Hal Fiyatları

Alanya Hal Fiyatları 2022

ALANYA HAL FİYATLARI – 18 Kasım 2020

DOMATES (SERT)KG0,00 ₺3,50 ₺
DOMATES (YUMUŞAK)KG0,00 ₺3,20 ₺
FASULYE (SIRIK)KG0,00 ₺0,00 ₺
FASULYE (UZUN)KG0,00 ₺0,00 ₺
KABAK (BEYAZ)KG0,00 ₺3,50 ₺
KABAK (SİYAH)KG0,00 ₺3,00 ₺
PATLICAN SİVRİ AÇIKKG0,00 ₺0,00 ₺
PATLICAN SİVRİ CAMKG0,00 ₺2,50 ₺
PATLICAN TOPA AÇIKKG0,00 ₺0,00 ₺
PATLICAN TOPA CAMKG0,00 ₺2,00 ₺
SALATALIKKG1,20 ₺1,30 ₺

Batı’da incir, tütün ve zeytin yetiştiriciliği, kuzeyinde çay ve fındık yetiştiriciliği, doğusunda kayısı, karpuz, ortasında tahıl, güneyinde biber, domates, patlıcan ve çok daha fazlasına imkan veren Anadolu tarım açısında çok zengin bir ambara benzetilebilir aslında.
İnsanoğlu yerleşik hayata geçmesinin ardından avlanma ile beslenme alışkanlığının yanında toprağı kullanmayı da öğrenmiş
tarım ve hayvancılık konusunda bugünlere ışık tutan buluşlara imza atmıştır. Toprağın kullanıma başlanması ile tarım ve sebze yetiştiriciliği sürekli olarak ilerleme göstermiş ve günümüze gelmiştir. Anadolu’nun birçok medeniyete ev sahipliği yapma nedeni de budur. Bereketli topraklara sahip olması üzerinde birçok ulusun yaşamasına sebep olmuştur.

Ülkemizin tarım alanına bu kadar yatkın olması ve çiftçilerin büyük bir sınıf oluşturması yönünden sitemizde Alanya hal fiyatlarını yayınlayıp çiftçilerimizin Alanya sebze fiyatlarına daha kolay ulaşmasını sağlıyoruz.

Alanya hali fiyat listesi her gün komisyoncuların günün erken saatlerinde bir araya gelip Alanya hal piyasasını belirlemesi ile oluşturulmaktadır. Alanya tarıma elverişli topraklara sahiptir bu yüzden Alanya hali geniş bir müstahsil ve komisyoncu ağına sahip bulunmaktadır.

Alanya hal fiyatları bugün aşağıdaki gibi şekillenmiştir. Genç Klavye’nin kolay ve rahat ulaşılan ara yüzü sayesinde günlük güncel sebze meyve fiyatlarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Üstteki butonlardan fiyat listesini çevrenizdeki dostlarınıza da güvenli bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Alanya hal fiyatları günlük olarak güncellenmektedir. Alanya hali Antalya’da Türkiye’nin en çok sebze ve meyve üretim bölgelerindendir. Alanya hal fiyatlarını her gün düzenli olarak sayfamızdan takip edebilirsiniz.  İşte bugünkü Alanya hal piyasası;

Tüm il ve ilçelerdeki hal fiyatlarını öğrenmek için tıklayın.

 

Alanya hal fiyatları hakkında, sebze meyve satışı hakkında ve diğer pek çok konular hakkında bilgi almak için aşağıya yorum yapabilirsiniz.

 

DEVAMI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu