Güzel SözlerSözler

Doğum Günü Mesajları Doğum Günü Sözleri

Hayatta bazı önemli günler vardır. Ölüm yıl dönümleri, bayram günleri, sevgililer günü gibi… İşte onlardan bir tanesi de doğum günleri. Doğum günü mesajlarını derlediğimiz bu yazıda sevdiklerinizin en mutlu günlerinde mutluluklarına mutluluk katacağınız onlarca doğum günü sözleri bir araya getirdik. Unutmayın ki kutlama sadece hediye ile değil, pasta ile değil kalbe giden güzel sözler ile anlam bulur.

 

Özellikle sevgiliye doğum günü mesajları seçerken oldukça hassas olmalısınız. Sizin, sadece ikinizin bildiği ve sadece size özel bir anlamı olan olayı çağrıştıran doğum günü mesajları seçmeniz aşkınıza ayrı bir tat katacaktır. Hadi durmayın, aşağıda bulunan en güzel doğum günü mesajlarından bir tanesini seçin ve sevdiğiniz kişilere bu mutlu günlerinde eşlik edin.

 

En Güzel Doğum Günü Mesajları

doğum günü mesajları 2020

 

Geçmişte yaşadığın neşe, bugün sana geri gelsin arkadaşım. Sana yeni yaşında mutlu ve huzurlu bir gelecek diliyorum!

 

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

 

İyi ki doğdun gözüme ırak, kaIbime aşina insan. En güzeI yaş, en güzeI yıI, en güzeI hayat senin oIsun…

 

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, arkadaşların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dileriz.. Doğum günün kutlu olsun…

 

İnsan her yıl sadece bir yaşı yaşayabilir. Ve asla bir daha o yaşa giremez. Girdiğin yaşı doyasıya yaşa ve bu bir yılı mutluluk, tebessüm ve güzel anılar ile doldurmanı dilerim. İyi ki doğdun.

 

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir. Doğum Günün Kutlu Olsun

 

Doğacak her yeni günü sana armağan ediyorum. Doğum günün kutlu olsun…

 

Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun iyi ki benimlesin. Her şeyim seni çok seviyorum.

 

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar!

 

Kalbine kök salmış bütün dileklerinin ve hayallerinin kabul olmasını, bütün güzel anıların seni bulmasını, hayatın boyunca karşına hep en iyi insanların çıkmasını ve hayatın boyunca sağlıklı, mutlu olmanı temenni ederim. Doğum günün kutlu, yarınların umutlu olsun.

 

Sana bu hayattaki en güzel hediyeni vermek istiyordum, ama kendini sana veremeyeceğim için ellerim bomboş. Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

 

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara.

 

Yeni yaşın umuyorum sana mutluluk getirecek. Belki de ilerdedir yaşanacak günlerin en güzelleri. Doğum günün kutlu olsun!

 

Bazen insanlar güzeldir. Sadece görünüşleriyle değil. Sadece söyledikleriyle değil. Olduklarıyla. Varlığın hayatıma anlam katıyor. İyi ki doğdun, iyi ki varsın..

 

Umarım bu yıl sana bol miktarda gülümseme, mutluluk ve fırsat sunar. Doğum günün kutlu olsun!

 

Doğduğun gün hayatımıza bir güneş gibi doğdun. Bizim için yaşamın, mutluluğun, neşenin kaynağı oldun. Yeni yaşında tüm bu güzellikler umarım ki seni daha fazla bulur ve yıl boyunca yüzündeki o benzersiz gülümseme hiç eksik olmaz. İyi ki doğdun, nice mutlu güzel birlikte yıllara hep birlikte.

 

doğum günü mesajları uzun

 

Her doğum günü kişilerin hayatında açtığı yepyeni bir sayfadır. Senin de açtığın bu yeni sayfayı gönlünden geçtiği gibi doldurmanı diliyor, doğum gününü kutluyorum. Nice mutlu yaşlara…

 

Sen en pahalı elmastan bile daha değerlisin. Sadece güçlü ve akıllı değil, aynı zamanda nazik ve düşüncelisin. Doğum günün, her sene sana ne kadar değer verdiğimi ve minnettar olduğumu göstermek için mükemmel bir fırsat oluyor. Doğum günün kutlu olsun!

 

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun. Çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara…

 

Seni tanıdığım için kendimi dünyanın en şanslı insanı olarak hissediyorum. Seninle birlikte geçirdiğimiz günler benim için her zaman. Bugün ise senin en özel günün. Doğum günün kutlu nice mutlu yıllara…

 

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. İyi ki doğdun.

 

Seni tanıdığım ilk gün dün gibi aklımda. O günden bu yana hayatıma kattıkların için sana kocaman teşekkür ederim. İyi ki seni tanımışım. Doğum günün kutlu olsun.

 

Yeni yaşın kutlu olsun. Umarım yeni yaşında musmutlu günler seninle olur. Birlikte geçireceğimiz nice güzel yıllara. Her zaman pastanın büyük tarafını sen alabilirsin 🙂

 

Senin gibi bir insanla tanıştığım için ne kadar şanslı olduğuma inanamıyorum. Hayatımın her gününü çok özel kılıyorsun. Doğum günün umarım şimdiye kadarki en özel günlerden biri olur. Seninle doğum gününü kutlamak için sabırsızlanıyorum!

 

Yeni yaşında tüm acı ve korkularını geçmişte bırakmanı, geleceğe umut ve kendine güvenle bakmanı dilerim. İyi ki doğdun, iyi ki tanımışım seni. Sen hayatımda gördüğüm en özel kişisin. Her şey gönlünce olsun.

 

Başımı dizlerine koyduğum pekguzelsozler.com zaman tüm zorlukları unutur sana sığınırım. Her anımda yanımda olduğun için beni iyi bir insan yaptığın için çok teşekkür ederim. Hakkın asla ödenmez Anneciğim. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın bizimlesin. Seni çok özledim ve seni çok seviyorum iyi ki doğdun nice mutlu güzel yıllara.

 

Bu yıl harika başlangıçların yılı olacak. Yeni ve heyecan verici deneyimlerle geçecek bir yıl dileğiyle!

 

Bugün hep gülümse ve her zaman gülümsemek için bir neden bul kendine. Evet, belki yıllar katmaz hayatına ama, muhakkak “hayat katar” yıllarına. Doğum günün kutlu olsun.

 

Bazen insanlar güzeldir. Sadece görünüşleriyle değil. Sadece söyledikleriyle değil. Olduklarıyla. Varlığın hayatıma anlam katıyor. İyi ki doğdun, iyi ki varsın..

 

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyi ki doğdun. Doğum Günün Kutlu Olsun!

 

Yaşamalısın, sevmelisin, hunharca gülmelisin. Bu üçü de hayatından hiç eksik olmamalı. Yaşının kaç olduğunun ne önemi var sen her halinle, her yaşında güzelsin. İyi ki doğdun!

 

Hayatımın hiçbir anında seni ve bu özel günü unutmayacağım. İyi ki doğdun ve beni buldun. Doğum günün kutlu olsun sevgilim. Seni her yaşında yeni bir aşkla seveceğim.

 

sevgiliye doğum günü mesajları

Tеk istеdiğim bugün dilеdiğin tüm istеklеrin gеrçеk olmаsı. Bеlki çok uzаktаyım, yаnındа dеğilim аmа bilmеlisin ki kаlbimin еn dеrin yеrindеsin. Doğum gününü еn içtеn dilеklеrimlе kutlаrım.

 

Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Doğum günün kutlu olsun.

 

Yeni yaşını kutlar, eski yaşını şutlarım. Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

 

Mutluyum çünkü sen varsın! Mutluyum çünkü hayatımdasın! Mutluyum çünkü bugün sen doğmuşsun! İyi ki doğdun, iyi iki doğmuşsun hayatımın anlamı!

 

Dünya üzerinde milyonlarca insan yaşıyor ve sen özelsin. Dünya seninle güzel. Senden sadece dünyada bir tane var ve bunu bilerek ömrünü geçir. Yeni yaşın sana hayır ve bereket getirsin.

 

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun

 

Zaman geIir yoIIarına kar yağar, etrafını hüzün buIutIarı sararsa, ne zaman bir arkadaşa ihtiyaç duyarsan arkadaş oIabiIdiğim kadar buradayım. Doğum günün kutIu oIsun dostum…

 

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun…

 

Doğum günleri yeni bir yaş yeni bir başlangıçtır. Yeni yaşında ailenle ve sevdiklerinle mutlu bir hayat diliyorum.

 

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın…

 

Yürek umutIara gebe oIduğundan beri arkadaşIıkIar ayrıIıkIara yenik düşmedi, yüreğimiz darağacındayken biIe öIüme koşup arkadaşımızı sevmeyi biIdik. MutIu NİCE yaşIara, doğum günün kutIu oIsun arkadaşım.

 

Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan… Bil ki unutulmadın… Doğum günün kutlu olsun!

 

Hayat sana asla gülümse diye sebepler sunmaz. Sen gülümsemek için hayatın sana sunduğu imkanları değerlendir. Hayatın sana sunduğu en önemli gülümseme sebebi ise ailen ve seni sen kılan gülümseyişin. Bugün senin doğum günün hayata gülümseyerek başla. İyi ki doğdun.

 

Bir kar tanesi gibi eriyip giden hüznün, milyonlarca kum tanesi kadar mutluluğun olması dileği ile… Nice Mutlu Seneler…

 

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim; iyi ki doğmuşsun canım arkadaşım.

 

Geri kalan ömrümde yalnızca sen olsan yeter bana, tek bir gülüşün tüm sıkıntıları unutturmaya yeter. Yeni yaşının ilk günü kutlu olsun birtanem, iyi ki doğmuşsun, nice mutlu güzel yıllarımıza.

 

Gеlеcеğini oluşturarak yaşamını bеlirlеyеn hеr yеni günün bir öncеkindеn daha güzеl, arzularına uygun vе mutluluk gеtirеcеk şеkildе olmasını dilеrim. Nicе güzеl doğum günlеrinе

 

komik doğum günü mesajları

 

Doğduğun günden bu yana seni ve varlığını hep yanımda hissettim. Bana olan desteğin ve her zaman yanımda oluşun için teşekkür ediyorum. Yeni yaşın sana ve sevdiklerine en güzel günlerini yaşatsın ve şans getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

 

Yalnız bugün özel olduğunu sanıyorsan yanılıyorsun. Sen benim için daima özelsin ve her an aklımdasın. Dostluğun ve arkadaşlığının bana vermiş olduğu keyfi anlatabilmem inan imkansız. Kalbim her zaman seninle. Birlikte nice yaşlar canım arkadaşım.

 

Doğduğun o muhteşem gün bulutları aşarak, adeta bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayatımıza. Hep sevgiyle yaşa! Nice mutlu yıllara.

 

Her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

 

Aslında düşündüklerim, yazdıklarım belki de çok saçma şeyler ama sana yazınca tüm cümleler, tüm kelimeler, tüm heceler, tüm harfler çok değerli oluyor. Tıpkı hayatımdaki en değersiz ve anlamsız şeylerin seninle anlam bulması gibi. Benim için çok ama çok değerlisin. İyi ki doğdun, iyi ki varsın!

 

Beni desteklemek ve cesaretlendirmek için her zaman yanımda oldun. Ben de her doğum gününde senin yanında olacağım. Umarım mutluluk dolu bir yıl geçirirsin. Doğum günün kutlu olsun!

 

Seni ne kadar çok sevdiğimi merak etme çünkü sana bunu kelimelerle açıklayamam. Yalnızca şunu bil, sen hayatımdaki en değerli varlıksın ve her gün o tatlı gülüşünü görmek için her şeyi yaparım. Beraber geçireceğimiz nice güzel doğum günü kutlamalarına.

 

Her ne kadar senin için çok önemli olan bugünde yanında olamasam da sana kocaman sevgilerimi gönderiyorum. Seni tanıdığım günden bu yana hayatımda yer ettiğin için sana teşekkür ediyorum. İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin.

 

Hayatın en korkutucu yanlarını bile yönetilebilir hale getiren mükemmel bir arkadaşa… Daima yanımda olduğun ve hak etmediğim zamanlarda bile beni desteklediğin için çok teşekkür ederim. Sana çok şey borçluyum. Doğum günün kutlu olsun!

 

Doğum günleri, insanların hayatındaki en özel gün olurmuş. Benim için en özel günün senin doğum günün. Nice mutlu, güzel yıllara. Umarım sonsuza kadar her gün beraber oluruz.

 

Yıllardır bana gösterdiğin destek ve cesareti hayatım boyunca asla unutmayacağım. Senin gibi insanlar olmasa benim gibi hayata karşı cesareti olmayan bir sürü insan olurdu. Umarım bu sene de hayata karşı cesaretlendireceğin insanlar olur. Doğum günün kutlu olsun!

 

Yeni bir yaşına girdiğin bu mutlu günde, üflediğin her mumda her bir dileğinin gerçek olmasını temenni ederim. Yüzünden gülücük hiç eksik olmasın, yeni yaşında başarı ve mutluluk yakanı bırakmasın.

 

Üzüntülerini bir kenara bırakacağın, mutlulukları ve sevinçleri her dakika yanında olup seni yalnız bırakmayacak bir yıl dilerim. Umarım önümüzdeki 365 gün boyunca yüzün güler ve hayatında neşe hiç eksik olmaz. Doğum günün kutlu olsun, nice güzel yıllara.

 

Pastanın üzerindeki mumları asla sayma. Çünkü sen hala o neşeli, eğlenceli ve güzel/yakışıklı kadın/adamsın. Doğum günün kutlu olsun!

 

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı,sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun bir tanem.

 

Ne dersin; bugünü en güzel günlerin başlangıcı yapalım ve bugün en kötü günün olsun! Doğum günün kutlu olsun.

 

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir hayat pastası yapabiliriz sanırım. Doğum günün kutlu olsun!

 

Yıllarca süren bu dostluğumuzun içerisinde kaybolup gideceğiz. Toprağa bile beraber gireceğimizi düşünmeye başladım artık. Ruhumun derinliklerinde hep seni düşündüğümü bil. Yanında değilim ama orada olduğumu sende biliyorsun. Seni seviyorum dostum. Yakın zamanda gelip partini beraber kutlayacağız. İyi ki doğdun.

 

etkileyici doğum günü mesajları

 

Güllеr hеp еllеrindе açsın ama dikеnlеri batmasın. Sеvda hеp sеni bulsun ama sеni yaralamasın. Mutluluk hеp yürеğinе dolsun ama bеni unutturmasın. Doğum günün kutlu olsun. 

 

Yüzündeki haylaz gülümseme seni asla yalnız bırakmasın canım kardeşim. Sen her zaman gül ve bizlere şakalar yapmaya, kızdırmaya devam et. Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun, nice beraber yıllara

 

Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan sen de onlardan birisin arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun. 

 

Sevgi sevilen kişiye bir armağandır. Kabul edilip edilmemesi önemli değildir. Önemli olan duyguların ifade edilmesidir. Doğum Günün Kutlu Olsun.

 

Zamana yenik düşer insanlar. Hayatın kuralı budur. Zamanı iyi değerlendir. Her yaş aldığında tecrübe edin ve aynı hatayı bir kez daha tekrarlama. Daha çok gülümse ve daha az keşke de.

 

Umutlar Adın Olsun, Baktığın heryer Huzur Dolsun, Gözyaşların Kurumuş Duygulara Merhem Olsun, Doğum günün Kutlu Olsun Canım.

 

Ürkek başIadığımız şeyIer gün oIup vazgeçiImez oIunca bir bakışta sevgiyi yakaIıyorsak, kendimizi coşkuIu, güçIü, tutkuIu hissediyorsak desene arkadaş biz dostuz. Canım dostum iyi ki doğdun…

 

Yaşa . Sev . Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara…

 

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

DEVAMI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu