Hal Fiyatları

Balıkesir Hal Fiyatları 2022

Biber, Sivri, KılKilogramEDREMİT SEBZE MEYVE HALİ45
Biber, ÇarlistonKilogramEDREMİT SEBZE MEYVE HALİ34
Domates, CherryKilogramEDREMİT SEBZE MEYVE HALİ56
Domates, DiğerKilogramEDREMİT SEBZE MEYVE HALİ2,53,5
Elma, GalaKilogramEDREMİT SEBZE MEYVE HALİ2,53
Limon, DiğerKilogramEDREMİT SEBZE MEYVE HALİ2,53,5
Marul, Kıvırcık, DiğerAdetEDREMİT SEBZE MEYVE HALİ1,52
MaydonozDemetEDREMİT SEBZE MEYVE HALİ0,50,7
Muz, Muz Yerli (Anamur)KilogramEDREMİT SEBZE MEYVE HALİ67
Patates, DiğerKilogramEDREMİT SEBZE MEYVE HALİ11,5
Portakal, DiğerKilogramEDREMİT SEBZE MEYVE HALİ2,53
Soğan, Kuru, FrenkKilogramEDREMİT SEBZE MEYVE HALİ1,52

İnsanoğlu yerleşik hayata geçmesinin ardından avlanma ile beslenme alışkanlığının yanında toprağı kullanmayı da öğrenmiş tarım ve hayvancılık konusunda bugünlere ışık tutan buluşlara imza atmıştır. Toprağın kullanıma başlanması ile tarım ve sebze yetiştiriciliği sürekli olarak ilerleme göstermiş ve günümüze gelmiştir. Anadolu’nun birçok medeniyete ev sahipliği yapma nedeni de budur. Bereketli topraklara sahip olması üzerinde birçok ulusun yaşamasına sebep olmuştur.

Batı’da incir, tütün ve zeytin yetiştiriciliği, kuzeyinde çay ve fındık yetiştiriciliği, doğusunda kayısı, karpuz, ortasında tahıl, güneyinde biber, domates, patlıcan ve çok daha fazlasına imkan veren Anadolu tarım açısında çok zengin bir ambara benzetilebilir aslında.

Ülkemizin tarım alanına bu kadar yatkın olması ve çiftçilerin büyük bir sınıf oluşturması yönünden sitemizde Balıkesir hal fiyatlarını yayınlayıp çiftçilerimizin Balıkesir sebze fiyatlarına daha kolay ulaşmasını sağlıyoruz.

Balıkesir hali fiyat listesi her gün komisyoncuların günün erken saatlerinde bir araya gelip Balıkesir hal piyasasını belirlemesi ile oluşturulmaktadır. Balıkesir tarıma elverişli topraklara sahiptir bu yüzden Balıkesir hali geniş bir müstahsil ve komisyoncu ağına sahip bulunmaktadır.

Balıkesir hal fiyatları bugün aşağıdaki gibi şekillenmiştir. Genç Klavye’nin kolay ve rahat ulaşılan ara yüzü sayesinde günlük güncel sebze meyve fiyatlarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Üstteki butonlardan fiyat listesini çevrenizdeki dostlarınıza da güvenli bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Diğer tüm hallerdeki fiyatları öğrenmek için tıklayın.

DEVAMI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu