Güzel SözlerSözler

Sevgiliye İyi Geceler Mesajı

Bu yazımızda sevgiliye iyi geceler mesajı konusunu ele alacağız. Sevgilinize güzel bir iyi geceler mesajı atmak için tam aradığınız mesajları paylaştık. Sevgiliye iyi geceler mesajı atarak onu mutlu edebilir, kalbine girebilir veya bir hata işlediyseniz gönlünü alabilirsiniz. Sevgiliye iyi geceler mesajı atmak için çok fazla beklemeyin o halde! Sevgilinize ister Whatsapp iyi geceler mesajı, ister Facebook iyi geceler mesajı, ister Tumblr iyi geceler mesajı olarak ya da nerede paylaşmak isterseniz…  Bu anlamlı sözler sevgilinizin kalbini fethedecek bizden söylemesi!

Romantik bir mesaj için tam aradığınız sözleri aşağıda paylaştık. Bu kısa sevgiliye iyi geceler mesajı nasıl kullanacağınız size kalmış. Sevgiliye iyi geceler mesajı atmak için aşağıda hoşunuza giden bir söz veya sözleri kopyalamanız yeterli olacaktır. Sizler de beğendiğiniz sözleri sayfanın en altında yorum olarak bizimle paylaşmayı unutmayın. Yorumlarınız bizim için çok kıymetli.

Sevgiliye iyi geceler mesajı uzun kısa tüm ilişkilerin tatlanmasında, canlanmasında, aradaki tutkunun diri tutulmasında oldukça önemli bir rol taşımaktadır. Aslında her konuda iletişimin güçlü tutulması için sevgiliye güzel sözler söylemek gereklidir diyebilirim. Hatta bazen işler o kadar kötüye gider ki uzun yıllardır süregelen ilişkiniz dahi bitme noktasında gelebilir. Lakin burada başvurabileceğiniz çok güzel ve güçlü bir silah vardır. O da sevgiliye aşk sözleri söylemek olacaktır.

Sevgiliye etkileyici iyi geceler mesajları atmakta her ilişkinin bir ilacıdır. Bir saniyenizi ayırıp düşünmenizi istiyorum. Sevdiğiniz insanla konuşuyorsunuz, konuşuyorsunuz, konuşuyorsunuz… O kadar neşeli ve huzurlusunuz ki zamanın geçtiğinin bile farkına varmıyorsunuz. İşte o son mesajı atarken kelimeleri özenle seçilmiş anlamlı iyi geceler mesajı ile bitirmek aranızdaki bağı ne kadar güçlendirebilir? Belki bir tutam söz deyip hafife alınabilir, lakin özellikle uzaktaki sevgiliye iyi geceler mesajı atmanız aradaki o manevi bağı güçlendirecektir.

Uzakta olmanın hasretliği ve hüznü ile sizin ona gönderdiğiniz anlamlı mesajlar bir araya gelip harika bir uyum yakaladığında onun mutlu olduğunu hissedeceksiniz. O mutlu olunca da siz mutlu olacaksınız. Dünyada mutlu olmak bu kadar basit aslında. Bazen yolda geçen insanlara merhaba demek bazen de sevgiliye iyi geceler demek kadar basit işte. Sizde durmayın mutluluğun formülünü artık biliyorsunuz, sevdiğiniz ile birlikte aranızdaki o bağı güçlendirin hiç koparmayın.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları Kısa

Geceler pusu kuruyor  bana, Hasretliği hatırlatır gibi bekliyor karanlık odamda. Yine de dayanıyorum. Bu hasretin biteceği günler gelecek bilirim. İyi geceler sevgilim.

Bir kuş misali uçsa dudaklarım sana doğru konsa kıpkırmızı dudaklarına irkilir misin? Yoksa onu alıp kendine seninkileri bana gönderir misin? İyi geceler aşk busem.

Ne kadar da sıcak ellerini ellerimde yüzümde hissedemesem de yastığın verdiği rahatlığı senin kucağın yorganın ısıtmasına sen sarılıyormuşsun gibi farz edeceğim. Sen uyurken ben hep seni düşüneceğim. Geceler korkutmasın seni. Üstünü açarsan üstüne örtmeye geleceğim iyi geceler aşkım.

sevgiliye iyi geceler mesajı

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öрmek isterim işte o zaman ƅende tatlı ƅir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler ƅeƅeğim.

Ve bazen unutmak için uyumak gerek, rüyaları hesaba katmadan… İyi geceler

Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin…

Hayallerimdin, gerçeğim oldun. Yanımda, canımda hep sen oldun. Sadece seninle mutlu ve huzurlu bir hayat istiyorum. İyi ki varsın sevgilim, seni çok seviyorum.

anlamlı iyi geceler mesajı uzun

Huzurla kapatıyorum gözlerimi her gece, bir nefes gibi içime seni çeke çeke… Öyle güzel bir melodisin ki sevgilim seninle huzur buluyorum. İyi geceler benim bir tanecik sevgilim.

Gün geIirde saçının bir teIine biIe zarar geIirse, varoIduğum şehre savaş açacağım gece gözIüm. İyi uykuIar.

Seni sen olduğun için sevdim daima senden başkasını asla düşünmedim düşünmeyeceğim de seninle kurduğum hayaller, sana verdiğim zamanlar hepsi senin içindi. Muhteşem bir güne uyan sevgilim. İyi uykular.

Sen şimdi çoktan uyumuşsundur, bense seni özlemekle meşgulüm. Sesini, gözlerini ve en çok da ellerini özledim. El ele yürüdüğümüz tüm o yollar geliyor aklıma, seni yine çok özledim sevgilim.

Hayırlı qeceler tatlı uykular aydınlık qüzel qünlere uyanmanız dilegiyle iyi qeceler.

Boş odamın neşesi sen oluyorsun, karanlık gecelerimde odama bir ay gibi doğuyorsun. İyi geceler aşkım.

Üstüm açık kalmıştır telaşı ile defalarca uyanan anneciğim. Beni örten ellerin her daim üzerimde olması dileğiyle iyi geceler.

sevgiliye iyi geceler mesajı

Bir tek sıcak gülüşünle rüyalarıma girdin. Ben sensiz sadece tatsız rüyalardaymışım da haberim yokmuş. Hayatta, rüyalarda sen de buldu gerçek rengini. İyi geceler bir tanem.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim!

Duvarıma bakarken boş odamın, birden sen beliriverdin… Çevirdim gözlerimi baktım karanlık tavana, geldin usulca yaklaşıp yanağıma bir buse konduruverdin… Bende sana öpücükler gönderiyorum canım sevgilim… İyi geceler…

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz geceler dilerim.

Bataryası zayıf rüyalarımızın kaрsama alanı dışında kalan kesimlerine şeƅeke hatası seƅeƅi ile ulaşamadık ful çeken hatlarımla seni çok seviyorum aşkım tatlı ƅenli rüyalar.

Lakin biz samimi siyahları severiz, samimiyetsiz gökkuşaklarını değil. İyi geceler

Sevgiliye İyi Geceler Mesajı Uzun

İsyanım sensiz geçen gecelerime ben seni düşünmekten uyuyamazken sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana iyi geceler canım rüyalarda kavuşmak dileğiyle…

Şimdi sessizce dokunsam o ipek saçlarına. Seni uyandırmadan dokunsam yüzüne, yanı başına uzanıversem öylece savunmasızca… İnan çok özledim sevgilim seni.

duygusal iyi geceler mesajı

Senden buldum ben kendimi, aşkı sende buldum benim bir tanecik sevgilim. Gecenin karanlığında hep sana sığındım, uykusuzluğumda senin hayalini buldum yanımda… Seni çok özledim sevgilim, iyi geceler…

Gece yine kuşanmış siyah giysisini, yıIdızIarı saçına takmış bir toka gibi. Bütün bu güzeIIiğe bakarak seni düşünüyorum saatIer boyu. Sabaha kadar gözüme uyku girmeden hayaI edeceğim güzeI ruhunu. TatIı rüyaIar bir tanem.

Gece olduğunda uykuya yenik düştüğün zaman seni gökyüzüne emanet ediyorum. Orada iyiler var ve seni koruyacaklar. İyi geceler sevgilim.

İsyanım sensiz geçen gecelerime. Ben seni düşünmekten uyuyamazken sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana. İyi geceler canım. Rüyalarda kavuşmak dileğiyle. 

Sensiz Bu gecenin SoğukIuğu çekiImiyor hayaIin gözümün önünde yaInızım odamda resmin duvarda SabahIarım HayaIinIe, TatIı RüyaIar Aşkım, iyi geceIer.

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin sen rahat uyu diye bekçi atadım gecene iyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı…

Rüyanda tuba dalları altında serinlediğini, kevser sularından içtiğini görmeni dilerim. Seni mutlu eden her şeyin peşinden koşmasını dilerim. İyi geceler.

uzaktaki sevgiliye iyi geceler mesajı

En güzel rüyaların senin olması, meleklerin uyurken seni koruması dileğiyle. . . Hayırlı geceler…

Arım balım peteğim, gülüm dalım çiçeğim, karizmatik erkeğim, iyi geceler…

Rüyalara rest çektim uyumuyorum, herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum. Uyku çok tatlı diyorlar, onlar uykuya ben sana doyamıyorum. Bir tanem iyi geceler.

Seni düşünmek gülümsemek için yeterli olsa bile daha fazlasını hak ettiğimi düşünüyorum. Senin aşkın olabilmek hepsinden öte bir şey. Seni sonsuza dek seveceğim, iyi geceler!

Buğulu camlara, sahildeki kumlara adını yazıyorum. Gecenin koyusuna sakladım adını sadece sırdaşım yıldızlara fısıldıyorum. Seni çok seviyorum sevgilim. İyi geceler diliyorum.

Yatağına uzandığında istediğin bütün güzellikler senin olsun. Ve de duygularını paylaşacak birine ihtiyaç duyarsan ben buradayım her zaman aşkım tatlı rüyalar.

güzel sözler

Bu gece bütün sevdiklerin yanında… Ne tatlı uyursun sen şimdi… Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz… Adını can koydum seni canıma koydum… İyi uykular.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler.

Ak güvercin gönderiyorum sana, kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve şefkat, kar ƅeyaz tüylerinde kokun ve kakasında iyi geceler öрücüğü ona iyi ƅak.

Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım, sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim; seni çok seviyorum ve hep seveceğim iyi geceler.

Seni o kadar çok seviyorum ki, sensiz geçen zamanlarımda seni görmek için uyku ilacı içiyorum. İyi geceler aşkım…

Az kaldı kavuşmaya, az kaldı o güzel yarınlarımıza. Beni hiç bırakmadığın için yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgilim. İyi ki varsın.

Aşkın öyle işlemiş ki ruhuma sevgilim, gözümü her kapattığımda senin hayalin geliyor gözlerimin önüne… Hücrelerimde bile senin aşkını hissediyorum her dakika. Güzel uyu sevgilim, aşkla uyu, huzurla uyu…

en güzel iyi geceler mesajı

Gece oIdu bak, semanda doIunay beIirdi. YıIdızIar yerIi yerinde bekIiyorIar doğacak sabahı. Sen daI uykuna, kapat gözIerini. DoIunay ve yıIdızIar senin için bekIeyecekIer bütün geceyi. TatIı uykuIar en güzeI gecem ve gündüzüm.

Her şeyin belli bir zamanı oluyor. Yaşamanın, ölmenin ve sevmenin. Ama şimdi sadece uyuma vakti o yüzden iyi geceler.

Özlemim sana sevdiğim. Sensiz rüyalarımdan artık bıktım. Umarım sen beni rüyalarında görüyorsundur. İyi geceler biriciğim. Seni çookk seviyorum.

Sen GüzeI rüyaIar içinde Ben Senin hayaIinIe Sen geceIerin Kucağında uykuda Ben iSe Seni Düşünerek SabahIarın içinde.. iyi geceIer..

Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben geleyim iyi geceler bitanem.

Sen bana iyi geceler dediğinde gecem hem iyi hem de umut dolu oluyor.

Yeni doğacak güneşin yeni umutlar, yarınlar getirmesi dileğiyle iyi uykular.

En güzel geceler seni düşünmekle güzel, eksiksiz bir aşk bu, her şeyinle her şeyimsin aşkım, iyi geceler

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın, rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin, gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun. İyi geceler.

Sadece senin hakkında bir düşünce bana geceleri ihtiyacım olan tüm sıcaklığı verir. İyi geceler aşkım.

Gece karanlık sokaklarda sarhoş yürüyorum. Bir ay birde yıldızlar anlıyor derdimi biliyorum. Gül yüzlüm sana iyi geceler diliyorum.

Güzellikler içinde gecenin bu saatlerinde belki yalnızlığın en yorgun olduğu yerde yalnız olmadığını bilesin diye sana iyi geceler diyesim geldi.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajı Whatsapp

Sen, derin uykularda bin bir çeşit rüyalar içinde iken seni düşünmekten uyuyamayan bu aşığına biraz insaf et, biraz gül biraz lütfet ki bende uyuyabileyim. İyi geceler aşkım iyi geceler bebeğim.

Yüreğin doğan güneşi değil batan Güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan Güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki Güneş senin için bir tanem iyi geceler.

Yüreğimde senden ƅana hiç ƅir ışık yok! Ben karanlıktan çok korkarım. Beni gel al ƅuradan… iyi geceler…

özlü sözler

Seni gözlerimi kapattığımda değil, gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim Gül parem iyi geceler.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim.

Şimdi ne de güzel uyuyorsundur. Kim bilir neler görüyorsun rüyanda sana, bana dair. Seni seviyorum sevgilim.

Yemyeşil bir ormanın tam ortasında nefes alıyormuş gibiyim senin yanında. Seninle birlikte nefes alıyorum sanki bu hayatta. Ölesiye seviyorum seni canım sevgilim, iyi geceler…

Sana oIan aşkıma tanık oIan şu zifiri karanIıktır, bu karanIığın içindeki gece de bizimIe birIikte uyuyacaktır. SaatIer geçecek ve güneş egemen oIacak tekrar dünyaya. O zamana kadar buIuşacağız düşIerde. İyi geceIer sevgiIim.

Belkide gecenin köründe arayarak hiç sesini çıkartmayıp, sadece onun sesini duyabilmektir aşk, Mutlu geceler.

Geceye inat seninle sabahlayacağım güneş kıskansın seninle ısınacağım yastıklar ağlasın göğsünde uyuyacağım ve bir tek sana bağlı kalacağım aşkım… 

Sana GeceIerin SessizIiğini RüyaIarın En güzeIini Görmen için Dua Ediceğim Aşkım iyi geceIer..

erkek sevgiliye iyi geceler mesajı

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler sevdam.

İnsanlar sabaha daha güçlü uyanmak için gece başlarını yastığa koyarlar. Uyu sevdiğim yarın seni mükemmel bir gün bekliyor.

Yıldızlar gözlerine özensin sen bir tanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

En güzel sabahlar, en tatlı uykular senin olsun, sabah görüşmek üzere, iyi geceler…

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum. Her şeyim sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur… Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum, Allah rahatlık versin canım.

Sana iyi geceler diyebilmek seni ne kadar sevdiğimi anlatabilmek için bir mesajdır. Seni seviyorum, iyi geceler hayatım.

Gözlerimin yakınında olmasan da, uzak diyarlardaki hayalini sevdiğim. Gecelerdir bizi buluşturan aynı sessizlikte içten içe söylenen hasret türkülerimsin.

Hayatımdaki en değerli varlık canım ta içi bir tanecik sevgilim benim iyi uyu yarın umarım görüşmek dileğiyle seni çok seviyorum iyi geceler.

Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda… Bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır buğulu camlara… Bu mesaj vasıtasıyla aşkımı gönderiyorum sana… İyi geceler Aşkitoma…

Yarın sabah uyandığında gönlünüzden geçen her güzel şeyin, hayalden çıkıp gerçeğe dönüşmesi dileğiyle hayırlı ve mutlu geceler.

Her gece gecenin ıssızlığına değil, sensiz geçen geceye sarılıр uyuyorum. İyi uykular ay yüzlüm!

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım.

Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum.

Geçici bu mesafeler, geçici bu ayrılık. Gün gelecek hiç ayrılmayacağız, uyurken bile ellerin ellerimde olacak. Az kaldı sevgilim, az kaldı kavuşmaya.

Uzaktaki Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Aşkından kocaman olmuş bir kalbim var, bedenime sığmayan. Geceleri yanı başımda bana masallar anlatan bir sevgilim var. İyi geceler bir tanem, iyi uykular…

Sen hayatımın en değerIeri varIığı, bana mutIuIuk veren güneşim, geceIerimi süsIeyen yıIdızımsın. İyi geceIer sevgiIim.

Uykuya dalmadan ilk olarak aklında ne varsa onu görürmüşsün rüyanda. Bende buraya kocaman tatlı rüyalar ve iyi geceler mesajı bırakıyorum ki başkalarını görmek yerine beni görüp mutlu ol diye. İyi geceler sevgilim.

sevgiliye iyi geceler mesajı

İyi ki sana sahibim. Sende en huzurlu uykulara sahip ol bu gece her şeyim.

Hayat bir geceden ibarettir en güzeI geceyi en güzeI rüya iIe görmen diIegi iIe iyi geceIer.

Aşk, biri hayatına girip özel bir anlam kazandırana kadar sadece üç harfli bir kelimedir. Aşkın hayatımı değiştirdi, bu yüzden sana minnettarım. İyi geceler, iyi uykular aşkım.

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri. Bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yakınlaştırır bizi birbirimize. Hayırlı geceler..

Aşk, belki de bir gecenin köründe arayıp hiç sesini çıkarmadan, sevdiğinin sesini dinlemektir. İyi geceler, tatlı rüyalar…

Seni o kadar çok seviyorum ki, sensiz geçen zamanlarımda seni görmek için uyku ilacı içiyorum. İyi geceler aşkım…

Geceleri hep seni düşünüyorum. Seni ne kadar özlediğimi tahmin dahi edemezsin. Seni seviyorum.

Seni görmemek geceler boyu, nasıl uyuduğunu hiç bilmemek… Bir gün beraber uyumanın umuduyla avunuyorum geceleri. Geceler geçer mi bilmem, iyi geceler benim aşk devrem.

“Seni bir daha ne zaman görebilirim?” dedim. “Rüyanda görürsün” dedi. Hemen yatmalıyım. Kimse görmesin diye rüyalarda buluşacağız galiba. İyi geceler.

Gece uzakta bir çığlık sesi denizden çıkan yosun kokusu gözlerimdeki sana olan özlemim halimde ki gözlerin iyi geceler diliyorum rüyalarımda.

etkileyici iyi geceler mesajı uzun

Hayatı Seviyorsam Anlamı Sen Olduğun için Seviyorum geceleri uyuyorsam Sabaha Adınla Başlamak için uyuyorum biriciğim iyi geceler.

Karanlık geceni aydınlatsın kalbimdeki aşkın nurlu ışığı. Rüyalarının esas oğlanı olayım sevgilim. İyi geceler sonsuz aşkım.

Deniz kumsaIdaki kum taneIerini zaman ise sensiz dakikaIarı götürür ama hiç bir şey kaIbimdeki sevgini götüremez iyi geceIer tatIı rüyaIar AIIah rahatIık versin.

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın, gecen mutlu, kalbin huzur dolu olsun.. İyi geceler..

 

Dünüm bitti artık ve bugün ise geceye karışacak. Yarınlarda seninle olmak dileği ile, iyi geceler sevgilim.

Her gecenin bir sabahı varsa her özlemin bir sonu var aşkım, her gece sarılıp uyuyacağımız günlerin hayaliyle uyuyalım sevgilim iyi geceler…

Sensiz bomboş odanın duvarlarına bakıyorum. Her zamankinden daha soğuk yatağım. Her zamankinden daha yalnız ve mutsuzum. Anladım ki sen benim diğer yarımsın ve sensiz yaşamak istemiyorum artık. İyi geceler aşkım

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım…

Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım, sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim; seni çok seviyorum ve hep seveceğim iyi geceler.

Başım yastıkta, gözlerim tavanda, aklımda ise sen varsın, seninle geçirdiğim bu güzel gün var. Gözlerime uyku girmiyor, kalbim senin aşkınla çarpıyor, bak yine gece acımasızca üstüme geliyor. Seni seviyorum Hayatımın anlamı. İyi geceler.

İyi gecelerin olsun sevgilim, bana bitmeyen geceler sana gün olsun. Benim sevmediğim siyah sana dokunamadan son bulsun.

Sen hayatımın en değerli varlığı, bana mutluluk veren güneşim, gecelerimi süsleyen yıldızımsın. İyi geceler biriciğim.

Huzur Dolu Gecelerimin, Tatlı Rüyalarındaki Rüyalarısın Tatlandıran Ten Varlıksın, Iyi Geceler Sevgilim.

Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin.

GeceIeri uzakIara çığIık oIur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana oIan özIemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözIerim. İyi geceIer her şeyim!

güzel sözler kısa

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur.. 

Gecen mutlu, kalbin sevgimle dolsun. Tatlı rüyaların benimle olsun. İyi geceler sevgilim.

Gece uykunda yanında olacağım saçlarını okşayıp sevgimi fısıldayacağım sessizce sen uyanma diye kıpırdamadan seni izleyeceğim bekle beni aşkım iyi geceler.

Seni seven bu yürek en derin tatlı uykular öpücüğünü masum dudaklarına kondurur.

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Geceme ışık ol, rüyalarımın ateşi ol, sadece benim ol. İyi geceler olsun aşkım.

Seni aklımdan hiç çıkarmadan saklayacağım rüyalarımda. Bitmek tükenmek bilmeyen sevgimin hep üzerinde olacağı ve kalbimin hep seninle birlikte çarpacağı günlere uyanmak dileğiyle, iyi geceler bir tanem.

kadın sevgiliye iyi geceler mesajı

Sensiz sabaha uyanacağım bir gece nasıl iyi geçebilir ki. İyi geceler iki gözüm.

Yaşamayı seviyorsam içinde sen olduğun içindir. Geceleri uyuyabiliyorsam sabaha senin hayalinle uyanacağım içindir. Gözlerimizi yavaşça kapatmış olalım ve sabaha ulaşabilmek için uykuya dalalım. İyi geceler…

Gözlerim kapandığında senin güzel yüzün açılır rüyalarıma. Dünyanın en güzel gözlerini sürekli görebilmenin mutluluğunu yaşıyorum her şeyim.

Bir dua gönderiyorum Allah’ıma sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. İyi geceler sana.

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir gece dilerim

Sen yaşadığım bir ömür gördüğüm en güzel günlerimsin sen her gece rüyalarıma giren bitanecik sevgilimsin iyi geceler.

Her gece sabaha erişir, her gözyaşı gülücükle tanışır. Senin o güzel gülüşün her daim var olsun sevdiğim.

Kalƅin kar giƅi ƅeyaz, gönlün yılԁızlar giƅi parlak, ԁuyguların güneş giƅi sıcak, rüyaların ay ışığı giƅi olsun.

Geceme ışık ol, rüyalarımın ateşi ol, sadece benim ol. İyi geceler olsun aşkım.

Yıldızlar ve ay nasıl bağlıysa birbirine gecelerde, ben de sana bağlıyım bütün varlığım ve yüreğimle.

Gece lambasının loş ışığı vuruyordur şimdi o güzel yüzüne ne kadar da güzelsin öyle, her halinle düşüncelerimdeki tek güzele iyi akşamlar.

kocaya iyi geceler mesajı

Bir yakarma gönderiyorum tanrı’ıma sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. İyi geceler sana.

Bu gece bütün sevdiklerin yanında. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum seni canıma koydum. İyi uykular…

Daha güzel, daha dinç, daha uykusunu almış bir insanlık için; “Yatsın Bu Dünya!” Cümleten İyi Geceler.

Bir dua gönderiyorum Allah’ıma sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. İyi geceler sana.

Evlilik sadece bir yatağı paylaşmak değil bir ömrü paylaşmaktır. Mutluluğu, kederi, huzuru, kavgayı dahi paylaşmaktır. Geceleri paylaşmak ve geceleri eşinin varlığı ile güzel tanımaktır. Sana iyi geceler aşkım ben biraz daha seni seveceğim.

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler…

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Güzelliklerle dolu huzurlu, keyifli güzel bir gece geçirmeniz dileğiyle iyi geceler.

Yatağıma geçtim, sol yanıma yattım. Senin yatacağın kadar bir yer bıraktım yatağımda. Seni burada hayal ediyorum. Üzerini de örttüm iyice, gece çok üşüyorsun çünkü. Başucuna suyunu da getirdim, çok su içmeye kalkıyorsun. Çok oldu sen uykuya dalalı, ben hala yüzünü izliyorum, nefesini dinliyorum. Tatlı rüyalar meleğim, seni hayal etmeyi ve seni çok seviyorum.

romantik iyi geceler mesajı

Her gün hasretindeyim bu gece olduğu gibi. Uyumadan önce şunları söyleyeyim sana askım; Keşke sabaha kadar uykusuz kalsam da sana bakabilsem, keşke benim üzerimde yorgan olmasa donsam da senin yanında uyuyabilsem, keşke gözlerimi kapattığımda ellerim yanımdaki yastığa dokunduğunda o yastığı boş bulmasam. Yine yalnız bir rüyaya dalıyorum, Sensizim, iyi geceler! Bütün bunları yaşayabilmek için mutlu yarınlara kadar yalnız uyuyacağım sevgilim.

Hayatımda iyi ki varsın diyeceğim ender dostlardan birisin benim için kanka. Aramızdaki dostluk hiç bitmesin ve sen benim ölene kadar kardeşim olarak kal.

Canım hiç istemiyor buz gibi yatağa girmeyi. Sensiz uyumayı da istemiyorum. Her anımda, her gecemde, her sabahımda seninle olmak istiyorum. Huysuzlanıyorum biraz, belki de isyana bağlıyorum bir süre. Sonra boş ver diyorum, nasıl olsa sabah koşarak yanıma gelecek. Hemen sabah olsun diye gözlerimi kapatacağım, iyi geceler sevgilim. Seni seviyorum.

Masum gecelerin en tatlı ve güzel rüyaları seninle olsun, İyi Geceler Olsun Bebeğim

Bu saatte belki uyuyorsundur ama seni ne kadar çok sevdiğimi söylemek istedim sana. Sahi ne kadar çok sevdiğini söylemek için zaman ve mekan önemli mi bu kadar? Ben seni en çok bu saatlerde seviyorum sevgilim.

Erkek Sevgiliye İyi Geceler Mesajı

Uyanır uyanmaz ve uykuya dalmadan önce seni düşünüyorum. Görüyorsun, sen asla aklımdan çıkamadın. İyi geceler aşkım.

Sadece harika bir adam değil, uyurken çok masum görünüyorsun. Yarın o sevimli yüzü görebilmek için sıkı uyu.

Her geceyi seninle geçirme şansına sahip olduğum için gerçekten minnettarım. Parlayan zırhlı şövalyeme iyi geceler.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tenem tatlı uykular.

Sen uyurken şuan tatlı rüyalar görürken ben seni düşünüp seni çizicem boş duvarlarıma birtanem, iyi geceler.

Seni hayal etmiyorum çünkü seni asla düşünerek uykuya dalamam. İyi geceler aşkım, tatlı bir rüya gör.

Sevgili uyku; Ben bu satırları yazarken, sen çok uzaktasın biliyorum fakat seni seviyorum, ne olur yuvana dön..

Sen gittiğinden beri benim güneşim hiç doğmuyor sevgilim. Günler sadece rakamlardan ibaret. Takvim yaprakları öyle zor eksiliyor ki, ruhum seninle birlikte aydınlanmayı bekliyor…

sevgiliye iyi geceler mesajı whatsapp

Bu gece, Rabbime seni koruması için dua ediyorum, meleklere seni yönlendirmesi ve koruması ve gecenin en karanlık saatlerinde yolunu aydınlatması için yıldızlara. Bu gece çok tatlı bir rüya görmen dileğiyle. İyi geceler tatlım.

İYİ geceler dediğimde, aslında geceleri İYİ bir çocuk olmanı istiyorum. Yani benden başka bir kız düşünme. İyi geceler yakışıklı.

Her zaman aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Hiç mi mevsim senden Geçmez bee Adam hepmi baharin Hep,mi böyle sevda kokarsin Tutulmazmi ellerinin bakışlarını Bu kadar mı yakışır sozlervadisi.com sana Adam O,kadarmi kollarında Adamına Güzel sarilmak nefesini içime Çekip Seni çünkü Mutluluk Kalbindedir Senin Adam Sevgili İYİ GECELER..

Bir Müzik Çalıyor içimde Adı Aşk Nağmeleri ile Süslenmiş Bir Aşk var Kalbimde Adı Seninle Başlar Sonunu Sadece ölüm yazar iyi geceler bebeğim Seni Seviyorum!

Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin…

Yüzüm öyle soldu ki, yok olum sanki gram gram. Sen beni terk ettiğinden beri dünyanın ışıklarını söndürdüler sanki…

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları Resimli

Sevgilinize resimli iyi geceler mesajları atmak isteyebileceğinizi düşünerek sizler için ufak bir galeri oluşturduk. Renklerinden sözlerine kadar farklı resimlerden oluşan galerimiz içerisinden size en uygun olanını seçebilir sevgilinize gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu