Güzel SözlerSözler

Sevgiliye Özür Mesajları

Hayatımızda iyi dönemler olduğu kadar kötü ve zor dönemlerle de karşılaşırız. Mesela, sevgiliyle tartışmak gibi. Sonrasında Sevgiliye özür mesajları Whatsapp veya diğer mesajlaşma platformları için aramaya başlarız, kendimizi affettirmek için. Onun kalbine girmek için etkili ve cezbedici bir mesaj bulmaya çalışırız. Bizde tam bu durumdan yola çıkarak en güzel sevgiliye özür mesajlarını derledik. Aşağıda onlarca söz öbeğinden istediğinizi seçip aranızı düzeltmek için kullanabilirsiniz. Sevgiliye özür mesajları o kadar etkili olur mu demeyin. Eğer doğru kelimeler ile doğru cümleleri bir araya getirirseniz alamayacağınız gönül yok. Her ne kadar tartışmış olursanız olun, belki kalbini de çok kırmış olabilirsiniz lakin bir özür mesajı çok şeyi değiştirebilir bazen. En azından deneyince bir şey kaybetmezsiniz çünkü özür dilemek bir erdemdir. İşte tam bu erdemli davranış için aşağıda sevgiliye özür mesajlarının en güzellerini derledik. Durmayın, halen çok geç değil. Hemen bir tanesini seçin ve sevgilinizin gönlünü kazanın.

Sevgiliye Özür Mesajları Uzun

Sevgiliye özür mesajları uzun olduğunda daha mı anlamlı oluyor derseniz aslında uzunluğun çokta önemli olmadığını söyleyebilirim. Asıl mesela sevgiliye özür sözleri hazırlarken samimi olmanız. Fazla kelime kullanıp içten olmadığınız zaman bir anlamı olmayacaktır. Hatta aksi yönde bile tesir edebilir. Bu sebeple kısa veya uzun olmasından ziyade samimi ve anlamlı özür mesajları seçmeniz daha hoş olacaktır.

Ben hatalarım için, sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi
İnan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe
Hiç affetmedim kendimi, ne olur sen beni affet…

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum. Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum. Özür dilerim tüm olanlar için. Gerçekten çok üzgünüm.

Günlerdir saatleri başa, günleri geri sarıyorum. Keşke diyorum ah keşke! Yapmasaydım, etmeseydim, demeseydim öyle. Ama dilin kemiği yok. Söz ağızdan çıktı bir kere. Gel tekrar oturalım, baştan konuşalım. Sen yeter ki affettim de

sevgiliye özür mesajları resimli

Sen sadece bana karşı değil herkese karşı çok affedicisin. Bu yüzden belki sana karşı kabalık yapmış bu adamı/kadını da affedebilirsin diye düşünüyorum. Özür dilerim aşkım!

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

Seni kırdığım günden beri uykular haram oldu sevgilim. Her gün lanet ediyorum kendime, böyle pamuk kalpli birini nasıl kırdım diye. Yüzüm yok ama af diliyorum senden. Ben kendimi affetmesem de sen ne olur affet aşkım beni. Bitsin bu çile. Sensizliğin yükü ağır çekilmez bu hayat böyle. Bir kerecik affetsen inan yoluna ölmeye hazırım sevdiğim ben.

Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur. Bugün kırdım seni. Ama inan istemeden oldu. Bu nedenle senden çok, çok özür dilerim.

Son birkaç gündür takındığım garip tavır için üzgünüm. Umarım aramızdaki problemleri çözeriz ve seni dünyanın en mutlu kadını/adamı yapmaya devam edebilirim.

sevgiliye özür mesajı facebook

Tüm bu yaşadıklarımızdan sonra senden nasıl özür dileyeceğimi bilmiyorum. Senden tek istediğim son birkaç ayı unutmak ve mutlu evliliğimize kaldığımız yerden devam etmek.

Sana kendimi affettirmem için küçük bir fırsat versen? Ve ben ayaklarının altına dünyaları sersem?

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor… Yok, nafile uyku tutmuyor… Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda… Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim… Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum!

Biliyorum hata bende. Yaptığım affedilecek bir şey değil! Ama yine de yalvarıyorum sana ne olur beni affet.

Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. Inan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi.. Beni AFFET

Dilimden çıkan kelamla, gönlümden geçen özrün sayısını bir bilsen… Adını sayıklıyorum geceleri, özür diliyorum hep senden. Sevgilim, benim ay yüzlüm ne olur ben affet. Kalbini kırmak değildi niyetim, ben hiç beni seven bir kalbi kırabilir miyim?

sevgiliye özür mesajları resimli

Bırak seni kırmayı sensiz yaşamayı bilmiyorum, bilmekte istemiyorum. Gerçekten kırdığımı düşünüyorsan bütün kalbim ile özür dilerim.

Ben herkesten özür dilemem bunu sana daha öncede söylemiştim gel yakma bu aşığı.

Seni kırmak hayatta isteyeceğim son şey bile değil. Lütfen gülümse ve gözlerime bak… Orada ve ruhumun her zerresinde sen varsın. Bana küsersen, yaşamam ki… Özür dilerim… Tüm hücrelerimle tüm hücrelerinden, Özür Dilerim…

Sadece özür dilemek istemiştim ama yapamadım saçma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum, ama sebepsizce çekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum şimdi… Beni affet olur mu? Çok üzgünüm. Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.

Bu sözler yüreğimin en derin köşesinden geliyor. Samimiyetime inan ve beni affet bebeğim…SENİİİ ÇOKKK SEVİYORUM.

Gerçekten seven insan küsemez sevdiğine, pişman olan yârini reddedemez kesinlikle, tüm pişmanlığımla özür diliyorum

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve kоnuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım сevabın оlumlu оlur da beni çоk mutlu edersin. Bir taneсiğim seni çоk seviуоrum?

Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden. Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni?

Güzel hayatımı kışa çevirme sözlerinle ne olur affettim de hadi gel de, bırakıp gitme beni soğuk buz tutmuş hayatımla baş başa bırakma beni sensiz bırakma beni geleceksiz.

sevgiliye özür mesajları resimli

Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi. Beni Affet.

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem, seni de incitmek istemedim
İnan ki istemeden oldu, çok ama çok özür dilerim…

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin, Lütfen AFFET!

Bak uyku tutmuyor. Hadi gel barışalım da birlikte güzel rüyalar görelim

Dün sinir anında söylediğim her şey için çok özür dilerim. Biliyorsun, çok stresli ve gergin günler geçiriyorum. Keşke bunları sana yansıtmasaydım. Lütfen beni affet aşkım 

Senden çok özür diliyorum ben böle olmasını istemezdim ne olur affet beni yalvarırım.

sevgiliye özür mesajları kısa

Gözünden yaş akıttığım için, o güzel yüzünü soldurduğum için ne olursun beni affet sevdiğim. İstemeden bir hata yaptım kırdım o güzel yüreğini. Şimdi her gün dua ediyorum Allah’a affetmen için beni. Sensizlik bana vereceğin en büyük ceza, deli divaneyim şimdi. Özür dilerim aşk çiçeğim ne olur tekrar kabul et kalbine beni. Unutturmam için yaptığım densizlikleri ne olur affet beni.

Güzel yüzünü soldurmaya neden oduysam lütfen beni affet… Sen benim her şeyimsin. Sana nasıl kıyarım biriciğim…

Dünyanın en tatlı eşi beni affedebilecek mi? Eve geldiğimde seni yine mutsuz görmemek için inan bana istediğin her şeyi yaparım. Çok üzgünüm aşkım!

Son zamanlarda bana ne oldu bilmiyorum. Sadece garip davrandığımı ve çok can sıkıcı olduğumu biliyorum. Üzgünüm aşkım!

Sözlerinden seçebiliyorum kırgınlığını. Düşük sesin, gölgeli gözlerin her şeyi ortaya koyuyor. Bir gelsem yanına, kocaman sarılsam, mis kokulu bir öpücük kondursam yanağına beni affeder misin?

sevgiliye özür mesajları resimli

Bu çok ciddi bir mesajdır, içeriği kalbimin en derin köşesinden geliyor? Özür dilerim! Seni çok seviyorum ne olur beni affet…

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem… Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çook ama çook özür diliyorum senden..

Düşünüyorum düşünüyorum işin içinden çıkamıyorum. Seni kıracağıma kafam kırılaydı keşke.

Akan yaşların sel oldu, bastı odamı. Öyle pişmanım ki kalbini kırdığım için. Senin kalbin sevgi dolu, narin bir çiçek misali… Ayağımı attığım gibi dallarına bastım, yapraklarını ezdim. Affet beni sevgilim. Daha çok su vereyim, daha yeşile boyayım seni, yine çiçek aç, yine narin es.

Sağa dönüyorum olmuyor. Sola dönüyorum olmuyor. Yok nafile uyku tutmuyor çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda. Tüm kalbimle özür diliyorum. Seni seviyorum.

Sana bakınca anlıyorum bana hala kırgınsın Çok özür dilerim aşkım biraz daha uzatırsan kendimi affetmem.

Asla böyle olmasını istemezdim. Bir ömür içinde sen ve ben küs olamayız çünkü o zaman ömür ömür olmaz ve ben seninle çok uzun bir ömür hayal ediyorum. Özür diliyorum Aşkım… Lütfen beni affet…

Her gün lanet ediyorum kendime, böyle pamuk kalpli birini nasıl kırdım diye Yüzüm yok ama af diliyorum senden Ben kendimi affetmesem de sen ne olur affet aşkım beni Bitsin bu çile Sensizliğin yükü ağır çekilmez bu hayat böyle

Dudaklarındaki tebessümü görmek kadar hiçbir şey mutlu edemez beni. Lütfen bu dargınlık bitsin. Gülen yüzünü ve seni çok özledim. Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.

Seni kaybetmek korkusuyla seni çok kırdım.Tek gerçek sensiz yapamam.Seni çok Seviyorum

Uykusuz geceler, pişmanlık dolu düşüncelerden kurar beni bir tanem, özür diliyorum senden

sevgiliye özür mesajları uzun

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj уоlluуоrum… Lütfen, lütfen artık оlumlu bir уanıt ver de içimdeki sıkıntıуı hafiflet! Tekrar уazıуоrum. Özür dilerim tüm оlanlar için. Gerçekten çоk üzgünüm.

Sen benim canımsın, düşmesin yüzün, öyle hüzün dolu, bakmasın gözün, bizle ilgisi yok, ettiğim sözün, inan bana aşkım, içim sızlıyor.

İnsanın özünde vardır, hata yapmak bir erdemdir, özrünün farkına varmak daha büyük erdem de özür dilemek asıl olan hatasını kabul etmek.

Ne kötülük gördün benden
Ölürüm geçmem senden
Affet beni sen sevgilim
Özür diliyorum senden
Artık suçumu anladım
Senden ayrı çok ağladım
Affet beni sevgilim, özür diliyorum senden…

Eğrisiyle, doğrusuyla ben böyle düz bir adamım işte. Aşkım beni düzeltecek, derleyip, toplayacak olan belki de sensin. Bu yüzden senden yaptıklarım için çok özür dilerim

sevgiliye özür mesajları resimli

Keşke diyerek uykuya dalmaya çalıştığım gecelerde anladım ki senden ayrı olmam imkânsız. Gel sen bağışla beni de ben yine senin biricik sevgilin olayım.

Söyle güzel kalbin, affetsin beni, bir sayfa açalım, tertemiz yeni. Çok özür dilerim, kırdıysam seni, şuan çektiğimi, Allah biliyor.

Bugün hayatımın anlamı doğdu ama ben yanında olamadım. Beni ne olur affet aşkım. Kalbim, aklım her an her saniye seninle olsa da bedenim yanında olamadı. Biliyorum çok kızgınsın bana. Söz veriyorum bu özel gününü telafi edeceğim yeter ki sen bir kez gül bana, affettim de sevgilim.

Sadece özür dilemek istemiştim ama yapamadım saçma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum, ama sebepsizce çekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum şimdi… Beni affet olur mu? Çok üzgünüm. Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.

Dün sinir anında söylediğim her şey için çok özür dilerim. Biliyorsun, çok stresli ve gergin günler geçiriyorum. Keşke bunları sana yansıtmasaydım. Lütfen beni affet aşkım!

Şimdiye kadar tanıdığım en anlayışlı insan sensin. Sinirliyken sana söylediğim hiçbir şeyi hak etmiyorsun. Dünkü sinir krizim için özür dilerim bebeğim!

sevgiliye özür mesajları tumblr

Benim aşkım gururumdan çok daha fazla. Bu yüzden tüm dünyaya seni sevdiğimi haykırmak istiyor ve beni affetmen için sana yalvarıyorum.

Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum.

Hiçbir şey için, hiçbir zaman geç değildir. Ne senden özür dilemem için geç, ne de beni affetmen için. Ben senden özür diliyorum. Sen beni affedebilecek misin?

Güzel gözlerine bakacak yüzüm yok, belki bu çiçekler anlatır sana olan sevgimi… Kalbimin bahar kokulu köşesi, gel affet şu garibi.

Özür diliyorum sevgilim, öfkeme yenilip seni küstürdüğüm için. Kalbini kırmak bir yanda dursun, saç tellerinin yere düşmesine dahi göz yumamayan bir adamım biliyorsun. Beni affet, affet ki bu gönlüm aşka bir defa daha şükür borçlu olsun.

sevgiliye özür mesajları resimli

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğini bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla.

Senden özür dilemek benim boynumun borcudur çünkü aşkta gurur olmaz özür dilerim senden..

Seni o kadar çok seviyorum ki anlatamam aşkım kalbimden özür dilerim içine seni sığdıramıyorum bedenimden de özür dilerim damarlarımda seni gezdirdiğim için.

Güzel hayatımı kışa çevirme sözlerinle ne olur affettim de hadi gel de, bırakıp gitme beni soğuk buz tutmuş hayatımla baş başa bırakma beni sensiz bırakma beni geleceksiz.”

Tüm zorluklara birlikte göğüs gerdik, iyi ve kötü günde hep birlikte olmaya söz verdik, kalbini kırdığım için özür dilerim, bir şans daha diliyorum.

Ben bu özür işlerinde hiçbir zaman iyi olamadım ancak seni o kadar seviyorum ki, onun için, özür dilerim canım!

Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: Kırdım seni ama inan çok üzgünüm. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız

sevgiliye özür mesajları whatsapp

Seni çok üzüyorum ve kendim bile yaptığım hatalardan sıkılmış durumdayım. Ancak bu durumu düzeltmem için son bir şansa ihtiyacım var. Eğer o şansı bana verirsen söz veriyorum her şeyi düzelteceğim.

Gözyaşların boşa harcanmayacak kadar değerli. Lütfen hatamı telafi etmeme izin ver!

‘Benim için bir ahın bin affa bedel. Nasıl yaptım da kırdım seni? Aşkım yanlış zamana, negatif bir günüme denk geldi. Senden her şey için çoook özür dilerim’

Gel bu yaşananı, kaldırıp rafa, üç günlük dünyada, sürelim sefa, insan sevdiğine, eder mi cefa, seni seven kalbim, seni istiyor…

Sevgilim ne olur, darılma bana. Seni üzgün görmek beni yıkıyor. İnsan hata yapar, sözüm yok sana, bir sitemin bile, yürek yakıyor.

Unutturmak için çok zamana ihtiyacım var biliyorum ancak ben her gün her saat senden özrümü dilemeye devam edeceğim.

Tüm bu yaşadıklarımızdan sonra senden nasıl özür dileyeceğimi bilmiyorum. Senden tek istediğim son birkaç ayı unutmak ve mutlu evliliğimize kaldığımız yerden devam etmek.

sevgiliye özür mesajları resimli

‘Cesaretimi topluyor ve senden bir kez daha özür diliyorum. Çünkü şu an için senden özür dilemek benim için en büyük güçlülük göstergesi. Sensiz kalmaksa en korkunç kabus’

Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: kırdım seni ama inan çok üzgünüm…. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.?

Sen hayatımdaki en değerli kişisin. Bu yüzden seni üzmek, senden çok benim canımı acıtıyor. Lütfen özrümü kabul et ve seni dünyanın en mutlu kadını/adamı yapmaya kaldığım yerden devam edeyim.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin. Bir taneciğim seni çok seviyorum?

Sensiz bir hayatın benim için cehennemden hiçbir farkı yok. Lütfen beni affet, benim cennetim sensin.AğIamaIar teseIIi etseydi, denizIer hediye ederdim sana beni affetmen için…. Gerçekten çok özür diIerim. Beni affet.DudakIarındaki tebessümü görmek kadar hiçbir şey mutIu edemez

Biliyorum benden böyle bir şey beklemezdin, seni hayal kırıklığına uğrattım. Bazen öfkemin önüne geçemiyorum ve inan tam da bu anlarda sana ihtiyaç duyuyorum. Beni affeder misin? İçimdeki öfkeyi benden söküp alabilecek tek kişi sensin, sen benim sakinliğimsin, sen benim huzur evimsin. Ne olur beni affet…

Ağladıysan, ağlamak istiyorsan ve buna sebep bensem. Akan her damla gözyaşın için senden özür diliyorum.

Uçurumdan düşerken tutunduğum dal olsan, ölmekten değil seni kırmaktan korkarım ki. Tutunduğum dalsın.Beni affet.

Gözlerimin içine bak ve seni ne kadar çok sevdiğimi gör sevgilim. Tüm dünyaya seni sevdiğimi haykırır senin için ölürüm. Yaptığım hataları telafi etmek için son şans istiyorum. Lütfen o şansı bana son kez ver sevgilim. İnan seni buna pişman etmeyeceğim.

Akan yaşların sel oldu, bastı odamı. Öyle pişmanım ki kalbini kırdığım için. Senin kalbin sevgi dolu, narin bir çiçek misali… Ayağımı attığım gibi dallarına bastım, yapraklarını ezdim. Affet beni sevgilim. Daha çok su vereyim, daha yeşile boyayım seni, yine çiçek aç, yine narin es.

İnsan sevdiğini kırar mı. Kırmaz. Bir hata yaptım. Özür dilemek için de karşına çıkamadım. Bunları yazdım sana. Biliyorum ki bir meleğin kalbini kırmak günahtır.

Hatalarımın farkına vardım artık. Bir daha seni kıracak tek bir cümle bile söylemem. Bilseydim böyle olacağını asla yapmazdım. Canım sevgilim seni her şeyden çok seviyorum. Sen benim diğer yarımsın beni eksik bırakma affet beni.

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin, lütfen affet!

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

sevgiliye özür mesajları resimli

Ne kötülük gördün benden, ölürüm geçemem senden, affet beni sen sevgilim, özür diliуоrum senden. Artık suçumu anladım, senden aуrı çоk ağladım, affet beni sen sevgilim, özür diliуоrum senden.

Güzel уüzünü sоldurmaуa neden оduуsam lütfen beni affet. Sen benim her şeуimsin. Sana nasıl kıуarım biriсiğim.

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum. Lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum. Özür dilerim tüm olanlar için. Gerçekten çok üzgünüm. Haydi, artık daha fazla bekletme beni ve affet! İnan ki bir daha böyle şeyler yaşamayacağız.

Söyle güzel kalbin, affetsin beni, bir sayfa açalım, tertemiz yeni. Çok özür dilerim, kırdıysam seni, şuan çektiğimi, Allah biliyor.

Seni tanımadan önce yalnızlığın,
Seni tanıdıktan sonra varlığımın,
Seni sevdikten sonra yaşadığımın,
Seni kaybettikten sonra bir hiç olduğumun farkına vardım

Beyaz bir güvercin yoIIuyorum sana bu mesajIa birIikte. Bu bir barış mesajı! Tüm kırgınIıkIarı yok etsin ve sen özürIerimi kabuI et diye… Bu mesaj sana ne mi söyIüyor? DinIe, diyor ki: “kırdım seni ama inan çok üzgünüm. Bugün için özür diIerim. İstediğim tek şey Özür Dileme Sözleri beni affetmen ve yine eski gibi oImamız. Seni seviyorum!”

Sanıyormusun ki üzülmüyorum gülüyorum bu boş odada, senin için ağlıyorum kendimi affetmiyorum bari sen affet beni belki gülerim.

Seni seviyorum sen nekadar terslesende seninle hayaller kuruyorum sen beni affetmesende ben yine seviyorum seni sen benden nefret etsende sonunda ben yine af dileyeceğim sen istemesende..

Bu yazımızda sizler için sevgiliye özür mesajlarını derledik. Sevgilinizin kalbini kazanmak için durmayın, hemen bir tanesini seçin ve aradaki buzları eritin.

sevgiliye uzun özür Mesajları Whatsapp

Ağlamalar teselli etseydi, denizler hediye ederdim sana beni affetmen için. Gerçekten çok özür dilerim. Beni affet.

Yaptığım onca hatadan sonra senin yüzüne bakacak halim ve cesaretim kalmadı. Lütfen bu mesajımla birlikte gelen sevgimi ve özrümü kabul et ve beni affet.

Kim ne derse desin hatalarımın farkındayım ve yaptığım hatalardan dolayı karşındayım Senden özür dilerim kabul ediyor musun?

Belki geri alamam yaptığım hataları ama en azından bir daha yapmayacağıma ve seni bir daha üzmeyeceğime söz verebilirim aşkım. Bizim aşkımız çok büyük ve unutulmaz. Biliyorum sende özlüyorsun beni ama gururun engel oluyor. Affet artık barışalım, gurur sevgiyi yıpratır, gel de yıpranmasın aşkımız ben her şeyi telafi etmeye hazırım.

sevgiliye özür mesajları resimli

Ne yöne dönsem hep hatalarım. Sevgilim, yüzüne bakmaya utanıyorum ama seni çok sevdiğimi bil. Ben seni her şeyden çok seviyorum. Böyle bir hata nasıl yaptım bilmiyorum ama ben sana aşığım. Ne olur beni affet, hadi bir mesajınla umut dolsun yüreğim.

Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum.

Gözyaşların boşa harcanmayacak kadar değerli. Lütfen hatamı telafi etmeme izin ver! ”

“Üzgünüm. Seni kollarımda tutmak için ne gerekiyorsa yaparım! ”

“Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın? ”

“Sen günüme doğan güneş, gecemi aydınlatan yıldızsın. Seni çok seviyor ve seni kırdığım için senden çok özür diliyorum…”

“Sen benim canımsın, düşmesin yüzün, öyle hüzün dolu, bakmasın gözün, bizle ilgisi yok, ettiğim sözün, inan bana aşkım, içim sızlıyor…”

Farkında olmadan seni kırdım aşkım. Seni kaybedince deli divane oldum. Son şans ne olur ver bana sevgilim. Son kez uzat elini pişman etmeyeceğim seni. Her şey için senden binlerce kez özür dilerim.

Gülleri sersem yoluna yüzün güler mi? Bir eşeklik ettim ben o güzel yüreğin beni afferder mi? Her şey boş gelse de sevgilim telafi edeceğim sana yemin ederim.

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem. Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çok ama çok özür diliyorum senden.

Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur. Bugün kırdım seni Ama inan istemeden oldu. Bu nedenle senden çok, çok özür dilerim.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.

Özür işlerinde Ben Hiç iyi Olamadım Ama Seni O Kadar çok Seviyorum ki Bu Yüzden özür Diliyorum Bitanem..

Her zaman yumuşak huylu bir insan olsam da zaman zaman yoğunluktan kırıcı bir insan olabiliyorum. Böyle zamanlarda affedebilir misin beni?

Dostluk affetmeyi gerektirir arkadaşım. Sen de beni affet. Aynı hata ikimiz arasında tekrar etmeyecek emin ol.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum. Lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum. Özür dilerim tüm olanlar için. Gerçekten çok üzgünüm. Haydi, artık daha fazla bekletme beni ve affet! İnan ki bir daha böyle şeyler yaşamayacağız.

 

Sevgiliye Aşk Şiirleri

Sevgilinizle aranızda tatsızlıklar varsa, ilişkiniz zor bir dönemden geçiyorsa özür mesajları söylemenin yanı sıra güzel şiirler söylemenizde etkili bir barışma yöntemi olacaktır. Sizler için seçtiğimiz şiirleri aşağıda bulabilirsiniz. Çok daha fazlasını okumak içinse Sevgiliye aşk şiirleri içeriğimize bir göz gezdirebilirsiniz.

Özür Dilerim –Halim Akın

Sevgilim ne olur, darılma bana

Seni üzgün görmek, beni yıkıyor

İnsan hata yapar, sözüm yok sana

Bir sitemin bile, yürek yakıyor…

Sen benim canımsın, düşmesin yüzün

Öyle hüzün dolu, bakmasın gözün

Bizle ilgisi yok, ettiğim sözün

İnan bana aşkım, içim sızlıyor…

Gel bu yaşananı, kaldırıp rafa

Üç günlük dünyada, sürelim sefa

İnsan sevdiğine, eder mi cefa

Seni seven kalbim, seni istiyor…

Söyle güzel kalbin, affetsin beni

Bir sayfa açalım, tertemiz yeni

Çok özür dilerim, kırdıysam seni

Şuan çektiğimi, Allah biliyor…

Anonim

O kadar derinlere sakladım ki seni sevgilim,

Bir gün oradan çıkıp gelme

Ve çektiğim acıları bana geri verme diye

Derinlere kilitledim seninle birlikte duygularımı da.

Bana acı vermene izin vermeyeceğim

Ama seni sevmekten de bir gün bile vazgeçmeyeceğim asla.

Sevi –Ümit Yaşar Oğuzcan

Ben senin en çok sesini sevdim

Buğulu çoğu zaman, taze bir ekmek gibi

Önce aşka çağıran,sonra dinlendiren

Bana her zaman dost, her zaman sevgili

Ben senin en çok ellerini sevdim

Bir pınar serinliğinde, küçücük ve ak pak

Nice güzellikler gördüm yeryüzünde

En güzeli bir sabah ellerinle uyanmak

Ben senin en çok gözlerini sevdim

Kâh çocukça mavi, kâh inadına yeşil

Aydınlıklar, esenlikler, mutluluklar

Hiç biri gözlerin kadar anlamlı değil

Ben senin en çok gülüşünü sevdim

Sevindiren, içimde umut çiçekleri açtıran

Unutturur bana birden acıları, güçlükleri

Dünyam aydınlanır sen güldüğün zaman

Ben senin en çok davranışlarını sevdim

Güçsüze merhametini, zalime direnişini

Haksızlıklar, zorbalıklar karşısında

Vahşi ve mağrur bir dişi kaplan kesilişini

Ben senin en çok sevgi dolu yüreğini sevdim

Tüm çocuklara kanat geren anneliğini

Nice sevgilerin bir pula satıldığı bir dünyada

Sensin, her şeyin üstünde tutan sevdiğini

Ben senin en çok bana yansımanı sevdim

Bende yeniden var olmanı, benimle bütünleşmeni

Mertliğini, yalansızlığını, dupduruluğunu sevdim

Ben seni sevdim, ben seni sevdim, ben seni…

Aşk İki Kişiliktir –Ataol Berhamoğlu

Değişir rüzgarın yönü

Solar ansızın yapraklar;

Şaşırır yolunu denizde gemi

Boşuna bir liman arar;

Gülüşü bir yabancının

Çalmıştır senden sevdiğini;

İçinde biriken zehir

Sadece kendini öldürecektir;

Ölümdür yaşanan tek başına

Aşk iki kişiliktir.

Bir anı bile kalmamıştır

Geceler boyu sevişmelerden;

Binlerce yıl uzaklardadır

Binlerce kez dokunduğun ten;

Yazabileceğin şiirler

Çoktan yazılıp bitmiştir;

Ölümdür yaşanan tek başına,

Aşk iki kişiliktir.

Avutamaz olur artık

Seni bildiğin şarkılar;

Boşanır keder zincirlerinden

Sular tersin tersin akar;

Bir hançer gibi çeksen de sevgini

Onu ancak öldürmeye yarar:

Uçarı kuşu sevdanın

Alıp başını gitmiştir;

Ölümdür yaşanan tek başına,

Aşk iki kişiliktir.

Yitik bir ezgisin sadece,

Tüketilmiş ve düşmüş, gözden.

Düşlerinde bir çocuk hıçkırır

Gece camlara sürtünürken;

Çünkü hiç bir kelebek,

Tek başına yaşayamaz sevdasını,

Severken hiçbir böcek

Hiç bir kuş yalnız değildir;

Ölümdür yaşanan tek başına,

Aşk iki kişiliktir.

Sevgiliye Özür Mesajları Kısa

Sevgiliye özür mesajları kısa da olabilir. Bunun hiçbir sakıncası yoktur. Yukarıda da belirttiğimiz gibi kelimelerin kalabalığı değil taşıdığı anlam önemlidir. Bu yüzden kısa veya uzun ikileminde kalmadan size en anlamlı gelen sözleri seçebilirsiniz.

Yaptığım hatalardan dolayı senden özür dilerim bir daha tekrarlanmayacak kusura bakma canım.
Bu çok ciddi bir mesajdır, içeriği kalbimin en derin köşesinden geliyor? Özür dilerim.
Yaptığım bir hatadır, aklım bunu bana anlatır, özrün arkasına saklanmak istemem ama senden tek dileğim; bir ‘af’tır.
Bazen benim gibi güzel insanlar da hata yapabilir. Affet ne olur dostunu.
Hatalardan ders çıkaran insanlar vardır ya işte o insanlardan biri de benim. Lütfen bağışla beni.
Sevgilim beni affet çünkü ben sensiz asla yaşayamam. Kesinlikle bu afla bir hayat kurtaracaksın.
İstenmeden yapılan hatalar bir gün mutlaka affedilir sen de beni affeder misin?
Beni içimi ısıtan güneşten, geсeme dоğan уıldızdan mahrum bırakma. Beni affet seni üzdüğüm için.
Hayatım sensiz anlamsız. Beni lütfen affet!
Olanlar için çok ama çok özür dilerim. Gerçekten öyle demek istememiştim ki ben. Affet, ne olur!
Şey.. Nasıl söylesem? Kelime bulamıyorum.. Çok zor biliyorum… Söylemeliyim artık… Şey… Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim.
Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.

Sevgiliye Özür Mesajları Resimli

Bu yazımızda sizler için sevgiliye özür mesajları derlemesi yaptık. Sevgilinizin kalbini kazanmak için durmayın, hemen bir tanesini seçin ve aradaki buzları eritin.

 

Ayrıca ilişkinizin rutin cümlelerden yıprandığını düşünüyorsanız En Güzel Aşk Sözleri adlı içeriğimizi de inceleyebilir, sevgilinizi güzel sözler ile mutlu edebilirsiniz.

 

Ayrıca ilişkinizin rutin cümlelerden yıprandığını düşünüyorsanız En Güzel Aşk Sözleri adlı içeriğimizi de inceleyebilir, sevgilinizi güzel sözler ile mutlu edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu