önünde bir ömre söz vermeye geldik yerimizi tüm sevenlere bırakıyoruz. Bu anlarımıza şahit olmanızı ve aramızda olmanızı temenni ediyoruz…

Düşlerimizi ve hayallerimizi birleştirdiğimiz bu günde sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.

Sevgi çemberi yakalanmaz dense de sevgililer kavuşmaz denilse bile. Biz sevdik kavuştuk birbirimize. Darısı tüm sevenlerin başına. Bizi sevenler buyursun düğünümüze.

Dava aşkımız, davacı kalbimiz. Yargıç sözlerimiz, şahit gözlerimiz. Yuva kurmak dileğimiz, mesut olmak emelimiz. Sizleri de aramızda görmek en büyük isteğimiz.

Gördü gözlerimiz

Sevdi kalplerimiz

Hayatın baharında

Birleşti ellerimiz

Düğünümüz var bizim

Hepinizi bekleriz

Mutluluk paylaşmaksa eğer, hayatı onla paylaşmak her şeye değer. Siz de bu mutluluğa şahitlik etmeye ne dersiniz?

Yaşama dair ne varsa her anında birlikte olmaya karar verdik.
Bu tekrarı olmayan günde bizimle beraber olmanız
bize ayrı bir mutluluk verecektir.

Karanlığı arkalarında bırakıp, gözlerindeki sevda güneşinin peşinden yürüdükleri bu günde, sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.

TV kumandasından, futbol topundan, pazar gazetesinden çok daha fazla karımı seveceğime; alışveriş mağazalarından, moda dergilerinden, en güncel dedikodulardan daha fazla kocamı seveceğime söz veriyorum! Sözümüze şahit olmaya sizi de bekliyoruz.

İnsan sevdimi kalbini kanatırcasına sevmeli, gök mavi bir emekle alkışlanmalı bunu. Denizler kadar ıslak bir utangaçlıkla koşmalı dalgalarına insan Sevdimi !!! Kalbine sığmayan bir aşkla sevmeli en çocuk yerinden başlamalı yani. Pişkin ekmek kokusu gelmeli sonra. İnsan Sevdimi !!! Diğer aşklar kendini fesh etmeli.

Biz;
Hayatın zorluklarına karşı beraber göğüs germeye,
İyi günde de kötü günde de ellerimizi sımsıkı kenetlemeye,
Aynı lokmayı bölüşmeye aynı bardaktan su içmeye,
Karar verdik.

İşte hayatımın en anlamlı paylaşımını yapıyorum. Bu etkinliği açarak sizleri düğünümüze davet ediyorum. Yaşam boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin bu ilk gününde biz “Evet” derken sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

DEVAMI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu