Güzel SözlerSözler

En Güzel Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer günü sözlerinin en çok aratıldığı bir döneme girmiş bulunmaktayız. 14 Şubat yaklaştıkça sevgililer birbirlerine hediye almak için fikirler aramaya başladı. Tabi bu hediyeler güzel ve anlamlı sevgililer günü mesajları ile farklı bir boyut kazanabiliyor. Bunun farkında olan çiftler mutlaka güzel bir söz iliştirebiliyor kenarına.

Eğer sizde hediyenizi almışsanız mutlaka güzel bir söz yazılı not kartı olmadan hediyenizi tamamlamayın. Hediyenizin manevi değerinin yanında birde kalıcı bir söz olması daha bir anlam katabilir. Ne de olsa söz uçar yazı kalır diye boşuna dememiş atalarımız. Bunu tabi abartmaya veya zorlamaya da gerek yok. Sevgililer günü mesajları uzun anlamlı olsun isterken bazen ipin ucunu kaçırıp fazla kelime kullananlarımız oluyor. Uzun olmasından ziyade anlamlı ve aşkınızı hissettiren bir not olmasına özen gösterin.

Sevgiliye hediye önerileri yapmayacağız lakin maddiyatı kesinlikle bir kenara bırakın. Aranızdaki hikayeyi en iyi anlatan hediyeyi seçin. En anlamlısı olsun en pahalısı değil. Sevgililer günü mesajınızı da tabi hediyenizle uyumlu olacak bir şekilde seçerseniz güzel bir hediyeyi her şeyiyle tamamlamış olursunuz.

Romantik Sevgililer Günü Sözleri

14 şubat mesajları

Bir Sevdiği Olmalı İnsanın.. Rüzgar Onun Kokusunu Getirmeli Yağmur Onun Sesini Cennetten Köşe Almışçasına Sevdiği Sakındığı Bakmaya Kıyamadığı Her Bir Hücresinden Aşkın Fışkırdığı Çölde Okyanus Yaşadığı Sen Benim Vatanım Sen Benim Canıma Cansın Adam Bu Günde Çok Seviyorum Seni… Sevgililer günümüz kutlu olsun. Minik serçem

Yüzüne bakarken hala biraz mahcup biraz utangaç bakıyorum. O kadar güzelsin ki, fındık burnun, elma yanakların, denizleri kıskandıracak masmavi gözlerin… Sana bakmaya doyamıyorum. Doyamayacağım. İyi ki varsın sevgilim, sevgililer günümüz kutlu olsun.

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz!

Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Seni seviyorum!

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. Sevgililer günün kutlu olsun bir tanem.

Sıcak bir tebessüm yakınlaşmadır diğer kişiye; birden döndürür bir kişiye. Geçmişe sığınıp anılara sığınsan bile, yetmez o ömür yalnız başına bir kişiye.

Hayatın içinde güzel olan ne varsa sen ve senin gülüşlerin sayesinde var. Seninle bakınca güzel oluyor dünya, seninle gülünce çiçekler açıyor bana, seninle yan yana durunca izleniyor insanlar ve sakinlik çöküyor içime her şeyden önce. Sen bu dünya için gönderilmiş bir perisin. Bana geldin ve dünyamı güzelleştirdin. İyi ki geldin. Sevgililer günümüz kutlu olsun sevgilim.

Eğer sevgiliniz daha olgunsa ona güzel bir kolye, bileklik veya saat alarak da sevdiğinizi belli edebilirsiniz.

Sevgililer gününde belki yanında değilim ama dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım! Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi.

Seni ne kadar seviyorum biliyor musun? Söz verip de tutmadıgın günler kadar, beni beklettiğin saniyeler kadar,bana sevgiyle bakmadığın an kadar, uykularımı kaçırdığın geceler kadar, sonunda anladım seninde beni ne kadar sevdiğını zalim.

Aşkım, benim için ne anlama geldiğini bilmiyorsun. Seni asla tahmin edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sevgililer Günümüz kutlu olsun karıcığım!

Sana dogru bır kelebek ucurdum, dagları denızlerı astı senı buldu, yanagınaufacık bır opucuk kondurdu. Hıssettın mı? Sevgılıler gunun kutlu olsun!

Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!…

Bu sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

Gözlerin gözlerime baktığında tüm dünyam adeta sana çekiliyor. Yıldız tozundan yapılmış kalpler taşıyoruz ve ışıltın bağımızı güçlendiriyor. Benim masal kahramanım, güzelliğini gördüğüm andan bu yana adeta bir saniyede olup bitti her şey. Benim bütün hayallerimde ve bütün dileklerimde aşkı taşıyan prenses sensin. Sevgililer Günün kutlu olsun.

Yollarımız şu hayatta kesişmeseydi nefes alamaz, sensiz yaşayamazdım. İyi ki varsın sevgilim, nice 14 Şubat kutlamalarına!

Sevgililer Günü ne denli önemli olabilir? Ne kadar mühim senin için? Her günüm, her nefesim sana olan özlemimle parıldıyor. Sanırım aşık oluyorum. Karşılaştığımızda yüreğim çırpınıyor. Nefesim… İyi ki varsın.

Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün kutlu olsun!

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim! Seni çok seviyorum ve her zaman seninle olacağımı bilmeni istiyorum.

Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, okyanuslar bile kışkanır sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek… Seni seviyorum!

Sevgililer gününde belki yanında değilim ama dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

romantik sevgililer günü sözleri

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Sevgililer günün kutlu olsun!

Vereceğiniz hediyenin daha gösterişli olmasını arzu ederseniz dışarıda bir yemek organize ederek kendisine müzik eşliğinde romantik bir havada hediyesini takdim edebilirsiniz.

Gülüşünün baharlar açtığı bir gecede bulmuştum seni. Takvim 14 Şubat’ı gösteriyordu. Seni bulduğum günü bütün dünya kutluyordu. Sevgililer günümüz kutlu olsun sevgilim

Sevgililer Günü Mesajları Uzun Anlamlı

Sevgilim, ben seni çok seviyorum.
Sensiz yaşayamam, Hayatımda sana hep ihtiyacım var.
Her gün gözlerini görmek istiyorum. Ellerini tutmak, yanında yürümek istiyorum.
Her gece göğsünde uyumak istiyorum.
Çocuklarına iyi bir anne olmak istiyorum.
Sana iyi bir eş olmak istiyorum.
Senin sevgini sonsuza dek istiyorum.
Sonra bir gün kollarında öleceğim.
Ama aşkım asla senin için ölmeyecek.
SENİ ÇOK SEVİYORUM… Sevgililer Günün Kutlu olsun aşkım.

Üşüyor musun? O zaman gel yanıma! O kadar yaktın ki canımı, üşümezsin bir daha. Sevgililer günün kutlu olsun bir daha.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.. Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum.

Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun!

Sana bütün şarkı sözlerini yazıp göndermek isterdim. Ancak hiçbirisi ne sana olan aşkımı anlatmaya yeter ne senin güzelliğini ne de sana olan sevgimi tarif etmeye yeter. Hiçbir mesaja sığmayacak kadar sonsuz bir sevgi bu. Seninle nice mutlu sevgililer günlerine bir tanem. Hep yanında olacağım.

Ben.. Sadece Seni Güneş Işığında Sevmedim… Ben.. Sadece Seni Her şey Yolundanken Sevmedim.. Ben.. Sadece Seni İyi Günlerde Sevmedim.. Ben Seni.. Her Zaman Çok Seviyorum.. Belki de Her şeyden.. Daha Çok... Aşkım Sevgililer günümüz kutlu olsun

Bebeğim, güne her gün mutlu başlama sebebim olduğun için teşekkürler. Her günümü daha değerli hale getiriyorsun. Bu hayatta sana sahip olduğum için çok şanslıyım. Bugün sana gönderdiğim çikolatalar, senin tatlılığın ile rekabet bile edemez, Sevgililer Günün kutlu olsun!

Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel olur.Benim en uzun ve en güzel rüyam, şu an bu mesajı okuyor. Seni çok ama çok seviyorum biriciğim. Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değil! Seni o kadar çok özledim ki. . . Sevgililer gününde yanında olup sana sana sarılmak için çıldırıyorum. . .

Sen dünyaya sürgün bir meleksen ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin… Sevgililer günün kutlu olsun!

Ayrılık küçük sеvgilеri öldürür ama büyük sеvgilеri güçlеndirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlеndirdiği gibi. Bizim dе sеvgimiz hеp yaşayacak vе daha da güçlеnеcеk sеvgilim. Nicе sеvgililеr günlеrindе birliktе olmak dilеğiylе.

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

Belki yanında değilim ama dün de, bugün de, yarın da yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım! Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Bilmiyorum.. Tesadüf müsün.? Alın Yazım mısın.? Ama.. Bildiğim Tek Bir Şey Var.. Sen.. Benim.. Dualarımın Cevabısın.. Sevgililer günümüz kutlu olsun bebeğim

Sen hayatımda olduğun sürece benim için her gün sevgililer günü, seninle mutluyum ben, seninle huzurluyum, seninle yaşam doluyum. Senin olmadığın bir gün hayal etmek bile yüreğimi yaralar. Sevgililer günümüz kutlu olsun sevgilim. 

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi. Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.

Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

En imkânsız hayalimdi, sabah seninle uyanmak. Ömrümün sonuna kadar seninle yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun sevdiğim.

Aşk bir bulut gibi, Aşk bir rüya gibi, Aşk bir kelime ve Aşk her şeyde gizli.. Aşk bir masalın gerçekleşmesi gibi… Aşkı sende buldum en sonunda..  Sevgililer Günün Kutlu olsun aşkım.

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim… Sevgililer günümüz kutlu olsun. Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin benim, canımsın.

sevgililer günü sözleri 2020

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmɑz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir… Bu sevgililer gününde yɑnında değilim belki ama özlemim sevgim hep seninle. Seni seviyorum!

Bazıları hayat arkadaşlarını yeniden seçme şansı olsa, farklı seçimler yapacaklarını söylüyor. Benim cevabım ise, seni tekrar seçmek olur. Sevgililer günün kutlu olsun hayatım!

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Seni seviyorum! Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Bu sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

Hastalanmış gibiydim ilk günlerimizde, çılgınca bir özlemekteydim her an varlığını. Bana ne olduğunu bilmiyordum. Şimdi acılarım biraz dindi ve aşkınla beni huzurlu, mutlu bir hale getirdin. Sana tutuldum. Beni bir hayalciye dönüştürdüğün için teşekkürler meleğim. Seninle sihirli 14 Şubatlar bitmesin.

Sana olan aşkımı bir güne sığdıramam. Ne Sevgililer Günü yeter bana ne tanışma yıl dönümümüz ne doğum günleri. Benim olduğun her gün için sadece mutluluk diyebilirim.

DEVAMI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu