Güzel SözlerSözler

Babaya Doğum Günü Mesajları Uzun Kısa 2022

Babaya doğum günü mesajı atmak inanın dünyanın en huzur veren şeylerinde bir tanesi. Sizi hayatı boyunca koruyan kollayan, yeri geldiğinde abilik, kardeşlik yeri geldiğinde dostluk yapan bu dağ gibi adamın mutlu olduğunu görmek gerçekten mükemmel bir duygu. Hani yanağının kenarının içe çekilmesi ve ton ton bir şekilde tebessüm etmesi var ya kesinlikle dünyanın en havalı mimiği budur.

Babaya güzel sözler söylemek için tabi ki doğrum gününü beklemeniz de gerekmiyor. Hayatın her anında onları mutlu etmek insanın kedisi içinde bir mutluluk kaynağı. Aynı zamanda bazen kendimizi de kasabiliyoruz. Acaba nasıl cümleler kursam diye. Ama şunu unutmayın; babaya doğum günü mesajları uzun anlamlı veya kısa basit bir cümle olsun hiç fark etmez. Onlar zaten sizden bir anlam değil, sevgi ve saygı bekliyor. Ve tabi ki de hatırlanmak.

Babanızı bu doğum gününde yalnız bırakmayın ve ona yanında olduğunuzu hissettirin. Babaya doğum günü mesajı komik gelebilir belki ama gerçekten de iki insanın da, babanın da evladın da mutlu olmasını sağlayan bir eylemdir. Sizde bundan mahrum kalmayın.

Babaya Doğum Günü Mesajları Kısa

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Birlikte daha nice yıllarda el ele olmak dileğiyle doğum günün kutlu olsun..

Dünyada ki en değerli varlığım, kalbimin başkenti babam, yerin benim için asla değişemez. Mutlu yıllar.

Her zaman dünyanın en destekleyici ve arkadaş canlısı babası oldun. Doğum günün kutlu olsun. Sen gerçekten türünün tek örneğisin!

Evimizin direği, gemimizin küreği, iyi ki doğdun canım babam iyi ki varsın.

Hayatta ne edersen onu bulursun derler. Ben ne yaptığımı bilmiyorum ama Allah’a binlerce kez şükürler olsun ki seni bize verdi, canım babam. İyi ki doğdun.

Kahramanım benim. Kalbimde yerin hep en güzel en özel olacak. Doğum günün kutlu olsun canım babam.

Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle. Nice yıllara babacığım.

Peygamber efendimiz, babanın sevgisini muhafaza et eğer o sevgi bağını koparırsan, Cenab-ı Hak da senin feyz ve saadet nurunu söndürür buyurmuştur. Allah seni başımızdan eksik etmesin. İyi ki doğdun babacığım.

Ailemin reisi, büyük aşkım. Doğum günün kutlu olsun.

ünyаnın en yаkışıklı bаbаsınа, seni çok seviyoruz, doğum günün kutlu olsun.

Küçükken sorduğum en anlamsız sorulara bile büyük bir sabırla cevap verirdin ve öğrenmem için hayatı keşfetmem yolunda ne kadar büyük rol oynadığını bilemezsin. Bu gün senden öğrendiklerim beni ömür boyu götürür. Bana yol göstereceğin nice yıllara babacığım.

 

Huzur ve dert ortağım canım babam doğum günün kutlu olsun.

En sevdiğim, birtanecik babam sana kucak dolusu sevgilimi sunuyorum ve doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

Ailemizin reisi olmanın dışında benim en büyük aşkımsın babam… Nice yaşlara sevgili babacığım, iyi ki doğdun.

Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Babalar günün kutlu olsun canım babacım.

Bana güç verdin. Yeterli aklı verdin. Hayat boyu bütün bunlar için sana teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

İlk ve tek kahramanım, ellerimi ilk tuttuğun andan beri hayatta gerçek ve yenilmez bir sevginin olduğuna hep inanmamı sağladın.

Biricik babama sevgilerimle. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Dünyanın en yakışıklı babasına, seni çok seviyoruz, doğum günün kutlu olsun.

Kelimeler seni ne kadar sevdiğimi anlatmaya yetmez. Benim için, ‎yaptığın her şey için ne kadar teşekkür etsem az. Seni seviyorum baba. Mutlu yıllar!

Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam. Nice mutlu yıllara.

Derdimi, neşemi paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

Hastalandığımda yatağımın başından hiç ayrılmayan, düştüğümde bana ilk elini uzatan insan, hayatta elde ettiğim her şeyde senin emeğin var. Ne kadar çalışsa, karşılığını ödeyemeyeceğimi biliyorum.

Canım babam iyi ki varsın sana cümleler yetmez seni seviyorum tek aşkımsın. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Oyun arkadaşım, suç ortağım, en büyük sırdaşım; Babalar Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Hayatın bütün güzelliklerini ben senden öğrendim babam! Her zaman yanımda olman dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Canım babacığım, evimizin direğisin doğum günün kutlu olsun seni çok ama çok seviyorum.

Ben büyüdüğümde sadece senin gibi olmak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun babam.

Biricik babama sevgi ve saygılarımla. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

babaya güzel sözler

Canım babacığım, evimizin direğisin doğum günün kutlu olsun seni çok ama çok seviyorum.

Çok sevdiğim canım babacığıma kucak dolusu sevgilerimi sunar doğum gününü kutlarım.

Peygamber efendimiz ana-babanın gönüllerini alan onlara güzel davrananlara müjdeler olsun. Dünyada ömürlerinin bereketini görenler anasının ve babasının rıza ve dualarını alanlardır. İyi ki doğdun babaların babası. Duaların bizden eksik olmasın.

Hayatın tüm güzelliklerini öğreten adam benim sevgili babam. Nice yıllara babacığım!

Büyürken yaşadığım her zorlukta senden güç aldım. Seninle tutundum hayata, seninle başladım yürümeye. Desteklerini benden hiç esirgemediğin için teşekkür ederim canım babam, iyi ki doğdun.

Duygulara sığmayan, kelimelerle anlatılmayan insanlar vardır. Sen de onlardan birisin canım babam. İyi ki varsın hayatımızda, iyi ki doğdun.

İyiki hayatımdasın canım babam doğum günün kutlu olsun mutlu yıllar

Koşulsuz sevginle her zaman güvende hissetmemi sağlıyorsun. Seninle daha fazla zaman geçirmek istiyorum. Mutlu Yıllar baba!

Babamızı seçemediğimizi biliyorum. Ancak böyle bir seçeneğim olsaydı, yine senin babam olmanı isterdim. Doğum günün kutlu olsun canım BABAM!

Dünyanın en güzel tebessüm eden insanı canım babam. Yüzündeki tebessümün hiç eksilmesin, seni ne kadar çok sevdiğimi unutma… Hep birlikte nice senelere…

Babaya Doğum Günü Mesajları Uzun

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacım. Nice yaşlara…
Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Doğum günün kutlu olsun…

Sana pahalı bir hediye verecektim ama sonra, bir çocuğun sevgisinden daha değerli olan bir şey olamaz diye düşündüm. Doğum günün kutlu olsun baba, seni tüm kalbimle seviyorum.*

Tüm fedakârlıkları sessizce yaptığın ve sadece daha iyi bir yaşam için tüm gün ve gece çalıştığın için teşekkürler, hayatımın en önemli insanısın! Seni seviyorum, doğum günün kutlu olsun baba!

Baba seni çok seviyorum bizim icin nelere katlandin bizi sevdiğni her zaman gösterdin ben cok göztermedim ama senin yerin cok ayri benim kalbimde seni cok seviyorum doğum günün kutlu olsun canım babamm

Her ne kаdаr sаnа kızsаm dа her ne kаdаr sаnа sinirlensem de seni üzsem de bil ki bаbаcığım senin yerin bende аpаyrı. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun bаbаcığım, iyi ki vаrsın iyi ki doğdun.

Küçükken hasta olduğum zamanlarda gözümü açtığımda hep seni gördüm. Bir an yanımdan ayrılmayan babam, Sevgin çok kıymetli, sen çok özelsin. Doğum günün kutlu olsun.

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım. Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Baba sevgisini koru. O sevgiyi kesip atarsan, Allah da senin mutluluk ışığını söndürür… Diye buyurmuştur peygamberimiz Hz. Muhammed. Seni çok ama çok seviyorum. İyi ki doğdun…

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin,  koruyucumsun,  bağışlayansın.. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum. Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Ben küçükken, akşam isten geldiğinde ne kadar yorgun olduğunu biliyorum. Bütün bunlara rağmen benle oyunlar oynayan, bana zaman ayıran bir babam olduğu için ne kadar şanslı olduğumu bilemezsin. Ailemizi seçemiyoruz ama eğer öyle bir şansımız olsaydı yine senin benim babam olmanı dilerdim.

babaya en güzel doğum günü mesajları

Hastalandığımda yatağımın başından hiç ayrılmayan, düştüğümde bana ilk elini uzatan değerlim, hayatta elde ettiğim her şeyde senin emeğin var babam. Ne kadar çalışsa, karşılığını ödeyemeyeceğimi biliyorum iyi ki varsın can babam doğum günün kutlu olsun.

Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum. Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Dün senin yaptıklarına kızıyordum ama bugün bakıyorum da aynılarını ben yapıyorum. Küçükken anlaşılmazmış ama senin küçük kopyanmışım ben. Umarım kalbimde senin kadar hep sevgi dolu kalır babacığım. Gurbet uzak olsa bile sevgin o kadar yakın ki bana bilemezsin. Ellerinden öpüyorum doğum günün kutlu olsun.

Güldüğünde mutlu olan bir ailen var. Sen mutluysan huzurluysan bizde mutluyuz babam! Her şey seninle daha güzel oluyor bunu bilmen gerek. Hep yanımızda olman dileğiyle, seni çok seviyoruz nice senelere.

Saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettiğim, zor zamanlarımda varlığından güç aldığım babacığım. İyi ki varsın… Babalar Günün kutlu olsun.

İnsanın hayatta kahramanı olur. Benim kahramanım sensin babacığım. Yıldızları yanıma indiren kudretin, heybetin, sertliğin bir o kadar da yumuşak kalbin var. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Kendini bize adadığın, yorulmadan, bir karşılık beklemeden sevgiyle büyüttüğün için sana ne kadar minnettar olsak az. Bizim için yaptıklarının karşılığını ne yapsak ödeyemeyiz.

Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum baba. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Babacığım. Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin ellerinden öperim sevgiler.

Sevgili babacığım sen bizim gül kokulu şekerden tatlı, canımızdan değerli biricik babamızsın, seni çok seviyoruz. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Belki bu en özel gününde yanında değilim, canım babam. Ama şunu bil ki yüreğimin en derinlerinde senin bu özel gününü kutluyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Babacığım Allah seni başımızdan eksik etmesin nice nice beraberce doğum günlerini kutlamayı nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun.

Koklanacak gül, açılacak gonca, yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgili babam. İkliminden tasasızlık, sevginden cesaret ve gözlerinden esaret aldığım günleri hep yaşamak isterim. Babalar gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Bir insanın hayata tutunması için en gerekli şey sevildiğini hissetmesi. Başarısız olduğumda, haksız olduğumda bazen düşmeme rağmen yine bana olan sevginden bir gram eksilmediği için teşekkür ederim.

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla… Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar Günün kutlu olsun.

Hayatımın tek aşkısın, sen gözlerimi açtığımda gördüğüm ilk erkektin. Sana o anda aşık oldum ben ve beni her şeyden koruyacağını o zaman anladım. Aynı da öyle oldu. Emeklerken düşeceğim zaman yanımdaydın, ilk kalp kırgınlığımı yaşadığımda yanımdaydın. Her şekilde yanımda olduğun için teşekkür ederim babam. Doğum günün kutlu olsun.

Her zaman söyleyip belli etmesem de seni ne kadar çok sevdiğimi bilmelisin. Aynı şekilde sende bana karşı sevgini her zaman belli etmezsin ama beni ne kadar çok sevdiğini biliyorum. İyi ki doğdun babacığım. Doğum günün kutlu olsun. 

Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdiğimi bildiğini. Ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini. Çünkü o benim Babam. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

babaya doğum günü mesajları kısa

Ömrüm uzatıkca, senin gibi bir babanın çöl gülü kadar nadide olduğunun farkına vardım. Seningibi temiz kalpli babam olduğun için çok şanslıyım. Doğum günün kutlu olsun babaların en tatlısı en özeli.

Dilerim yeni yaşında daha çok ve kalpten gelen kahkahalarla hayatın aydınlanır ve başladığın her iş sana beklediğinden daha çok başarı getirir. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni her gün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim her şeyimizsin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç verirsin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Küçükken düşmekte hiç korkmadım. Dizlerimin yara olmasından, hasta olmaktan hatta iğne olmaktan bile. Çünkü bunları yaşadığım her anımda yanımda sen vardın babam, bana sadece acının geçmesini beklemek kaldı. İyi ki doğdun.

Yaşım ilerledikçe, senin gibi bir babanın çöl gülü kadar nadide olduğunun farkına vardım. Babam olduğun için sana minnettarım. Doğum günün kutlu olsun babaların en özeli.

Kelimeler seni ne kadar sevdiğimi anlatmaya yetmez. Benim için,  ‎yaptığın her şey için ne kadar teşekkür etsem az. Seni seviyorum baba. Mutlu yıllar!

Sen benim gerçek kahramanımsın! Bana her zaman ilham verdin ve her zaman böyle olmaya devam edeceksin. Sadece babam olmaktan ziyade arkadaşım için teşekkürler! İyi ki doğdun!

Bugün çok kişiden doğum günü mesajı ve tebrik alacaksın. Ama en özelini şimdi gönderiyorum. Neden mi? Sana tüm sevgimle beraber bu mesajı gönderiyorum da ondan dünyanın en yakışıklı babası, doğum günün kutlu olsun

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Her yanımda oluşunda ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Hayatın anlamını ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam… Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

İnsanın hayatında bazı kişiler vardır, onlardan asla vazgeçemezsin. Onu sever, hep onun dizinin ucunda olmak istersin. Çünkü onu karşılıksız seven, ilk gözlerinden öpen, başını ilk okşayan, her zorlukta güvenli limandır O. Adı babadır. Mutlu yıllar canım babam. Seni çok seviyorum.

Bana göre, imkansızı yapabilen ama parayı cüzdanından kimin çaldığını anlayamayan bir süper kahramansın. Sen çok tatlısın! İyi ki doğdun baba!

Sevgili babacığım sen bizim gül kokulu şekerden tatlı, canımızdan değerli biricik babamızsın, seni çok seviyoruz… Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Bu sevgiyi tüketen dünyada hala daha sevgiye inanıyorsam bunu sana borçluyum. Bitmeyen sevgi ile beni sarıp sarmaladığın için ne kadar teşekkür etsem az.

Kendimi bildim bileli senin tek bir amacın var hayatta, o da bize iyi bir hayat sunmak. Hakkını ödemek imkansız, sana olan sevgimi kelimelere dökmek zor. Tüm bu zorluklarda en iyisi ise iyi ki diyebilmek. İyi ki doğdun babam.

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım. Babam.

Babaya doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik. Onları bu hayatta belki pek çok şey mutlu edebilir ancak en çok siz mutlu edebilirsiniz. Ve onlarında en çok mutluluğa ihtiyacı var. Hadi, babalarınızı hatırlayın ve onları mutlu edin.

DEVAMI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu