Güzel SözlerSözler

Çıkma Teklifi Sözleri

Çıkma teklifi etme sözlerinden önce aşkı anlamak gerek. Aşk belki de insanın hayatında yaşadığı en güzel şeylerden bir tanesidir. Aşık olunduğunda içerisine girilen o ruh hali gerçekten yaşanması en zor ancak keyifli dönemlerden bir tanesidir. Lakin ülke olarak kronik sıkıntılarımızdan bir tanesi aşkımız kolay kolay karşı tarafa belli edemememizdir. Belki güvensizlikten belki de özgüvensizlikten kaynaklanan bu sorunu tamamen ortadan kaldırmak için sevdiğiniz kişiye söyleyebileceğiniz en anlamlı çıkma teklifi sözlerini bir araya getirdik.

Çıkma teklifi etme sözleri ne kadar anlamlı ne kadar dokunaklı olursa karşı tarafta daha iz bırakan bir imaj çizebilirsiniz. Çok uzun çıkma teklifi sözleri etmenize de gerek yok kısa ve karşı tarafı etkileyecek güzel kelimeler ile sevginizi ve aşkınızı en doğru şekilde anlatabilirsiniz. Şimdiden başarılar.

Çıkma Teklifi Sözleri

Seni ilk gördüğüm günden beri seviyorum, sana olan sevgim her gün büyüdü, ben artık bu sevgiyi içimde büyütmek değil dışarıya çıkarmak istiyorum. Bana bir şans verir misin?

Kalbimin kapısını aralamayı başarabilen bir kadına en güzel hediye kalbim olacaktır. İzin ver kalbim bundan böyle sadece benim yaşamam için değil, senin yaşaman için de atsın.

Ey peri kızı. Ey dünyalar güzeli. Ben bende değilim, seni gördüm göreli. Hayatımın kalanında bana eşlik eder misin?

İnsan birini bulunca değil, birbirini bulunca tamamlanırmış. Beni kendinle tamamlar mısın? 

Dünyaya bir daha gelmem ama bir daha gelecek olsam seni tanımakta bu kadar gecikmem. Sensiz geçen günlerin hatta yılların telafisi için benimle birlikte ömürlük bir yol yürür müsün?

Kalbimin kapısından içeri bakmayı başarabilen ilk kişi olarak, sana verebileceğim en güzel hediyem sıcak bir şefkat ile kalbim olabilir ancak. Bundan sonra eğer iznin olursa, kalbimin kapılarını seninle sonsuza kadar mühürlemek isterim.

Kader kimi zaman güldürdü, kimi zaman ağlattı. Ama hiç bir zaman beni bu kadar mutlu etmedi. Seni görünce kaderimin değiştiğine inandım. Kaderin bana bu hayattaki armağanı olduğunu anladım. Şimdi soruyorum sana değişen kaderimin tekrar yazılmasına izin verir misin, benimle aynı kaderi yaşamak ister misin?

Pardon seni rahatsız etmek istememiştim sadece dudağından öpmek istedim tamam belki pek ince teklif edemedim ama ben o bildiğin romantiklerden değilim sen yine de karar ver şöyle istiyorsun bence.

Canıma can, yoluma yoldaş, kalbime huzur, hayatıma neşe katanım olur musun?

Ömrüme ömür katmaya, hayatıma ortak olmaya, benimle geleceğe bir adım atmaya var mısın?

Aşk bizim tek gerçek kaderimizdir. Yaşamımızın anlamını tek başımıza bulamayız. Bunu ancak birbirimizde bulabiliriz.

Seni ilk gördüğüm günden beri seviyorum, sana olan sevgim her gün büyüdü, ben artık bu sevgiyi içimde büyütmek değil dışarıya çıkarmak istiyorum Bana bir şans verir misin?

aşk sözleri

Günlerce düşündüm, bır türlü açılma fırsatı bulamadım sana, demekki kısmet buguneymiş, ilk ve son aşkım olmaya ne dersin?

HasretIe açan bir güI gibi bir insanın özIemIeri oImaIı, özIemIe açan güI gibi bir insanın bir tanesi oImaIı, benim bir tanem oIur musun?

Hep beni sana getirecek yollar, bana açılacak senle kapılar, senin kokunla dolu odalar, seni bende uyutacak yataklar istiyorum. Her şeyden çokta senle anlam bulan sıcacık bir yuva istiyorum.

Geçmek istediğim ne kadar yol, gitmek istediğim ne kadar şehir varsa hepsinde sen yanımda ol istiyorum. Sensiz bir hayat geçirmek istemiyorum. Benimle sonsuz bir mutluluğa var mısın?

Son kez gözlerimi açabilme anına kadar yanımda seni hissetmek istiyorum. Eğer şimdi evet dersen kalbimi sana vermek istiyorum.

İçimde tatlı bir esinti ve dilimde derin bir şarkı gibisin; böylece bütün benliğimi aldın, masalların ortasına daldım; ben de kalbinin kapısını çaldım; aşka kapıyı açacak mısın? Beni kalbine alacak mısın?

Sen benim hayatıma yağmurdan sonra çıkan gökkuşağı gibi girdin, hayatımı renklendirdin, gökkuşağım olarak kalmaya evet der misin?

Evet desen sevginle dolarım seni kalbimin en güzel yerine koyarım buram, buram aşkın ile kokarım gel seninle mutluluğa varalım. Benimle çıkarcısın.

Hasretle açan bir gül gibi bir insanın özlemleri olmalı, özlemle açan gül gibi bir insanın bir tanesi olmalı, benim bir tanem olur musun?

Ömrümün ilk çeyreği seni aramakla geçti. Bundan sonrası da seninle geçsin. Sevinç ve mutluluk ikimiz imzalı ve sonsuza dek üretilsin. Böyle bir birlikteliğe ne dersin?

Senin için değil yaşamak, ölüme bile gözüm kapalı giderim sevgilim. Şimdi teklifimi kabul edersen de seninle bir ömür boyu yaşayabilirim.

Süslü cümleleri sevmem işte. Bilirsin beni. Evimizde çayı sen demle ben sana getireyim. Olmaz mı?

Kendi çapımda işlem hacmi yaratarak mobilyacının, emlakçının, kuyumcunun, fotoğrafçının, gelinlikçinin ekonomik çarkın içinde varlığını devam ettirmesine yardımcı olmama ortak olur musun?

Son günüm, sözüm son mutIuIuk seninIe oIacak, son gözyaşım, son nefesim, seninIe son buIacak, iIk nikahım gibi sonu da seninIe oIacak, bu böyIe biIinsin.

Gözlerine baktığımda heyecanlanıyorum, güzelliğin gözlerimi kamaştırıyor, seninle aynı havayı solumak bile beni mutlu ediyor. Hayatıma girersen dünyanın en mutlu insanı olurum.

Kalbimin kapısını aralamayı başarabilen bir kadına en güzel hediye kalbim olacaktır İzin ver kalbim bundan böyle sadece benim yaşamam için değil, senin yaşaman için de atsın.

Sen çevremde olmayınca gözlerim hep seni arıyor. Seni bulamadığım zaman kalbim ağrıyor. Sen benim mutluluk sebebimsin. Tek isteğim yaşamımız boyunca bir arada olmak. Seni seviyorum.

çıkma teklifi sözleri romantik

Sen benim hayatıma yağmurdan sonra çıkan gökkuşağı gibi girdin, hayatımı renklendirdin, gökkuşağım olarak kalmaya evet der misin?

Sen benim hayatıma yağmurdan sonra çıkan gökkuşağı gibi girdin, hayatımı renklendirdin, gökkuşağım olarak kalmaya evet der misin?

Köprü yaptırıyorum gözlerinden gözlerine yardım eder misin, nakil yaptırıyorum kalbinden kalbine beni dinler misin, seni gördüm çok beğendim benimle gezer misin, sana arkadaşlık teklif ediyorum kabul eder misin?

Şimdi sana söyleyeceklerimi şiirler yazarak söylemek isterdim. Ama kelimelere seni sığdıramadım. Sana haykırmak isterdim ama sesim o kadar gür değil. Bunun için yaşatmak istiyorum, sana aşkımı yaşayarak anlatmak istiyorum. Aşkımı tanımak, beni tanımak ve anlamak ister misin?

Ellerin elime değebilse, bir ömür göz ucumla bakabileceğim mesafede olabilsen, bütün bu dünyada ki güzellikleri bana vermiş olursun. Gözlerime bak ve sana olan içten sevgimi gör lütfen çünkü senden önce bu hiç olmamıştı bende. Ve şu an bana evet cevabını verirsen ömrümün sonuna kadar kalbim sana ait olarak yaşayacağım.

Hayatımdan seni çıkarmayı düşündüğümde hayatımın anlamı bozuluyor. Biz seninle hiç ayrı yazılmayalım olur mu?

Gülüşünle baharı getirdin ömrüme. Bir yüz çevirişinle kışa çevirme. Tut ellerimi beraber yaşayalım mevsimleri. 

Eğer iznin olursa hayatına girmek istiyorum, hayatın hayatım olsun diye. Eğer iznin olursa haykırmak istiyorum kainat böyle bir aşkı kıskansın diye.

Ellerini koysan ellerime bir ömür gözüm kapalı yaşayabilirim. Sırtını dayasan sırtıma bir ömür seni koruyabilirim. Baksan gözlerimin içine, gözümü kırpmadan uçurumlara atlayabilirim. Şimdi “Evet”  dersen bana kalbimi sonsuza dek sana mühürleyebilirim.

Sana baktığımda gözlerimin içi parlıyor, ellerim terliyor, kalbim hızla atıyor ve sen dışında her yer flulaşıyor. Sen ve beni biz yapalım mı?

En derinlerde yaşamak aşkı, ardından atlamak kör kuyulara gözü kapalı. Sonra birden çıkmak göğe ve devrilmek bütün duygu yoğunluklarına boylu boyuna. Geçmiş bir bilge demiş; önce aşık ol, sonra seni öldürmesine izin ver diye. Ben beni öldürecek aşkın da, beni öldürecek olanında bizzat sen olmasını diliyorum bugün. İzin ver sana hasret olacağıma, aşkına tutsak olayım.

Sen çiçeklerin en güzeli, sen dünya güzeli, sen cennetten düşen bir parça, sen etrafa neşe saçan. Hayatıma güzellik katar mısın?

Yokluğunun iki yakasını bir araya getirip, varlığını ilikler misin ömrüme?

İyi günde, kötü günde, mutlulukta, üzüntüde beni sevgisi ve merhameti ile sımsıkı saracak kişi olur musun?

çıkma teklifi sözleri 2020

Beni henüz çok iyi tanımıyor olabilirsin. Biliyorum, ama ben seni fazlasıyla iyi tanıyorum. Öyle ki seni izleyerek bir aşk romanı bile yazabilirim. Doğanın güzelliklerine bakıp senin resmini çizebilirim. O halde benimle birlikte olmaya ve hayatımızın sonuna kadar renkli yaşamaya var mısın?

Yeni doğan günü, geceyi aydınlatan yıldızları, yağmuru, güneşi, hayatta sevdiğim her şeyi sen yanımdayken iki kat daha fazla seviyorum. Ben seninle tamamlanıyor, seninle son buluyorum. Ömrümüz boyunca bu güzel bütünü devam ettirmek için benimle evlenir misin

Seninle geçirdiğim her an benim için bir ömre bedel. Bu anlar hiç bitmesin bir ömür boyu sürsün istiyorum. İyi günde, kötü günde, son nefesimizde bile el ele olmak için benimle evlenir misin?

Gitmek istediğin neresi varsa, görmek istediğin ne kadar manzara varsa hepsinde yanında olacağıma söz versem benimle gider miydin?

Gayem zatıaIinizi taciz etmek değiI efkar-i umumiyede muhabbet kurmaktır cevabı müspetiniz kaIbi hayaIimi tamiri tayan edeceğinden dest-i muhabbetinize taIibim.

Seni çok seviyorum. Seninle olmak istiyorum. Birlikte gülelim, birlikte ağlayalım, bütün sevincimizi ve mutluluğumuzu birlikte yaşayalım. Sen olmadığın zaman, benim için dünyada güzel bir yer kalmıyor. Ama eğer sen yanımdaysan her şey çok güzel görünüyor. Tek istediğim hep senin yanında olmak.

Dünyaya bir daha gelmem ama bir daha gelecek olsam seni tanımakta bu kadar gecikmem

Sen çiçeklerin en güzeli, sen dünya güzeli, sen cennetten düşen bir parça, sen etrfa neşe saçan. Hayatıma güzellik katar mısın?

Ya tekIifimi kabuI edersin ya da peşinde koşarken yırtığım ayakkabıIarın paraIarını ödersin.

Kalbin birini görünce atmıyorsa ve sadece beni görünce atıyorsa benimde kalp atışlarımı dinlemek istersen benim olur musun?

Gözümün önünde senin değerini bilmeyecek ellerin kadını olma. Kırarlar seni dayanamam bu acıya, beni seç benim cennetim ol.

Ben sana sadece aşık olmadım bir tanem, aynı zamanda sadece senin oldum. Senin elinden ölüm bile şerbet gelir bana ve izin ver senin hasretinle yaşamama.

Aşkıma ‘Evet!’ dersen baştan ayağa sen olurum; seni ruhumun en seçkin yerine yerleştiririm; böylece dünyam sen çiçekle güzellenir ve sen kokar; öyleyse ver elini, bize mevsim artık hep bahar.

Kocaman zeytin gözleri, yanağında gamzesi, minicik sevgi dolu elleri, bir kızımız olsaydı keşke deseydim aynı annesi!

sevgiliye güzel sözler

Kalbime bir gün değil, bir ömür heyecan ol istiyorum. Seni ilk gördüğüm günden beri, delicesine seviyorum. Ellerin ellerimde, gözlerin gözlerimde olsun. Hayatıma mutluluk katan, sevgi kaynağım olur musun?

Kalbimin orta yerine yanaşan bir sandala yüz çevirmek istedim ilk başta. Sonra bu sandal gönül limanıma o kadar yakıştı ki, hergün sularımda dinlenişini izledim ve vazgeçemedim. Kalbimin limanına inen sandal; ben aşkı senin dalgalarımla boğuşuşunda hissettim. Sen gidersen limanım boş, dalgalarım hırçın olacak. Bir ömür dinlensen bu limanda, ben de dalgalarımla sallasam seni olmaz mı?

İlk sözüm sen oldun, çünkü tek aşkımdın; son sözüm de sen olacaksın, çünkü senden sonra başka bir şey mümkün değildi bende. Öyleyse koşa koşa gel bana. Ömrümü açtım sana.

Senin gibi bir güzelin gözlerine bakarak konuşmanın ne demek olduğunu bilmezsin. Benden öte seninle olmanın ne olduğunu da göremezsin. Kalbimde yaşattığım seni senden istiyor, bir ömür boyu aşkımı görmeni diliyorum.

Meleğim ol istemem uçar gidersin, çiçeğim olmanı istemem, solar gidersin. Sevgilim olmanı isterim, benden asla vazgeçemezsin.

Köprü yaptırıyorum gözlerimden gözlerine yardım eder misin? Nakil yaptırıyorum kalbimden kalbine beni dinler misin? Seni gördüm çok beğendim benimle çıkar mısın?  Sana arkadaşlık teklif ediyorum kabul eder misin?

O kadar güzeI güIüyorsun ki yağmur başIıyor. Benim de seninIe güImeme izin verir misin?

ÖMRÜM olur musun? Her şeyim Silinsin senden başka her ne varsa..Sen kal en değerlim olarak Kalbimin baş köşesinde Attığım her adımda yanıbaşım da.

İnsan birini bulunca değil, birbirini bulunca tamamlanırmış Beni kendinle tamamlar mısın? 

Sen benim için kullanmak zorunda olduğum bir ilaç gibisin. Senin gülümsediğini gördüğüm zaman  ağrılarım diniyor. Seni düşündüğüm zaman hayatın anlamını kavrıyorum. Benimle olduğun zaman her şey çok güzel görünüyor ve ben çok mutlu oluyorum. Sen benim mutluluk sebebimsin. Sen benim ilk ve son aşkımsın seni çok seviyorum.

Bir gülüş veya bir bakış o an insanın tüm hayatını değiştirebilir.. Hayatımı değiştirmeni istiyorum.

Gönlümde tatlı bir bela gibisin sen bendeki benim tek sahibimsin desem ki birtanem artık benimsin sevgilim benimle evlenir misin. . .

Arkadaşımın işi varmışta acaba yemekte bana eşlik eder misiniz? lsmarladığım yemek boşa gitmesin. Yıllarca kafama göre birini aradım ama nafile bulamadım diyorum ki istersen arkadaş olalım şenle.

Aşk bir mucizeyse eğer senden daha büyük bir mucize düşünemiyorum. Ben ömrümün geri kalanını hayatımın en büyük mucizesiyle geçirmek istiyorum. Benimle evlenir misin?

İnsanlar bu hayatta çay gibi demlenir ve zamanla olgunlaşır. Çayı erken içersen, kötü bir tat ve koku gelir. Eğer geç içersen bayatlamıştır zamanı geçmiştir. Çaydan keyif almanın anı onu tam kararında içmektir. Bu yüzden senle benimde zamanımız geldi. Ne erken ne de çok geç. Birlikte olmamız için tam zamanı. Birlikte olmaya var mısın?

Seni şöyle seviyorum böyle seviyorum diyemem ama sarılırım mesela yemek yaparım, en sevdiğim kitabı okurum sana. Üşürsen en sevdiğim çocukluk pikemi örterim üstüne. Dışarı çıksan camda yolunu gözlerim. Hasta olsan sabaha kadar başında beklerim. Ağlarsan seninle ağlar, gülersen seninle gülerim. Bebek gibi boynumda uyuturum mesela başını okşayarak. Öyle yaralarını sararım falan diyemem, biliyorum ki geçmiş yaralar sarılmaz ama bir daha yara almaman için kalkan olurum sana. Bir annenin yavrusunu sahiplenmesi gibi sahiplenirim. Bir ablanın / abinin kardeşini koruması gibi korur kollarım. Bir baba gibi çabalar bakarım sana. Arkadaş gibi dinlerim, kardeş gibi severim. Hep yanında kalırım, konuşmasan susar beklerim seni. Ben seni öyle böyle sevmem, ben seni güzel severim.

Seni görmeden önce dünyanın bu kadar güzel bir yer olduğunu bilmezdim. Dünyamı güzelleştiren kadın! Dünyanın bana hep güzel görünmesi için yanımda olur musun?

sevgiliye romantik sözler

Denizin dalgası bilse nice sevdiğimi, orda durdurmaz alır getirirdi seni. Gel kıyıma kumsal ol, denizime martı.

Dünyanın en güzel melodisini dinlemek istersen yaslan göğsüme. Senin için atan kalbimin sana söyleyecekleri var.

Duyduğum en güzel şarkıdan bile daha güzeldi senin melodin. O an anladım ki ben daha önce hiç güzel şarkı dinlememişim. İçime girdiğinden beri sarhoş gibiyim. Sensizliği düşünemez oldum. İçimde tutmaktansa sana tutsak olmayı seçiyorum. Kalbini kalbimin yanına koydum, müsaadenle birbirine mühürlüyorum.

Seninle çıkma konusunda, oldukça anlayışlıyım. Ya çıkma teklifimi kabul et, ya da bana çıkma teklif et. İkisine de razıyım fark etmez.

Gündüzler karanlık olurdu güneş olmasa. Ve geceler de ışıl ışıl olmazdı yıldızlar olmasa. Sen olmazsan benim günlerim karanlık ve gecelerimse zifiri karanlıktır. Gündüzde güneşim ve gecede yıldızım olur musun? Sonsuzluğa kadar eşim olur musun?

Bu yazımızda sizler için en etkileyici çıkma teklifi sözlerini derledik. Sizde sevginizi artık içinizde büyütmeyin. Dallanmasına budaklanmasına izin verin ve hayatınızın geri kalanını daha mutlu ve pişmanlıktan uzak bir şekilde yaşayın.

DEVAMI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu