İngilizce

Perfect English İngilizce Kursları Ankara

Perfect English İngilizce Kursları olarak; 2002 Yılında ingilizce öğretmenleri tarafından kurulan Perfect English İngilizce Kursları, “Diğerleri Anlatır, Biz Öğretiriz!” sloganıyla yoluna başlamıştır. Genel İngilizce Eğitimi, Akademik İngilizce Eğitimi, İlköğretim İngilizcesi, Kamu Kurumlarına ve Kurumsal Şirketlere Özel ihtiyaçları doğrultusunda Ankara’nın ve Türkiye’nin bir çok yerindeki şubeleşmiş yapısıyla hizmet vermektedir. Öğrenci odaklı eğitim anlayışıyla uluslararası standartlarda hizmet vererek Türkiye’de İngilizce Eğitim Kurumlarının öncüsü haline gelmiştir.

 

Noter Onaylı En Kaliteli İngilizce Kursu 

Kurumsal yapısı ve resmi temsilcisi olduğu ulusal ve uluslararası birçok partneriyle (Oxford University Press, Euro Pass, CEFR, Euro de Council), resmi sınav merkezlerinin ingilizce kurs altyapısını sunmaktayız. Bir çok uluslararası ingilizce sınavlarla (TOEFL Kursu, TOEIC Kursu, IELTS Kursu, PEARSON PTE-GMAT), uluslararası ve ulusal alınan bir çok ödül ve kalite belgesiyle (ISO-9001 Kalite Belgesi, MEB Ruhsatı , Başbakanlık Yılın En İyi Dil Okulu Ödülü, Çağdaş Gazeteciler Cemiyeti Yılın En İyi Dil Okulu, Oxford University Press England – Türkiye’nin En Güvenilir Dil Okulu)  başarıyı koşulsuz ön kriter olarak kabul etmekte, öğrencilerin mutluluğunu ve geleceklerini ciddiye alan bir misyonu üstlenmektedir.
Türkiye’nin Noter Onaylı İlk ve Tek İngilizce Kursu Perfect English İngilizce Kursu‘dur.

ankara ingilizce kursu

 

Genel İngilizce, YDS Kursu, Hazırlık Atlama Kursları, PTE Kursu, TOEFL Kursu ve Diğerleri…

Genel İngilizce Kursları, YDS Kursu, Hazırlık Atlama Kursları, PTE Kursu, TOEFL Kursu, IELTS Kursu, TOEIC Kursu, GMAT Kursu, İlköğretim İngilizcesi ve Kurumsal İngilizce Eğitimleri branşlarında bütün şubelerinde aynı standartlarda eğitim veren kuruluşumuzun, Türkiye’nin alanında uzman ve ingilizce öğretiminde ileri gelen öğretim görevlileri ve öğretmenleriyle oluşturduğu yenilikçi ve dinamik kadrosuyla; öğrencilerimizin amaçlarına göre alternatif program ve müfredatlar hazırlayarak sonuç odaklı eğitim anlayışını benimsemektedir.

 

Perfect English İngilizce Kursları olarak, İngilizce Eğitim Hizmetlerinin yanı sıra sadece kendi öğrencilerine verilmek üzere ingilizce yayıncılık hizmetleri de sunmaktadır. Türkiye’deki ingilizce sınavlar ve ingilizce programları hakkında kendi yayın departmanının hazırladığı kitapları kullanırken, uluslararası sınavlar ve ingilizce programları için bizzat bu sınavların yayınlarının Türkiye’ye resmi partner olarak getirilmesini ve öğrencileriyle buluşturulmasını da sağlamaktadır.

 

Pandemide İngilizce Kursu Hizmetleri

Pandemi sürecinde bu zorlu Covid-19 virüsünün hayatımızdaki kısıtlamaları nedeniyle Milli Eğitim Bakanlığı’nın tedbirleri kapsamındaki izinleri bittiğinde Ankara’da ingilizce kursu arayan öğrencilerimize ingilizce eğitimlerimizi vermeye devam edeceğiz.

Bu süreçte tüm hijyen ortamı oluşturarak ve pandemik tedbirlerimizin hepsini tamamlayarak, sınıf ortamlarımızdaki oturma düzenimizden, girişlerde ateş ölçümlerine, maske tedariğimizden tüm tedbirlerimize kadar ingilizce kurslarımızda öğrencilerimizin rahat bir eğitim alabilmeleri için tüm koşulları en iyi şekle getirerek sizlere bu kaliteli hizmeti vermeye devam ediyoruz.

ankara en iyi ingilizce kursu

İngilizce Kursu Olarak Müşteri Memnuniyeti Odaklı Misyonumuz

İngilizce Kursu Eğitim alanında yapılabilecek yeniliklerin öncülüğünü devam ettirmek ve öğrencilerimiz için uluslararası eğitim imkanlarını verimli ve erişilebilir hale getirmek. İngilizce Eğitim ve İngilizce Eğitim Yayıncılığını temsil eden bir Türkiye markası olarak, bu alanlarda Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı olmaktır.

İşini en iyi yapanlarla çalışmak, çalışanlarının potansiyelini dinamik bir çalışma ortamında, mutlu ve huzurlu bir ortamda bulmalarını sağlamak. Bu sayede, verimli hizmete öncelik veren, eğitimi asla hafife almayan ve her zaman daha iyisini hedefleyen bir kurum olmak. Öğrencilerinin önceliklerini doğru biçimde belirlemek, doğru yönlendirmeler ile geleceklerini emanet edebilecekleri bir danışmanlık sağlamak ve onların geri bildirimlerini görmezden gelmeyerek memnuniyetlerini sürekli kılmak.

Açık fikirli, değişimi ve gelişimi öncelikleri içinde kabul eden, kurumsal standartlarından taviz vermeyen, başarıları deneyime, deneyimleri başarıya dönüştüren bir kurum olmaktır.

ingilizce kursu fiyatları

Neden İngilizce Kursunda Doğru Seçim Yapılmalı?

Perfect English olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

Eğitim süreçlerinde öğrencilerimizin doğru sonuçlara ulaşmaları için Perfect English Şubelerimize kayıt olan herkese ücretsiz olarak ekstra; Yaşam Boyu Aktivite ve Conversaiton Club Üyelik Hakkı, Sınırsız Speaking Dersleri, Sınırsız Telafi Dersleri, Sınırsız Seviye Tekrarı, Eğitim Materyalleri ve İnteraktif Modülleri, Kayıt Dondurma Hakkı, Koşulsuz Devir Hakkı, Koşulsuz Değişim Hakkı, Eğitim sonunda Sertifika Hakkı ve İsteğinize Göre Ödeme Planı Yapma hakkı veriyoruz.

İngilizce Kurs Eğitimi almanın uzun vadeli bir yatırım olduğunu bilerek, öğrencilerimizin geleceklerini etkileyecek bu önemli süreç için hangi dil okulu ile iş birliği yapacakları konusunda sorularının olması doğaldır.

Bu sorulara, şeffaflık ve güven çerçevesinde cevap vermek ve öğrencilerin sıkıntılarını dinlemek onların eğitimlerini her zaman daha iyi noktalara taşımayı hedeflemek bizim için elzem bir ihtiyaçtır.

Eğitim süreçleri devam ederken öğrencilerimizin isteklerine en kısa zamanda doğru çözümler üretebilmek adına, hizmet departmanlarımız Üniversitelerin kurum içi hizmet sunma prensipleri doğrultusunda yapılandırılarak tasarlanmıştır. Farklı departmanlarımız öğrencilerimizin aynı zamanda ortaya çıkan farklı ihtiyaçlarına en kısa zamanda en verimli sonucu üretmek üzere hizmet vermektedir. Departmanlarımızın faaliyetleri aşağıdaki gibidir.

 

DEVAMI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu